Setari Cookie-uri

Pentru constantence...

Cine si-a facut nunta la restaurantul "Vatra" din Mamaia???
As vrea sa stiu daca incap vreo 200 de persoane,am vazut localul,mie una mi se pare ca incap vreo 150-160 dar cei de acolo sustin ca merg si 200! Nu vreau ca invitatii sa stea ca sardinele,si nici sa se simta marginalizati daca ii asez in vreun coltzisor mai intunecat,chiar daca e in aer liber!!
Astept raspunsuri si solutii de la voi!!
LittleMissLory
Postat pe 20 Noiembrie 2008 12:01
acesta este site-ul meu de pregatiri pentru nunta.va invit sa va alaturati grupului si sa va inregistrati daca va face placere.multumesc! http://kentutza.at.ua/

Postat pe 2 Decembrie 2008 01:27
Buna, LittleMissLory! Daca tu crezi ca incap 150 de persoane sau cel mult 160...si cei de acolo spun ca, cu putin efort incap si 200...ai grija ca s-ar putea sa-ti ia din locul pentru dans...din ringul de dans... si daca fac asta din start iti strici nunta, sau cel putin vei avea surpriza neplacuta sa vezi ca invitatii se inghesuie sa danseze sau sa renunte sa danseze...si sa inceapa sa se enerveze. Eu am fost la o nunta de genul asta si a fost nasol...nu numai pentru mine...ci si persoanele pe care le-am mai vazut. Stii ce mi-am zis? La nunta mea nu se va intampla asa ceva...Si eu sunt din Constanta si am nunta la restaurantul "Colonadelor", in 2010... e superb acolo. Multa bafta! Ai grija ce faci. Pupici...
mihaelamitea
Postat pe 24 Ianuarie 2009 21:36
Buna, fetele! Stie cineva un salon foarte bun in Constanta care sa-mi faca si o coafura frumoasa...si un machiaj profesionist... si de tot ce mai am nevoie? Ca sunt foarte multe... si ca sa le incerc pe toate..e foarte contisitor. Pupici...
mihaelamitea
Postat pe 24 Ianuarie 2009 22:00
Adina _Mihaela,iti multumesc mult de raspuns...Sper sa fie ok,sa nu am vreo surpriza ca o sa-mi scot cornitzele tocmai in seara nuntii si nu-i indicat :D
LittleMissLory
Postat pe 26 Ianuarie 2009 11:32
eu merg de ceva timp la ALLY'S SALON...e vis-a-vis de liceul Mircea.Fetele sunt mai mult decat super ok,iar eu una acolo ma voi coafa si machia inainte de nunta....si nici nu au preturi exagerate. Daca vrei nr de tel contacteaza-ma! pup
LittleMissLory
Postat pe 26 Ianuarie 2009 11:33
Buna, eu merg de 3ani la salonul Hera, in incinta Iovemed (langa Kaufland), au super profesionisti si la makiaje si la coafuri (ex. stilist Gina), la fiecare nunta la care am fost m-am aranjat la ei, fetele sunt super de treaba, salonul superb, produsele de calitate, preturile sunt bune (nici mici, nici prea mari), depinde ce vrei, dar pt ziua nuntii se merita.
pupici si mult spor la pregatiri !
sweetlavinia
Postat pe 12 Februarie 2009 13:27
Multumesc frumos, sweetlavi! Stiu unde este salonul Hera...si o sa merg si eu sa vad cum este.! Pupici...
mihaelamitea
Postat pe 13 Februarie 2009 14:25
Nu am fost la nunti la restaurantul Vatra, insa te sfatuiesc sa nu mergi pe ideea spusa de ei. Acum 2 ani am fost la o nunta la Palmn Beach, unde mirilor li se spusese acelasi lucru - ca desi restaurantul pare mic, incap lejer oamenii - nunta a fost la inceputul lui septembrie, aerul conditionat nu facea fata deloc, ringul de dans ramasese foarte ingust, de nici nu a dansat lumea, iar mesenii stateau foarte aproape unii de ceilalti. Eu te sfatuiesc sa cauti ceva mai spatios daca stii ca ai invitati multi. Succes cu pregatirile!
mimish
Postat pe 21 Martie 2009 17:02
Sa nu credeti tot ce va spun patronii de local. eu nu am crezut pana nu am vazut ...iar la mine nunta a fost fff inghesuita desi am avut rest. pe 2 nivele cu ringul de dans in mijloc...insa sunt colturi opace unde mesenii nu se vad, stau si contempleaza pereti si unghiuri moarte. eu am patit=o desi ma asteptam si la ''laudele'' de dupa. insa nu poti sa fi zeu chiar si atunci cand iti doresti sa iasa totul bine.
mikaela_ta_grace
Postat pe 21 Martie 2009 17:20
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro



Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 17:17
tarot_healthy
Postat pe 20 August 2009 15:40
buna fetelor,eu as vrea sa imi fac meniul de nunta prin firma de catering,dar am nevoie de o sala in care sa incapa 90-100 persoane...va rog frumos daca stiti pe cineva care a inchiriat sau inchiriaza sala anuntati-ma,va sun sau va contactez eu pe mail,poate sa fie si cantina nu e problema a voi avea decoratiuni dar sa fie ieftina(15-25 mil lei vechi) nunta va fi pe 22 august 2010
va rog...
felicia16
Postat pe 27 Octombrie 2009 10:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
FORMATIE PENTRU NUNTA 1 De la: nicol_eta2008 26 Iulie 2010 19:10
dupa cine se merge prima data 2 De la: cassey_tarot 18 Mai 2010 14:31
Cheltuieli nunta 195 De la: Corina1982 3 Februarie 2012 15:18
Cate kg trebuie sa aibe tortul? 35 De la: Diamond 24 Iulie 2010 02:14
cred ca sunt inselat.... 130 De la: aysel 11 August 2011 21:54