Setari Cookie-uri

M-a cerut!!!!

Fetelor, s-a intamplat ceea ce mi-am dorit cel mai mult. M-A CERUT!!!!!!
Noi ne dorim ca fericitul eveniment sa aiba loc anul acesta in perioada verii, si ma gandeam sa facem nunta la cort. Voi ce parere aveti? Astept cu interes sfaturile si parerile voastre.

Va multumesc anticipat,
Nicoleta- o viitoare mireasa ff fericita :D
gastrogabriela
Postat pe 28 Mai 2010 13:01
Ma bucur ptr tine Nicoleta....e bine ca ai dat peste un barbat hotarat ca altele asteapta cu anii si ei...nimik..
Sa fiti fericiti!
Marry_grace
Postat pe 29 Mai 2010 12:01
De la: gastrogabriela, la data 2010-05-28 13:01:19Fetelor, s-a intamplat ceea ce mi-am dorit cel mai mult. M-A CERUT!!!!!!
Noi ne dorim ca fericitul eveniment sa aiba loc anul acesta in perioada verii, si ma gandeam sa facem nunta la cort. Voi ce parere aveti? Astept cu interes sfaturile si parerile voastre.

Va multumesc anticipat,
Nicoleta- o viitoare mireasa ff fericita :D


Felicitari pentru eveniment :)
despre nunta la cort, am fost la o nunta la cort si a plouat asa tare ca a rupt cortul si a cazut peste niste invitati ca la stan si bran :)) Oricum a fost superamuzant ca toti erau de treaba si nu s-a ofticat nimeni ( mai erau cateva mamaie pretentioase care tipau ca rochiile lor de firma s-au noroit si etc.. dar cine sa le asculte pe alea ??:)

oricum pe urma toti s-au retras intr un restaurnat acolo si au continuat petreerea inauntru , fara suparare :)) nici mireasa nu a fost stresata de chestia asta , din contra zicea ca trmite caseta la camera de ras sa vada si altii cum le a cazut instalatia peste invitati :)) iti doresc mula veselie si buna dispozitie la nunta ta ! :)
kudika052198
Postat pe 31 Mai 2010 05:52
Vand rochie de mireasa alba, cu trena detashabila, cu cristale swarovski. Marimea 38-42. Pentru ca sa te poti misca mai bine in timpul nuntii , trena se prinde cu cordelute atashete, de rochie. Pret 1700 RON (negociabil)
resvus
Postat pe 14 Iunie 2010 22:14
Vand rochie de mireasa alba, cu trena detashabila, cu cristale swarovski. Marimea 38-42. Pentru ca sa te poti misca mai bine in timpul nuntii , trena se prinde cu cordelute atashete, de rochie. Pret 1700 RON (negociabil)
resvus
Postat pe 14 Iunie 2010 22:14
vand rochie de mireasa detalii sipoze la myssnatacha@yahoo.com
myssnatacha
Postat pe 22 Iunie 2010 13:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pregatiri NUNTA 5 De la: marry 8 Martie 2010 13:20
Amenajari si decoratiuni 10 De la: Jannine 3 Iulie 2010 18:28
FORMATIA VIS 6 De la: FORMATIAVIS 7 Ianuarie 2013 15:06
Cine se casatoreste in 2010???????? 3 De la: Cassey 22 Aprilie 2010 14:55
OSPATARI NUNTI 7 De la: Titanika 15 Ianuarie 2012 23:57