Setari Cookie-uri

invitati multi, resturante ...putine in bucuresti

Buna , am si eu o intrebare ...am multi invitati(270-300) si nu stiu restaurante mari si selecte in bucuresti cu sali de o capacitate asa mare...si exista si cateva probleme...ca am gasit 2 hoteluri in care mergea sa pun 30 de mese a cate 10 invitati dar nu mai era deloc ring de dans, scena...era inghesuiala mare...si vreau si eu niste prpuneri va rog.
irynuka_grace
Postat pe 18 Decembrie 2008 17:46
buna,

si eu as dori sa stiu acelasi lucru...foarte putine restaurante cu capacitate mare....iar unul ar fi "Casa Alba" de langa academia de politie din baneaasa...terasa de afara are 400 ...dar cine imi garanteaza a in mai este f cald ..:((...de asta as dori un restaurant cu capacitate maree


multumim anticipat

Postat pe 5 Ianuarie 2009 21:00
buna! si eu am avut aceeasi problema! eu am nunta in septembrie cred, abia diseara o sa fie sigur! am cautat p net si am gasit cateva restaurante care se preteaza la 300 de pers. eu din pacate am avut mai putine optiuni pt k am in jur de 300 - 350 de persoane.
ca sa va ajut va recomand cateva restaurante: restaurant casa rustic dr taberei (aprox 320 pers), cantina de la universitatea politehnica bucuresti Apaca, hanu haiducilor strandu vacaresti (max 280 pers), turabo grand ballroom pipera si turabo royal ballroom complexul tei, moara lu bucur piata delfin (max 250 locuri). cam astea ar fi restaurantele, dar din pacate multe sunt deja ocupate anul acesta, dar puteti incerca poate aveti noroc!
bafta!!
banzytza
Postat pe 6 Ianuarie 2009 11:50
INCEARCA LAguna blue langa lacul baneasa care are 280 de locurii si bineinteles poti sa stai si afara langa lac uite iti dau site sa te uiti e destul de misto acolo as vrea sa o facem si noi! dar boi avem mai putini! http://www.lagunablu.ro/index.php?page=despre.html. sper ca sati fie de folos informatia! pup!
MIRESICA_ADY
Postat pe 8 Ianuarie 2009 15:15
Oare la Rin Grand Hotel?

Ca e dragut hotelul, cu siguranta trebuie sa aibe ei si o sala mare si cred ca nu e asa scump cum e la Marriott..
caurea_grace
Postat pe 9 Ianuarie 2009 18:41
referitor la restaurant poti incerca si la Hotel Parc, Restaurant Casa Doina..este foarte frumos are si terasa si gradina de vara..
anamaria_vsl
Postat pe 6 Februarie 2009 06:11
buna fetelor si Casa de Piatra!

eu am nunta in august si voi face la Ramada Nord Hotel(nu confundati cu Ramada Majestic). au o capacitate de 300-350 pers. lejer, mai ramane si loc de dans suficient, pe langa asta sala e foarte frumoasa, fara stalpi dupa care nu te poti vedea om cu om....oamenii de acolo sunt foarte amabili.

multa bafta!
alinutza83
Postat pe 14 Aprilie 2009 17:18
cat despre Grand Rin Hotel, mie nu mi-a placut sala, prea multi stalpi, si nu mi s-a parut asa mare....
alinutza83
Postat pe 14 Aprilie 2009 17:19
buna fetelor...te contrazic...sala bucuresti de la rin grand are o capacitate de 1000pers...poate tu ai vazut sala paris...care are cap de 300 pers..si sincera sa fiu hotelul are 42 de sali de conferinta..sigur ar fi fost una pe placut tau...nu?
hanamaria2k
Postat pe 17 Aprilie 2009 20:42
o alta sala ffff frumoasa este la aristocrat event hall in pipera, defapt ete f aproape de statia aurel vlaicu de metrou. cautati sala pe net. are 3 saloane cel mai mare este de 370 persoane maxim. in sala aia am si eu nunta in septembrie v-o recomand cu cea mai mare placere!
banzytza
Postat pe 18 Aprilie 2009 20:20
ok hanamaria2k, eu doar imi spuneam parerea, nu inteleg de ce te aprinzi asa....mie personal nu imi place acolo, asta nu inseamna ca oblig pe cineva sa nu mearga acolo....

toate bune!
alinutza83
Postat pe 21 Aprilie 2009 10:47
buna alinutza83...nu m-am aprins deloc...ti-am zis doar k nu au sali mici...te-am contrazis....nu m-am aprins..e normal..sa nu-ti placa intr-un loc anume....tu ai zis k au sali mici...la Rin...si eu am zis doar k nu sunt mici...:P
toate bun si tie
hanamaria2k
Postat pe 21 Aprilie 2009 18:05
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro




Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 17:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Restaurante din Craiova potrivite pt o nunta ideala 5 De la: Diamond 24 Iulie 2010 02:24
Decoratiuni -REDUCERI PANA LA 20% 1 De la: magic_angels 23 Iunie 2010 16:47
cum programam totul in ziua nunti 24 De la: iulika_flore 21 Octombrie 2009 17:40
din cauza crizei imi vine sa anulez nunta 101 De la: avatarstuff 5 Aprilie 2010 11:53
Fotograf 12 De la: Diamond 24 Iulie 2010 21:50