Setari Cookie-uri

Daca suntem fini, ce cadouri sa dam nasilor de sarbatori?

Daca suntem fini, ce cadou trebuie sa cumparam pentru nasi? Exista un cadou traditional pentru Craciun sau pentru Paste? Ce cadou ar trebui sa dea finii nasilor acum, in perioada sarbatorilor de iarna?

Postat pe 23 Decembrie 2008 16:48
nu sunt anumite cadouri ce se dau nasilor.....acum depinde,poate in zona in care stai sunt niste regului dar eu din cate stiu nu sunt....
le dai ceea ce simtiti voi,poate de ceva ce sa le aminteasca de voi ....sau poate ceva ce e de folos ....nu ceva simbolic...nu stiu....
sper sa iti vina inspiratia si sa le faceti nasilor cel mai frumos cadou si cel mai inspirat
alina_neamt
Postat pe 30 Martie 2009 16:14
cele mai indicate cadouri pentru nasi

obiecte decorative ptr casa, de preferinta sa fie de calitate
vaze, chiveche, tablouri, fructiere, ceea ce stiti ca le place
asternuturi de matase
tacamuri de argint
seturi de cristal
un aparat electrocasnic, de care stiti ca au nevoie

nu uitati k trebuie sa luati un cadou ptr casa, ptr cuplu, nu individual
iulik_flore
Postat pe 30 Martie 2009 17:07
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro




Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 17:33
De la: newage, la data 2008-12-23 16:48:33Daca suntem fini, ce cadou trebuie sa cumparam pentru nasi? Exista un cadou traditional pentru Craciun sau pentru Paste? Ce cadou ar trebui sa dea finii nasilor acum, in perioada sarbatorilor de iarna?


la mine in ardeal nu se dau cadouri de sarbatori la nasi sau la fini, decat daca au format ei un obicei, se dau cadouri doar de ziua lor, si flori de 8 martie, valoarea e cam ce pe care o dau si nasii...
micki23
Postat pe 15 Mai 2009 23:59
Banii inapoi care i-a pus pe masa. Am fost la o nunta din asta , a dua zi a inceput cearta intre fini si nasi , pe tema asta !!
Dindirel
Postat pe 25 Septembrie 2009 19:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cununia civila in post? 3 De la: mihaelaonu 15 Martie 2010 11:24
urgent:( 6 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:19
Vand ROCHIE pt NASA 1 De la: beatrice_man 10 Iunie 2009 12:42
vrei sa faci bani pe timp de criza atunci asta e solutia cea mai buna 6 De la: guru_ion 12 Decembrie 2011 10:50
vand rochie mireasa 1 De la: geanina_jane 17 Februarie 2010 22:13