Setari Cookie-uri

licitez rochia si acesoriile - scop caritabil

M-am gandit ca decat sa tin rochia ani de zile in dulap pana cresc copii mei mari(asa cum a facut mama mea) mai bine fac ceva util cu ea... astfel incat:

LICITEZ ROCHIA, VOAL (fixat pe pieptane), BOLERO CU MANECI SCURTE, POSETUTA, SET: COLIER, BRATARA, CERCEI, INELUS ( gablont ), ARCURILE pentru rochie...
Noua mireasa va trebui doar sa-si cumpere pantofi, ciorapi, si tot ce-i trebuie pentru cafura...
Rochita o puteti vizualiza la pozele de la profilul meu, este ajustabila... eu am 1,65 90-70-100......
este genul de rochie care iti accentueaza talia si mascheaza burtica si soldurile ...
este putin mai deschisa decat culoare untului ...
a fost purtata o singura data...este curatata si arata impecabil
bolerasul si posetuta sunt din acelasi material ca rochita
mateialul este usor lucios cu imprimeuri argintii si crem aplicate (se vor vedea mai bine in poze)

LICTATIA INCEPE DE LA 150€ IAR SUMA LA CARE SE VA AJUNGE PE DATA DE 1 APRILIE VA FI DONATA MANASTIRII BOGDANA CARE ARE IN GRIJA BATRANI FARA FAMILIE SAU CARE AU FOST ALUNGATI DE CATRE FII LOR

PS: rog seriozitate...



rocsanyk3
Postat pe 27 Decembrie 2008 15:00
Rochia se afla in orasul Falticeni judetul Suceava iar cea care o va cumpara va trebui sa vina personal sa o ia... daca va dori va putea inmana personal banii preotului care se ocupa de ingrijirea acestor batrani...
Eu sunt in Spania si nu voi fi prezenta astfel incat cineva din familie va inmana rochia si accesoriile fetei care o va cumpara...si va merge cu ea pana la casa de batrani...
Eu am fost de cateva ori acolo si stiu ca este o treaba serioasa si banii investiti chiar ajung pe mainile cui trebuie.
Am pus sfarsitul licitatiei pe 1 aprilie ca sa poata sa ajunga banii inainte de Paste...
rocsanyk3
Postat pe 27 Decembrie 2008 15:24
FRUMOS GEST! AI REUSIT SA O VINZI?
raluk4coco_grace
Postat pe 2 Iulie 2009 15:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vand rochie de mireasa 2 De la: raluk4coco 2 Iulie 2009 15:34
buna! 4 De la: Creata24 12 Ianuarie 2011 16:50
fetelor am nevoie de arerea si un sfat bun de la voi,si va rog nu fiti rautacioase 2 De la: cj25har 22 Iunie 2010 19:49
cum sa faci bani 3 De la: grace006229 5 Noiembrie 2009 15:29
mireasa grace 2008 43 De la: pitik_ady 9 Ianuarie 2009 13:54