Setari Cookie-uri

Limuzina


Vreau sa va intreb daca a inchiriat cineva limuzina pentru nunta si cam cat a costat... si daca ati fost multumite eventual. Am mai vazut limuzine...dar prea vechi si prea comune...Eu asa am vazut nunta mea cu limuzina...este adevarat ca mi-ar fi placut caleasca si cai albi, dar in Bucuresti asta nu prea e posibil...mai ales ca vara sau iarna este aproape imposibil sa mergi cu aceasta caleasca.
De-abia astept fetelor!!!!!!...eu am vrut o nunta speciala ca toate miresicile de altfel, asa ca m-am gandit sa-mi iau si o limuzina si nu orice...am gasit o limuzina Hummer H3, ceva mai deosebit. A gasit-o viitorul meu sot in timp ce cauta pe un site o masina pt noi :D ... Daca vrei, va dau linkul si vedeti si voi despre ce este vorba. Noi ne-am gandit sa o inchiriem pe durata intregii zile...atunci cand ma va fura ... sa-i fie usor sa ma gaseasca :D :)) http://www.liadcars.com/ro/
Diannet
Postat pe 15 Ianuarie 2009 10:30
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro

Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 19:51
tarot_healthy
Postat pe 18 August 2009 20:49
Buna!Sorry ca sunt off-topic.Vroiam doar sa te rog sa dai si tu un click aici http://e-castig.com/index.php?r=va3v . Multumesc pentru ajutor.O zi buna
kryssa_grace
Postat pe 11 Decembrie 2009 13:30
buna,

eu am avut limuzina neagra.m-a costat 400 euro 8 ore.limuzina am inchiriat-o prin agentie din ploiesti (dalavini).intr-adevar senzatia e super cand vine sa te ia cu limuzina.chiar merita banii.poti vedea cateva poze i albumul meu.bafta si sa ai nunta asa cum ai visat-o.eu chiar am avut-o si imi pare rau ca s-a terminat asa repede.
mile
Postat pe 18 Ianuarie 2010 12:43
tarot_healthy
Postat pe 22 Aprilie 2010 14:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cand nu se fac nunti? 34 De la: Jannine 3 Iulie 2010 17:58
Lumanarile 13 De la: flowerpower 25 Februarie 2010 14:10
calcatul pe picior 45 De la: cassey_tarot 11 Mai 2010 15:08
Melodia pentru aducerea tortului miresei 33 De la: 16 Ianuarie 2016 11:18
eu am niste lamuriri legat de sex 72 De la: 4 Octombrie 2012 19:25