Setari Cookie-uri

sunt mica de statura si plinuta...

De la: alina_girl07, la data 2009-03-22 20:57:04multumesc pt sfaturi...cu ceaiul verde nush..nu prea il pot bea . e naspa rau...eu beau ceai verde de la nestea da bine ala e indulcit...si nah...nu stiu..vreau sa slabesc k ma simt asa de grea...nu stiu...si cand ma uit la haine sa;mi cumpar si cand vad k nu gasesc nimic care sa stea bine pe mine...ma apuca plansul...


iulik_flore
Postat pe 23 Martie 2009 15:13
buna.unde e magazinul ala cu rochii din state in iasi.ca eu sunt din iasi si as vrea sa merg sa trag o privire.merci:*
GrigoraSoana
Postat pe 23 Martie 2009 17:42
http://www.flu.ro/articole/Moda_si_Stil/Cele_mai_frumoase_diademe_si_voalete_pentru_mirese.html

uitati-va aici superbbb....
iulik_flore
Postat pe 24 Martie 2009 11:55
http://www.flu.ro/articole/Moda_si_Stil/Ultimele_tendinte_in_materie_de_voaluri.html
iulik_flore
Postat pe 6 Mai 2009 22:29
Buna!
Macar esti micuta de statura. Eu sunt si inalta norocul meu e ca nu sunt mai inalta decat sotul meu.

Am 1,70 si 85 kg, Ma puteti ajuta spunandu-mi cateva trucuri pentru a alege o rochie ce ma va avantaja?
Va multumesc mult!
ana_2005_maria
Postat pe 13 Mai 2009 02:06
Ana Maria, nu-ti fa griji, vei gasi rochia cu usurinta. Iti recomand rochiile tip clepsidra sau tip A, nu cred ca rochiile de printesa ar fi o alegere potrivita, dar daca tie iti plac, fa-ti aceasta placere. La rochia de mireasa viseaza mai toate fetele, asa ca inarmeaza-te cu incredere si alege-o p cea care o doresti.
fantome
Postat pe 13 Mai 2009 12:47
Buna!
imi poti spune si mie de unde se cumpara si cat costa pliculetele minune?
te rog din suflet sa-mi raspunzi
grace001908
Postat pe 17 Mai 2009 14:43
fetelor eu sunt foarte disperata ,am nunta pe 05 septembrie 2009 si nu stiu ce sa ma fac am inaltimea de 1.68m dar am 96 de kg cum sa fac sa slabesc pana la nunta , si am voie sa fac miscare multa din cauza vederii.am nevoie de sfaturile voastre , va rog frumos din tot sufletu meu.
dienutza_arfe
Postat pe 19 Mai 2009 14:36
De la: dienutza_arfe, la data 2009-05-19 14:36:12fetelor eu sunt foarte disperata ,am nunta pe 05 septembrie 2009 si nu stiu ce sa ma fac am inaltimea de 1.68m dar am 96 de kg cum sa fac sa slabesc pana la nunta , si am voie sa fac miscare multa din cauza vederii.am nevoie de sfaturile voastre , va rog frumos din tot sufletu meu.



Draguta ....cu multa vointa si optimism se poate slabi!
1. NU TE INFOMETA! Consumi multe fructe si legume...e sezonul lor...salate(fara ulei si condimente) cu zeama de lamaie proaspata. Tot ceea ce manaNci sa fie fiert nu prajit!Fara paine, paste fainoase si dulciuri! Seara innainte de somn fa miscare....plimbare de jumatate de ora ..macar, si cel mai important bea multa apa plata cu lamaie .SAU CEAIURI ..fara sucuri si fara acid!
2. NU LUA PASTILE DE SLABIT!MULTA BAFTA!
Cypcip
Postat pe 19 Mai 2009 14:50
De la: Cypcip, la data 2009-05-19 14:50:51
De la: dienutza_arfe, la data 2009-05-19 14:36:12fetelor eu sunt foarte disperata ,am nunta pe 05 septembrie 2009 si nu stiu ce sa ma fac am inaltimea de 1.68m dar am 96 de kg cum sa fac sa slabesc pana la nunta , si am voie sa fac miscare multa din cauza vederii.am nevoie de sfaturile voastre , va rog frumos din tot sufletu meu.



Draguta ....cu multa vointa si optimism se poate slabi!
1. NU TE INFOMETA! Consumi multe fructe si legume...e sezonul lor...salate(fara ulei si condimente) cu zeama de lamaie proaspata. Tot ceea ce manaNci sa fie fiert nu prajit!Fara paine, paste fainoase si dulciuri! Seara innainte de somn fa miscare....plimbare de jumatate de ora ..macar, si cel mai important bea multa apa plata cu lamaie .SAU CEAIURI ..fara sucuri si fara acid! multumesc mult de sfat

2. NU LUA PASTILE DE SLABIT!MULTA BAFTA!
dienutza_arfe
Postat pe 19 Mai 2009 15:18
DC VREI SA SLABESTI URGENT SI MULT

ITI RECOMAND

REGIMUL DISOCIAT

ATENTIE INSA! NU TE INFOMETA!

STIU K DIN AFARA E SIMPLU DE VORBIT SI TE INTELEG PERFECT

SI EU AM PROBLEME CU GREUTATE

DESI NU SE PUNE PROBLEMA DE UN NR F MARE DE KILOGRAME

INSA TOCMAI DE ACCEA ITI SPUN

DACA MIE IMI E GREU SA DAU JOS 5 KG IMI INCHIPUI CUM ITI ESTE TIE SA DAI JOS 20

ASTA K EXEMPLU

MOOLTA BAFTA!

TE ASTEPTAM CU VESTI
iulik_flore
Postat pe 19 Mai 2009 17:18
vand rochie de mireasatip printesa ,voal,pantofi,costum mire alb sacou pantaloni vesta cravata sau papion pret de criza pt mai multe info si poze myssnatacha@yahoo.com
myssnatacha
Postat pe 29 Septembrie 2009 11:28
buna!

pentru slabit eu va recomand sa mrgeti la un nutritionist. eu asa am facut. am slabit 11 kg in 6 saptamani, a fost super ok ºi nu am facut sport.

eu dadeam 40 lei pe saptamana nutritionistului, acum stiu ca e 5o lei.
oricum, ve-ti fi foarte multumite.
bafta!
imi_ase
Postat pe 13 Octombrie 2009 10:02
De la: alina_girl07, la data 2009-01-15 12:10:15buna fetelor..as vrea si eu un sfat ...orice..eu am i.60 cm si 69 kg ...mi'e groaza sa ma gandesc cum voi arata in rochia de mireasa...am nunta in 2010...stiu k mai e timp..dar..as vrea sa spun k anul trecut aveam 78 kg (shame on me) si am reusit sa slabesc...aveam 66...dar acum cu sarbatortile m'am ingrasat putin...si acum ma chinui sa slabesc si chiar nu pot..manac foarte putin si numai cereala, fructe si legume...si am o bicicleta medicinala acasa care o folosesc in fiecare seara..si nu mananc dupa ora 18..nu mai situ ce sa fac...as vrea sa mai slabesc putin..

Uita-te la profilul meu sa vezi cum am aratat eu miresica la aceleasi dimensiuni cu ale tale..
avccraiova
Postat pe 1 Decembrie 2009 09:02
Daca ati ramas in urma cu achizitionarea cadourilor, intrati pe www.evermarket.ro
Aici puteti gasi o gama larga de cadouri la preturi avantajoase.
Va astept!
lif3_dr3am
Postat pe 19 Decembrie 2009 19:03
buna eu sunt noua pe aici as putea sa iti dau un mik sfat?pt k si eu sunt exact ca tine si eu am nunta in 2010 in iulie asa k dak vrei poti face o dieta o zi mananci nu mai fructe dar nu mai fructe a doua zi nu mai lactate iar a 3 zi carne de preferat peste incearca cam 2 sapt si dak poti face si putina miscare ar fi si mai bine a 4 zi iar incepi cu fructe dupa lactate si carne incerca si u te pup si sper sa merge si la tine
brunetik_88
Postat pe 7 Ianuarie 2010 15:42
De la: brunetik_88, la data 2010-01-07 15:42:14buna eu sunt noua pe aici as putea sa iti dau un mik sfat?pt k si eu sunt exact ca tine si eu am nunta in 2010 in iulie asa k dak vrei poti face o dieta o zi mananci nu mai fructe dar nu mai fructe a doua zi nu mai lactate iar a 3 zi carne de preferat peste incearca cam 2 sapt si dak poti face si putina miscare ar fi si mai bine a 4 zi iar incepi cu fructe dupa lactate si carne incerca si u te pup si sper sa merge si la tine

Eu am incercat asta, dar nu a mers, adica am slabit cateva kg, vreo 2-3, cand am ajuns la carne nu am putut sa mananc, mi s-a parut imposibil sa mananc doar carne...si dupa ce am terminat dieta, am pus la loc ce am slabit...mai bine a functionat un regim propriu, diversificat, cu mancare usoara,ceva miscare si fara stresul de a calcula calorii sau cantari cantitati...
Spor la diete, parerea mea e ca fiecare stie ce ii prieste si ce nu, si poate slabi daca vrea neaparat, fara probleme, doar sa nu asteptati rezultate peste noapte.
avccraiova
Postat pe 8 Ianuarie 2010 19:51
sal iti recomand yoga , sunt unele exerciti ce te vor slabi numai bine
grace009475
Postat pe 3 Iulie 2010 23:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vand rochie de miresuta suberba 5 De la: martimarti 25 Aprilie 2012 15:56
VAND ROCHIE MIREASA 1 De la: rebe20057 23 Martie 2010 22:01
Vand rochie de mireasa croita dupa model La Sposa 3 De la: grace008507 22 Aprilie 2010 22:51
vand costum mire 3 De la: gracemakeup 14 Mai 2010 21:42
INCHIRIEZ ROCHIE DE MIREASA model deosebit 1 De la: lacramioara0105 15 Aprilie 2009 13:33