Setari Cookie-uri

vreau un sfat!!!

si eu sunt de acord cu tine,ea nu poate face nimic,nu o poate ajuta pe prietena ei.Acea femeie stie exact ce e bine si ce e rau,ce ar trebui sa faca si ce nu,ea are nevoie doar sa vb cu cineva,nu sa o ajute cineva.Stie ca doar ea singura se poate ajuta.Ea e constienta de tot,dar...........e prea slaba si in acelasi timp puternica si rezistenta.Doar o femeie puternica si rezistenta poate rezista bataii din partea unui barbat.Fetelor,sunt prea multe cazuri de genul asta si stim bine asta si hai sa fim sincere.Femeilor de genul acesta,....le cam place viata asta ,poate se simt iubite,mai cunosc si eu cazuri,poate asa le place si lor,nu mai suntem pe vremuri,sa stam si batutu si injurate,trebuie sa suportam......S-a vazut in rochia de mireasa si deja a uitat ca o bate omul ala si pana o sa o imbrace si dupa ce o sa o dezbrace?????POI POATE GASI ORIUNDE UNU SA SE MARITE,SA FIE SI EA MIREASA.Nu mai are rost sa mai continiu ca a enervez mai tare.PAREREA MEA-oricine s-ar baga in relatia ei si ar incerca sa o ajute,chiar si parintii ei,nu o va putea ajuta nimeni
kudika130378
Postat pe 3 Noiembrie 2009 14:52
Eu nu le pot intelge pe femeile care accepta sa fie batute. Cum te poti casatori cu cineva care-ti inspira teama, teroare?
Iertati-ma dragele mele, dar nu pot intelege.
fantome
Postat pe 3 Noiembrie 2009 17:24
eu eram sigur ca asa o sa se intample.Fetita asta trebuielasata in pace.Nu va mai bagati chiar de vaeste greu si imposibil sa vastapaniti,nu rezolvati nimic.E prea naiva pentru seclul nostru s asa va ramane
kudika130378
Postat pe 4 Noiembrie 2009 16:56
sczati ortografia,eram prea nervoas pacat de tineretea ei
kudika130378
Postat pe 4 Noiembrie 2009 16:58
va multumesc tuturor pentru sfaturi... am haotarat impreuna cu prietenul meu sa nu ne mai bagam pt ca este viata lor. a fost decizia ei si o respect, chiar daca ma doare pt ca imi este prietena... acum vreo 2 luni a avut deja o tentativa de divort, dar din spusele ei nu o mai batea, ca altele erau motivele... nu stiu ce sa zic, dar in fine, a cerut din nou ajutorul prietenului meu, nu mi-a ascultat sfatul pt ca tine f mult la ea si a incercat din nou sa o ajute si bineinteles ca nu a mers pana la capat si in acel moment s-a convins si el ca daca ea nu vrea din tot sufletul asta, degeaba vrem sa o ajutam noi... imi pare foarte rau pt ea, tin mult la ea pt ca imi e prietena de mult timp dar o sa ii acceptam decizia...
alina_gabriela2009
Postat pe 2 Decembrie 2009 18:19
cine stie cu ce o ameninta nenorocitul...cu ce o sperie...nici nu stiti de ce sunt in stare unii pentru a lega pe cineva de ei. eu nu cred k-l iubeste. poate de frica lui ar vrea sa creada ca mai simte ceva pentru el sperand ca astfel n-o va mai teroriza...Doamne fereste de o situatie ca asta!
elenaanele_grace
Postat pe 25 Februarie 2010 12:22
Spuneti-va parerea...

http://www.grace.ro/comunitate/forum/view_topic/1564/Mireasa-blestemata-in-floraria-Iris-de-la-Universitate.html

Multumesc anticipat.
Diamond_grace
Postat pe 24 Iulie 2010 02:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
formatie 24 De la: Diamond 24 Iulie 2010 02:11
Agentii nunti Brasov 3 De la: grace002227 20 Iunie 2010 13:54
AJUTOR!!!Pot face cununia religioasa de 2 ori? 29 De la: vyrtual 5 Ianuarie 2010 20:14
Coafura pentru mirese cu par nu foarte lung 38 De la: eu_alina 12 Iulie 2010 21:33
rochita mireasa 1 De la: lalys 26 Ianuarie 2010 20:47