Setari Cookie-uri

care poate fi cauza?

buna fetelor.cu toata jena indraznesc sa postez aici un subiect de genul acesat dar sunt chiar ingrijorata...mi;a intarziat 3 zile si nu stiu...parca sunt mai ingrijorata ca niciodata...am facut si 2 teste de sarcina si ambele au iesit negative?...care poate fi cauza intarzierii?..si nici nu am semne cum k mi;ar veni..pe mine de obicei ma doare spatele in partea de jos cand imi vine...dar acum vad ca nimic...va rog din suflet...un sfat ceva..orice e binevenit.
aadelinnne
Postat pe 13 Martie 2009 12:27
stai linistita ca se mai intampla! si mie mi se mai intampla, foarte rar, ce-i drept, si de obicei e pe baza de stres daca pana luni nu apare, ar fi bine sa faci totusi un control!
NIGHTWISH_grace
Postat pe 13 Martie 2009 23:30
mersi nightwish...aveam nevoie de un sfat..oricum cel mai tare ma tem de o posibila sarcina..dar avand in vedere k am facut deja 2 teste si au iesit negative nu cred k se pune problema de asta nu? ...azi e a patra zi si tot nu mi;a venit inca..sper sa fie bine
aadelinnne
Postat pe 14 Martie 2009 10:39
CEL MAI BINE ASTEAPTA IAR PE URMA FA-TI UN TEST ORI MERGI LA DOCTOR, DOAR ASA POTI STII SIGUR

http://www.flu.ro/articole/Moda_si_Stil/Cele_mai_extravagante_buchete_de_mireasa.html
iulik_flore
Postat pe 1 Aprilie 2009 17:49
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro



Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 19:45
tarot_healthy
Postat pe 20 August 2009 15:42
3 zile? pai tu te impacientezi dupa 3 zile? eu am patit si 3 saptamani...asa ca stai linistita. motivele pot fi diverse. la mine a fost stresul
adinutze_grace
Postat pe 12 Octombrie 2009 17:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Citirea logodnei inainte de cununia religioasa propriu-zisa 19 De la: alexandra22_grace 3 Februarie 2014 09:06
concubinajul inainte de nunta 88 De la: amalia79_healthy 8 Iulie 2013 19:45
Pot sa inchiriez/imprumut rochia de mireasa? 29 De la: kudika_1018051 11 Februarie 2022 21:23
Zambetul tau pentru eternitate. 1 De la: eunescu09 26 August 2009 08:27
traditii 5 De la: lif3_dr3am 19 Decembrie 2009 12:18