Setari Cookie-uri

Am nevoie de un sfat

Logodnicul meu cu fostul meu prieten(5 ani) sunt verisori, eu nu am aflat decat putin mai tarziu, iar acum parinti logodnicului meu vor sa-l cheme si pe fostu la nunta, deoarece ei nu stiu ca eu am avut o relatie cu el. Ce sa fac?Mie frica sa nu iasa urat, deoarece tipu respectiv ma tot cauta. Pe mine nu m-ar deranja dar stiu ca-l deranjeaza pe viitorul meu sot. Si doar o data in viata ma CASATORESC. Nu as vrea sa am in preajma un om care mi-a facut mult rau.
dana24_grace
Postat pe 13 Martie 2009 11:47
spune-i sotului tau cum sta treaba...pt ca oricum o sa afle...asta e ...mergi inainte
dara_miki
Postat pe 15 Martie 2009 16:09
el stie de situatie dar parinti lui nu stiu.. aici e problema
dana24_grace
Postat pe 16 Martie 2009 09:51
acum am inteles...pai ....sotul tau sa vorbeasca deschis cu el si sa-i spuna discret sau nu ca nu mai e loc la nunta asta.Ei, intre barbati,pot rezolva mai bine acesta problema. Bafta
dara_miki
Postat pe 16 Martie 2009 15:36
merci mult de sfat...acum v-om vedea, pana in august cand va fi nunta ce se va mai intampla, sper ca totul va fi bine.
Deja incep sa am emotii fff mari.multumesc
dana24_grace
Postat pe 16 Martie 2009 17:16
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro



Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 28 Aprilie 2009 00:08
De la: dana24, la data 2009-03-13 11:47:01Logodnicul meu cu fostul meu prieten(5 ani) sunt verisori, eu nu am aflat decat putin mai tarziu, iar acum parinti logodnicului meu vor sa-l cheme si pe fostu la nunta, deoarece ei nu stiu ca eu am avut o relatie cu el. Ce sa fac?Mie frica sa nu iasa urat, deoarece tipu respectiv ma tot cauta. Pe mine nu m-ar deranja dar stiu ca-l deranjeaza pe viitorul meu sot. Si doar o data in viata ma CASATORESC. Nu as vrea sa am in preajma un om care mi-a facut mult rau.


1. spune-i sotului adevarul
2. ar fi un tampit fostul tau daca ar veni la nunta, in caz ca voi nu ati ramas in relatii bune
micki23
Postat pe 16 Mai 2009 00:19
tarot_healthy
Postat pe 11 Mai 2010 15:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Logodna cu tam-tam sau logodna discreta? 30 De la: lif3_dr3am 19 Decembrie 2009 20:21
Superstitii haioase 113 De la: amalia79_healthy 26 Martie 2013 22:25
Lumanari rupte 16 De la: Eva33 2 August 2012 17:07
Ne casatorim...dar ma inseala 79 De la: gyo85 19 August 2013 23:38
saloane de coafura ,cosmetica si manichiura in Bacau pentru ziua nuntii 4 De la: cj25har 16 Iunie 2010 15:35