Setari Cookie-uri

Domisoarele de onoare???

Nu inteleg de ce sunt torturate domnisoarele de onoare. Miresele incearca sa le impina ce si cum sa poarte, ce model, ce culoare etc. Mireselor le e frica sa nu iasa si altele in evidenta, sa nu fie eclipsate. Poti imbraca o femeie frumoasa si cu atitudine si intr-un sac, tot frumoasa ramane.
Nu as accepta sa ibmrac un gogosar roz de dragul nimanui.
fantome
Postat pe 22 Martie 2010 16:50
De la: fantome, la data 2010-03-22 16:50:22Nu inteleg de ce sunt torturate domnisoarele de onoare. Miresele incearca sa le impina ce si cum sa poarte, ce model, ce culoare etc. Mireselor le e frica sa nu iasa si altele in evidenta, sa nu fie eclipsate. Poti imbraca o femeie frumoasa si cu atitudine si intr-un sac, tot frumoasa ramane.
Nu as accepta sa ibmrac un gogosar roz de dragul nimanui.


buna! mie una nu mi se pare ca torturezi domnisoarele de onoare daca se imbraca la fel:) asta e si ideea domnisoareler de onoare sa fie la fel:) eu sincer nu am vazut dominioare de onoare imbracate diferit in state sau in alte tari:) sincer sunt plecata din tara de 2 ani si am vazut multe nunti si credema domnisoarele de onoare eram imbracate EXACT la fel:)model..culoare absolut tot!! si nu se simteau delor torturare! dar la noi la romani e important sa iesi in evidenta prin orice si mai ales prin imbracaminte! ideea de domnisoare de onoare e importata dar adaptata la ideea noastra:) ceea ce nu mi se pare normal! dar pana la urma fiecare face cum considera! si inca ceva... dak la "mirese" le era frica sa nu fie eclipsate nu si-ar mai alege domnisoare de onoare..adica vrei sa zici ca mi-am ales domnosoare de onoare sa le imbrac la fel sa nu ma eclipseze:))))))) ????? e ridicol:))) le-am ales ca imi sunt prietene si consider ca se vor simtii mai importante cu buchetele si rochite facute dupa bunul plac doar culoarea la fel:)
chetegalina
Postat pe 3 Aprilie 2010 02:08

PENTRU MOMENTE UNICE… VREI SA AI O NUNTA FRUMOASA SAU UN EVENIMENT CU TOTUL SPECIAL? NE OCUPAM NOI DE TOT CE AI NEVOIE PENTRU A FII MULTUMIT.VREI CA MOMENTELE SA FIE DE NEUITAT FARA SA AI PARTE DE GRIJI? POTI CONTA PE NOI,PENTRU CA PUTEM FACE VISUL UNUI EVENIMENT DE POVESTE SA DEVINA REALITATE! DECORATII DIFERITE EVENIMENTE! E-mail:mclapugean@gmail.com TEL:0721465264
preturi foarte bune!
Marry_grace
Postat pe 10 Aprilie 2010 17:52
tarot_healthy
Postat pe 22 Aprilie 2010 14:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
machiaje 9 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:23
Sonorizari Cluj 3 De la: Diamond 24 Iulie 2010 02:01
porumbei sau fluturi la nunta 1 De la: irinnaioanna 18 Septembrie 2009 11:46
iubirea mea, iubitel, pui, pufulete, ciocolatica mea, grasutu` meu, dragul meu .....cum ne alintam iubitul? 13 De la: flore 23 Iunie 2010 21:07
E sau nu e EL? 9 De la: cj25har 10 Iunie 2010 11:32