Setari Cookie-uri

RESTAURANTE DIN BRASOV

ANUL ACESTA FAC NUNTA LA RESTAURANTUL REGAL DIN BRASOV E PE STRADA GRIVITEI. RESTAURANTUL ESTE DESCHIS DE ANUL TRECUT. AS VREA SA VA INTREB DACA A-TI FACUT UNA DINTRE VOI NUNTA LA ACEST RESTAURANT SI CUM A FOST. DACA VA PLACUT SAU CE NU VA PALCUT.ASTEPT RASPUNSURI
claudia_fedor07
Postat pe 26 Martie 2009 12:45
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro




Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 17:15
Nu am fost prezenta dar am vazut o filmare de la o nunta si era fff frumos....Important este si felul in care aranjezi sala Bafta si multa fericire
nebunicaz
Postat pe 28 Iulie 2009 02:04
Buna numele meu este Gena sunt noua pe aici!anul viitor voi fi si eu miresica,am incept pregatirile de nunta prin a-mi cauta restaurantu(asa am auzit ca este indicat...intai restaurantul si dupa restul).Desi am inceput acum cautarile de nunta majoritatea restaurantelor sunt cam ocupate...am gasit restaurantul Rotmans,am platit deja acontul...pentru cine a avut nunta acolo sau a fost ca si invitat la vreo nunta in acest restaurant as dori pareri,sfaturi, orce(eu nu prea sunt incantata).
PS: Astept mesaje
roman_gena
Postat pe 13 August 2009 19:06
De la: roman_gena, la data 2009-08-13 19:06:13 Buna numele meu este Gena sunt noua pe aici!anul viitor voi fi si eu miresica,am incept pregatirile de nunta prin a-mi cauta restaurantu(asa am auzit ca este indicat...intai restaurantul si dupa restul).Desi am inceput acum cautarile de nunta majoritatea restaurantelor sunt cam ocupate...am gasit restaurantul Rotmans,am platit deja acontul...pentru cine a avut nunta acolo sau a fost ca si invitat la vreo nunta in acest restaurant as dori pareri,sfaturi, orce(eu nu prea sunt incantata).
PS: Astept mesaje
kudika192806
Postat pe 22 August 2009 17:42
De la: roman_gena, la data 2009-08-13 19:06:13 Buna numele meu este Gena sunt noua pe aici!anul viitor voi fi si eu miresica,am incept pregatirile de nunta prin a-mi cauta restaurantu(asa am auzit ca este indicat...intai restaurantul si dupa restul).Desi am inceput acum cautarile de nunta majoritatea restaurantelor sunt cam ocupate...am gasit restaurantul Rotmans,am platit deja acontul...pentru cine a avut nunta acolo sau a fost ca si invitat la vreo nunta in acest restaurant as dori pareri,sfaturi, orce(eu nu prea sunt incantata).
PS: Astept mesaje
kudika192806
Postat pe 22 August 2009 17:48
restaurantul regal de pe strada grivitei este de tot rasul. incepand cu ospataritele care s-au imbatat inainte cu mult sa se fi terminat petrecerea. toata organizarea restaurantului a fost varza. nu recomand nimanui sa tina vreun fel de petrecere la acest restaurant!!!!!!!!!
claudia_fedor07
Postat pe 25 August 2009 14:04
Intrebare:
Garden club....nunta la cort, cum suna?
Am intrat pe site si am vazut niste poze super.
Stie careva cum e mancarea pe acolo?
Orice fel de informatie e binevenita.
Multumesc frumos
CsLaura
Postat pe 9 Octombrie 2009 01:55
Intrebare:
Garden club....nunta la cort, cum suna?
Am intrat pe site si am vazut niste poze super.
Stie careva cum e mancarea pe acolo?
Orice fel de informatie e binevenita.
Multumesc frumos
CsLaura
Postat pe 9 Octombrie 2009 01:56
Servus.
Eu am avut nunta anul trecut la Cerbul de Aur. In cautarile noastre am intrat si la Rotmans, unde am asteptat-o pe patroana o ora, desi aveam stabilita intalnirea cu cateva zile in urma. Am considerat asta o lipsa de respect si am plecat de acolo. Nu mai spun ca sotul meu a comandat o bere si ia adus una fara alcool.
Acum cativa ani am tinut o petrrcere acolo, pe terasa. La nota de plata am ramas socati: erau mult mai multe sticle pe nota decat s-au comandat. Cand am ripostat madama a chemat politia, care ne-a somat sa platim si sa ne adresam apoi OPC-ului. La iesire au mai avut tupeul sa ne spuna (politistii) ca e ceva frecvent.
Te sfatuiesc sa ai mare grija.
Succes!!!
fantome
Postat pe 9 Octombrie 2009 11:10
Nu ii lasati mai sa va calce in picioare. Eu am facut nunta la un estaurant din Sacele. Am rezervat sala fara nicio taxa, fara niciun acont, fara absolut nimic. Ne-a trecut in caiet si ne-a dat o chitanta ca am rezervat sala si gata. Servirea a fost ireprosabila, in sensul ca mancarea care trebuia sa fie calda era calda, bauturile reci,nu stateai cu farfuria goala pe masa mai mult de 1 minut (pentru ca au fost mai multi chelneri). La sfarsit ni s-a facut calculul: 200 de meniuri * pretul = total. Atat. Nu ne-a luat bani pe inchirierea salii, nu ne-a luat bani pe cele aproximativ 20 de farfurii care s-au spart sau pe paharele sparte. Ne-a cerut, in schimb, ca daca ne-a placut servirea, sa lasam ceva si pentru baietii care au servit. Le-am lasat, pentru ca v-am spus, s-au comportat de nota 10. Ne-a lasat sa mergem cu prajiturile noastre, cu vinul nostru (nasul meu e producator), cu berea noastra (mama mea era gestionara la o fabrica de bere), cu sucul nostru, cu apa noastra. Ei au dat doar tuica, vodca, bauturile aperitiv. Cand ne-am dus a doua zi sa luam sticlele goale, sa luam ambalajul, stiam in mare cam ce mai ramasese. Cand am ajuns, ei pegatisera deja totul si era exact cat apreciasem noi ca ar fi trebuit sa ramana.Le-am cerut sticle goale, iar pe cele pline le-am lasat lor, bidoanele cu suc si cu apa le-am lasat, deasemenea lor. MERITAU!!! A fost foarte frumos. Iar pretul meniului a fost mai mult decat rezonabil. Ringul de dans nu a fost gol nici macar o secunda, chiar daca am avut DJ - dar asta e alta poveste.
daniian
Postat pe 10 Octombrie 2009 09:59
Loredana,ma intereseaza la ce restaurant ai avut nunta...deoarece am cautat prin brasov si nu am gasit ceva frumos
draqushorul
Postat pe 2 Februarie 2010 13:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mi'e frica sa raman insarcinata 39 De la: Diamond 24 Iulie 2010 02:22
foto-video-dj-decoratiuni-Bucuresti 2 De la: imagineanuntiitale 27 Aprilie 2009 19:33
Decoratiuni 4 De la: Jannine 3 Iulie 2010 16:01
frac 3 De la: grace004368 27 Iulie 2009 19:08
miresici din craiova 61 De la: kudika340782 15 Decembrie 2010 18:06