Setari Cookie-uri

SE MERITA O FIRMA SA SE OCUPE DE DECOR?

Buna ziua,miresiciilor!Reprezint firma;COSBIALI,din timisoara si cred ca noi putem sa va fim de mare ajutor in cea mai inportanta zi din vvata dumneavoastra.Pentru a evita stresu si emotiile cred ca puteti contacta o firma care se va ocupa de toate doriintele d-voastra sa le indeplineasca,preturiile nu sunt mari ,se poate negocia si putem sa va facem o nunta de vis.Daca aveti intrebari sau nelamuriri puteti sa ma contactati pe forum sau la tel;0727951976 saucosbiali_srl@yahoo.com Va pup si va doresc o zi frumoasa
cosbiali
Postat pe 25 Martie 2009 09:38
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro


Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 19:38
Se merita sa se ocupe cu orice . Nici prin gind nu-ti trece din ce se pot face bani ! NU multi , nu se va imbogatii nimeni din asta dar poti traii onorabil .
lucica04
Postat pe 1 Mai 2009 09:00
Interesul firmei mele Dream Decor este ca evenimentul sa fie invaluit de culoare si lumina astfel clientii vor gasi prin intermediul nostru tot de la decor flori accesorii muzica foto catering etc.si preturi accesibile. Noi nu ne imbogatim pe seama nuntilor ci ne imbogatim prin multe cunostinte si prieteni clientii nostri raman prietenii nostri.
deea_healthy
Postat pe 1 Mai 2009 12:05
Noi suntem alaturi nu numai de clientii din orasul Bacau dar si din toata tara.Pentru mai multe poze www.dreamdecorbc.i8.com va asteptam cu drag in familia noastra.
deea_healthy
Postat pe 1 Mai 2009 12:07
Draga Cosbiali, maiii intaiii iinvaata sa scrii corecct romanete, dupa aiiia fa-tii reclamaa laa firmaa... Serios, e chiar atat de greu sa scrii corect cateva cuvinte in limba romana? Macar consulta un dictionar...
abcd_grace
Postat pe 1 Mai 2009 12:26
De la: albacz7, la data 2009-05-01 12:26:52Draga Cosbiali, maiii intaiii iinvaata sa scrii corecct romanete, dupa aiiia fa-tii reclamaa laa firmaa... Serios, e chiar atat de greu sa scrii corect cateva cuvinte in limba romana? Macar consulta un dictionar...




Nu te supara, dar tu crezi ca ai scris corect???... ia mai uita-te odata peste ce ai scris inainte de a te lua de altii...
Carmenchita
Postat pe 1 Mai 2009 14:43
Intentionat am scris asa in prima fraza... dar unii se prind mai greu. Lasa...
abcd_grace
Postat pe 2 Mai 2009 19:22
Se merita sa se ocupe o firma specializata de decorarea salii!!
iar preturile nu sunt asa mari pe cum se crede!!
eu una am fost ft mutumita de ornarea salii...am vrut alb cu auriu si numai flori natirale...si cand am sosit la sala...au fost ft multe chestii in plus...facute cadou de firma respectiva...toata lumea s-a minunat de decorul super.
..si oricum plata...se face dupa nunta..deci..NO STRESS!!
byanka_2009
Postat pe 4 Mai 2009 09:23
albacz7 ....
angik_grace
Postat pe 21 Mai 2009 17:45
Exista 3 variante:
1. Iti faci tu nunta cu forte proprii
- Cumperi tulle si-ti faci niste funde la scaune si renunti la huse, pentru ca te-ar costa mai mult decat sa le inchiriezi,
- cumperi flori si niste vaze mai ieftine si-ti faci singura aranjamentele florale
- pietricele colorate, petale, baloane, marturii

2. Inchiriezi tot "arsenalul"
Exista agentii care inchiriaza la jumatate de pret tot pachetul pentru decorul salonului, urmand ca tu sau cei apropiati tie sa se ocupe de decorarea localului

3. Apelezi la serviciile complete ale unei agentii
Gasesti o agentie care sa-ti ofere un bun raport calitate-pret si lasi toate pregatirile in baza lor, lucru care te va scapa de multa alergatura si stres si totul va iesi exact cum iti doresti.
poshevents
Postat pe 1 Iunie 2009 20:33
bravo! Incepand de la "se merita" tot postul mi-a lasat un gust amar. Cum as putea avea incredere in gusturile unor oameni de asa factura? Sa fii rafinat inseamna sa ai si putina educatie iar ortografia precara tradeaza lipsa acesteia .
icsuleasca
Postat pe 2 Iunie 2009 12:16
De la: albacz7, la data 2009-05-01 12:26:52Draga Cosbiali, maiii intaiii iinvaata sa scrii corecct romanete, dupa aiiia fa-tii reclamaa laa firmaa... Serios, e chiar atat de greu sa scrii corect cateva cuvinte in limba romana? Macar consulta un dictionar...



bravo! Incepand de la "se merita" tot postul mi-a lasat un gust amar. Cum as putea avea incredere in gusturile unor oameni de asa factura? Sa fii rafinat inseamna sa ai si putina educatie iar ortografia precara tradeaza lipsa acesteia .
icsuleasca
Postat pe 2 Iunie 2009 12:17
Buna tuturor...

M-am inscris pe acest site pentru a veni in ajutorul celor care isi doresc reusita unui EVENIMENT ...Impreuna vom reusi...
Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati pe forum sau la nr.de tel.0742717168;0765356914;
e-mail regalldesign@yahoo.com
Va multumim.
regaldesign
Postat pe 19 Iunie 2009 22:27
Dar te-ai gandit ca poate persoana respectiva avea probleme cu tastatura sau o fi scris in graba si de aceea a gresit? in afara de dublarea catorva litere,nu vad nimic grav.
devi_amrita4ever
Postat pe 6 Iulie 2009 16:40
Buna ziua!
Nu aveti nevoie de un site pentru firma dumneavostra?Facem site-uri de prezentare la doar 400 Ron, cu design unic si personalizat.Astept un raspuns
Cu respect,
Manager,
Cosovanu Andrei
cotzo1987
Postat pe 27 August 2009 03:36
Buna!
Daca sunteti din Craiova si vreti aranjamente florale pentru nunti(buchete mireasa/nasa/d-re de onoare,lumanari,cocarde,bratari,gaspouri,aranjamente pe suporti din fier forjat,arcade) sau diverse alte ocazii,apelati-ma cu incredere.Ofer preturi avantajoase si calitate.Pentru detalii si poze cu aranjamentele realizate,trimiteti un e-mail la avccraiova@yahoo.com
avccraiova
Postat pe 28 Septembrie 2009 09:29
tarot_healthy
Postat pe 12 Octombrie 2009 06:12
Probleme,probleme,probleme insa vreau sa va dau un sfat si eu m-am apucat de ''organizat'' o nunta deoarece nu am fost destul de multumita de ceea ce am realizat si asa am luat comanda pt o prietena,apoi pt o cunostiinta si acum spun eu k am ceva experienta,nu mi am facut cataloage cu poze dupa net ,inca nu am un sediu stabil dar garantez k fac aranjamente,buchete si multe alte chestii din suflet ,pentru k tu ca si mireasa sa te bucuri de acel eventiment fara a sta pe ganduri oare mi au iesit ok buchetele?,oare sala e ok aranjata?,oare au venit lautarii sau dj dp caz?,daca vrei o nunta fara stes si fara griji apeleaza la cineva care sa ti fie aproape,sa te inteleaga in tot ceea ce vrei sa faci si sa ti fie aproape la ideile si traznaiile tale,daca iti doresti k nunta ta sa fie cea mai frumoasa nu trebuie decat sa mi trimiti un mesaj,sa ne vedem si sa stabilim detaliile,iti putem oferi fotograf,cameraman,dj,lautari,buchete,aranjamente pt mese,masina,stalpi etc,marturii,cocarde,arcada tull,flori,marturii speciale din fimo la preturi avantajoase,firma este la inceput de drum si ne dam toata silinta k tu sa fii multumita ,nu uita este ziua ta si trebuei sa radiezi ,sa fii fericita si foarte frumoasa si nimik si nimeni nu ar trebui sa te indispuna,iar daca ai niste idei mai ''ciudate''si doresti sa le pui in practica la noi trebuie sa apelezi ,ai sa fii uimita dar si noua ne plac lucrurile noi si ''ciudate'',bebe este mik si vrei sa ii acorzi toata atentia ,foarte bine suna-ne si lasa ne pe noi sa ti organizam cel mai frumos botez cu lumanare speciala ,aranjamente de sala,iti putem gasi chiar si restaurantul ideal nu trebuie decat sa ne spui ce vrem,dorim sa ai incredere in noi si chiar daca nu pot spune ink k noi suntem cei mai buni hai sa purtamo discutie sa vezi ce putemsi de ce suntem in stare,am uitat sa mentionez anuntul este valabil pentru persoanele din Bucuresti si zonele limitrofe,pentru poze poti vizita si scdagmarasrl
mihamedlife
Postat pe 14 Octombrie 2009 00:46
Site-uri la preturi speciale inainte de sarbatori...nu ezitati sa ne contactati la nr de tel: 0767 741 999 sau cosovanu_andrei@yahoo.com. pentru a primi informatii legate de preturile practicate si pentru alte detalii.
Cu respect,
Cosovanu Andrei
cotzo1987
Postat pe 18 Noiembrie 2009 17:36
De la: cotzo1987, la data 2009-11-18 17:36:51Site-uri la preturi speciale inainte de sarbatori...nu ezitati sa ne contactati la nr de tel: 0767 741 999 sau cosovanu_andrei@yahoo.com. pentru a primi informatii legate de preturile practicate si pentru alte detalii.
Cu respect,
Cosovanu Andrei

PS: Cea mai buna solutie pentru a va putea prezenta solutiile este un site bine facut si bine securizat.
cotzo1987
Postat pe 18 Noiembrie 2009 17:38
De la: grace000564, la data 2009-05-01 09:00:36 Se merita sa se ocupe cu orice . Nici prin gind nu-ti trece din ce se pot face bani ! NU multi , nu se va imbogatii nimeni din asta dar poti traii onorabil .


Poate ai dreptate, poate nu. Cine stie ? Cu toate parerile pro sau contra, agentiile ce se ocupa de organizarea evenimentului mult asteptat de noi toate, reusesc sa-ti implineasca visele.Eu una, am fost fascinata de cateva standuri la targul de nunti. Eu ii sustin ptr. ca munca lor scapa mirii de stresul tuturor detaliilor.
Si cine nu-si doreste sa aleaga si altii sa-i indeplineasca dorintele ?
N-am dreptate ?
Ca ne permitem sau nu serviciile lor, este o alta poveste.
grace002227
Postat pe 19 Noiembrie 2009 17:26
Buna ziua miresici!Pt.ca nunta voastra sa decurga linistit si fara stres este bine sa va angajati o firma de decor si scapati de o grija in plus.Noi oferim servici in;Timisoara,Arad,Lugoj,Deva,Hunedoara,tot vestul tarii.
Ma puteti contacta la tel;0727951976
http://cosbiali.hi5.com
E-mail:cosbiali_srl@yahoo.com
VA DORESC O ZI FRUMOASA!
cosbiali
Postat pe 20 Noiembrie 2009 08:47
http://bestmomentsconstanta.blogspot.com/
grace007131
Postat pe 28 Februarie 2010 14:58
http://magicflowerscraiova.blogspot.com/2010/02/oferta-noastra.html
avccraiova
Postat pe 28 Februarie 2010 18:17
Buna fetelor! In sfarsit Monette Events!

Am creat Monette Events nu pentru a fi o “alta” agentie de organizat evenimente, ci pentru a fi cu sinceritate alaturi de oameni..Punem suflet si cream tot timpul pentru a va transpune in realitate visele, cu profesionalism si mult entuziasm. Ne propunem sa eliminam cu desavarsire kitch-ul si prostul- gust din decoratiuni, de aceea incercam sa lucram cu artisti florali talentati, fotografi si cameramani de exceptie, decoratori plini de imaginatie si cunostiinte in domeniu, plini de idei si cel mai important..deschisi catre client.

Site-ul nostru este in sfarsit gata! www.monette.ro

Contactati-ne si cu siguranta va vom oferi cele mai bune solutii pentru evenimentul vostru! In plus, avem cel mai bun pret pentru un maxim de rezultat!

Nu uitati! www.monette.ro
Lilly_s
Postat pe 2 Martie 2010 15:26
De la: grace002227, la data 2009-11-19 17:26:13
De la: grace000564, la data 2009-05-01 09:00:36 Se merita sa se ocupe cu orice . Nici prin gind nu-ti trece din ce se pot face bani ! NU multi , nu se va imbogatii nimeni din asta dar poti traii onorabil .


Poate ai dreptate, poate nu. Cine stie ? Cu toate parerile pro sau contra, agentiile ce se ocupa de organizarea evenimentului mult asteptat de noi toate, reusesc sa-ti implineasca visele.Eu una, am fost fascinata de cateva standuri la targul de nunti. Eu ii sustin ptr. ca munca lor scapa mirii de stresul tuturor detaliilor.
Si cine nu-si doreste sa aleaga si altii sa-i indeplineasca dorintele ?
N-am dreptate ?
Ca ne permitem sau nu serviciile lor, este o alta poveste.



Felicitari pt modul tau de a gandi.Cred ca pt fiecare cuplu exista cate o agentie care sa-i indeplineasca visele din ziua cea mare,fiecare dupa buget si preferinte.Succes pt toate firmele de decoratiuni.
grace007131
Postat pe 3 Martie 2010 19:18
www.silver-swan.ro
silver_swan
Postat pe 4 Martie 2010 09:49
PENTRU MOMENTE UNICE… VREI SA AI O NUNTA FRUMOASA SAU UN EVENIMENT CU TOTUL SPECIAL? NE OCUPAM NOI DE TOT CE AI NEVOIE PENTRU A FII MULTUMIT.VREI CA MOMENTELE SA FIE DE NEUITAT FARA SA AI PARTE DE GRIJI? POTI CONTA PE NOI,PENTRU CA PUTEM FACE VISUL UNUI EVENIMENT DE POVESTE SA DEVINA REALITATE! DECORATII DIFERITE EVENIMENTE! mail:mclapugean@gmail.com TEL:0721465264

ACTIVAM IN TIMISOARA DAR SI-N TOATA TARA!
Marry_grace
Postat pe 4 Martie 2010 13:05
realizez machiaj profesional mirese cu produse Dior Lancome etc ofer peroba si poze in orice oras ma deplasez pe mirese si minim 3 persoane pt programari 0723065330
cris_make_up_artist
Postat pe 6 Martie 2010 15:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Violenta in familie 7 De la: Cassey 12 Octombrie 2009 06:00
Metrpolitan Cosmetics 1 De la: Jesika 12 Iulie 2010 12:26
Decoratiuni nunta 6 De la: karllitta17 26 Martie 2014 21:43
Va rog sa ma ajutatzi!!! 8 De la: flowerpower 28 Noiembrie 2009 08:17
verighete?!! 2 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:44