Setari Cookie-uri

vremea in ziua nuntii

dragele mele stiu ca se anunta o vara torida, insa vad ca nu mai contenesc ploile ce ne facem daca ploua la nunta?mai ales cele care nu suntem din bucuresti si facem si toate obiceiurile? eu am nunta pe 6 septembrie si sper sa fie vreme frumoasa va pup si astept raspunsuri si de la proaspetele doamne care au trecut prin asta...
gabielle88
Postat pe 11 Iulie 2009 13:41
buna in august pe 24 fac un an de la casatorie si in dimineata nuntii a fost soare dar la ora 17 cand trebuia sa mergem la biserica a inceput sa ploua tare,e bine sa ploua la nunta dar e si rau pt.noi cu rochiile insa apoi te gandesti ca e nunta ta si mai degraba sa fie vremea de vina si nu cineva de pe la nunta sa te enerveze in acea zi am facut si noi tot ce se face la o nunta si la sedinta foto a picurat asa umpicut,dar a iesit bine
dianaygelu
Postat pe 21 Iulie 2009 08:57
Vrei sa-ti spun ceva pe 11 iulie am avut eu nunta si dupa cum cred ca stii deja a plouat toata ziua .Bineinteles ca mia dat toate planurile peste cap si mam enervat .eram sigura ca o sa fie ziua ruinata,dar pana la urma mam calmat si miam dat seama ca nu vremea e ceea care conteaza in ziua nunti pt ca nu in functie de vreme te mariti.Asa ca stati linistite si nu va mai ganditi la vreme ci la persoana care e langa voi.
aly_nyko21v
Postat pe 29 Septembrie 2009 09:26
salutare fetelor!!!am revenit dupa nunta :D vremea a fost f aiurea a cam plouat a batut vantul de inghetzasem ca un tuture :P pana la urma totul a fost ok o sa atasez si poze pt fetele interesate am avut un fotograf si un cameraman SUPER ! BAFTA LA PREGATIRI :*
gabielle88
Postat pe 29 Septembrie 2009 18:59
Daca ati ramas in urma cu achizitionarea cadourilor, intrati pe www.evermarket.ro
Aici puteti gasi o gama larga de cadouri la preturi avantajoase.
Va astept!
lif3_dr3am
Postat pe 19 Decembrie 2009 16:04
si eu m-am casatorit pe 11 iulie 2009. cred ca a fost cea mai ploioasa zi din an. s-au chinuit 5 barbati sa ma scoata din curte cu cate-o umbrela, pt ca ploua torential. s-a inundat si strada pe care se afla biserica etc.
pana la urma, D-zeu mi-a ascultat ruga si s-a oprit ploaia exact cand am iesit din biserica. am reusit sa fac poze chiar si in parc, chiar daca era destul de intunecat. apoi am ajuns la restaurant si a inceput din nou sa ploua cu galeata, insa ma linistisem pentru reusisem in ciuda vremii sa fac aproape tot ce mi-am propus.
eu va doresc tuturor sa aveti noroc de vreme buna ca sa scapati de stres si ingrijorare. e mult mai placut sa fie frumos afara, parca simti altfel bucuria acelor clipe.
raly_uca
Postat pe 24 Februarie 2010 10:27
buna,eu am avut nunta pe 1 august si pot sa spun k am avut parte de o vreme superba nu miam imaginat k va fi asa,nu a fost o caldura de aia sa te lase fara aer,soare a ´fost,si cand am ajuns la cununia civila a si picurat putin dar dupa a iesit iar soarele la vedere.am fost o norocoasa.intradevar dak ar fi plouat miar fi strikt multe planuri.
mycya_
Postat pe 24 Februarie 2010 12:16
Buna,eu am avut nunta in 24 mai si evenimentul a avut loc in Brasov,oras in care vremea este foarte capricioasa...A plouat aproape toata noaptea iar dimineata la 6:30 cand m-am trezit si am vazut ca continua sa ploua am fost dezamagita.Pe la 10-11 a iesit soarele si a fost o vreme deosebita.Sper sa ai parte de vreme buna iar daca nu se va intampla acest lucru va trebui sa iei lucrurile asa cum sunt si sa nu uiti ca acea zi va fi foarte importanta pentru voi si nu merita stricata ptr absolut nimic.
danielaserif
Postat pe 24 Februarie 2010 12:19
afla aici http://versu.ro/agny-2359.html
agny
Postat pe 24 Februarie 2010 14:20
Eu o sa fac nunta in 11 iulie 2010, in brasov, un oras capricios dpdv al vremii, asa cum s-a mentionat. Asa ca am decis sa nu ma mai gandesc la vreme, sa fie cum o vrea Dumnezeu. In rest, sa aveti de la cine sa luati cat mai multe umbrele mari si o rochie care se poate ridica, ca sa nu se murdareasca. Pantofii se pot sterge, apa se poate usca, asa ca distractie placuta!E tot ce conteaza!Oricum nunta are loc inauntru si acolo nu ploua!
georgi_gorgi
Postat pe 25 Februarie 2010 08:52
singurul lucru care ma ingrijoreaza dc va fi ploaie, sunt pozele... la care m-am gandit atata...si am facut "n" scenarii, m-am gandit la "n" locuri...iar asta chiar m-ar da peste cap. pentru mine pozele inseamna f mult la o nunta
iulik_flore
Postat pe 26 Februarie 2010 00:15
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204 sau www.nuntacluj.page.tl deasemenea, unghii tehnice, foto video, si porumbei voiagiori
cj25har
Postat pe 22 Iunie 2010 19:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Baieti ajutati-ma ! 7 De la: Valy90 3 Aprilie 2011 19:45
de ce a murit? 53 De la: gigi_oprea 12 Ianuarie 2011 23:29
nu stiu ce sa mai ma fac!!!! 4 De la: gya29 31 Octombrie 2010 13:49
Hristos a inviat! 20 De la: aditza_ursuletz 23 Aprilie 2009 12:17
licitez rochia si acesoriile - scop caritabil 3 De la: raluk4coco 2 Iulie 2009 15:37