Setari Cookie-uri

Imi recomanda cineva o croitorie?

Buna fetelor,

Cunoasteti o croitorie buna in Bucuresti care sa aiba preturi acceptabile?
july_suciu_grace
Postat pe 1 Iulie 2009 11:53
buna da eu stiu ca este o croitorie buna la crangasi unde au preturi destul de atractive pentru buget mai de criza asa
gabielle88
Postat pe 14 Iulie 2009 01:47
Buna!
Tot caut de ceva timp sa vad cam care sunt preturile la o modificare/retusuri de rochie de mireasa si nu gasesc.Eu sunt in Spania si aici costa cam 75 euro spalatul si calcatul rochiei.calcatul e vreo 40 euro.de modificare n-am ajuns sa intreb,dar presupun ca-i mai scump.aici depinde de unde iti iei rochia,daca-i mai scumpa intra inclus in pret si retusul,dar ma gandesc poate o iau de pe internet,sau dc gasesc vreo oferta trebuie sa mi-o modific si ma costa.Din cauza asta ma intereseaza o croitoreasa buna cu experienta in modificat rochii de mireasa si pretul si dc se poate face modificarea cu 2 saptamani inainte.Multumesc!
sabinuta_grace
Postat pe 14 Iulie 2009 11:57
De la: grace004076, la data 2009-07-14 11:57:50Buna!
Tot caut de ceva timp sa vad cam care sunt preturile la o modificare/retusuri de rochie de mireasa si nu gasesc.Eu sunt in Spania si aici costa cam 75 euro spalatul si calcatul rochiei.calcatul e vreo 40 euro.de modificare n-am ajuns sa intreb,dar presupun ca-i mai scump.aici depinde de unde iti iei rochia,daca-i mai scumpa intra inclus in pret si retusul,dar ma gandesc poate o iau de pe internet,sau dc gasesc vreo oferta trebuie sa mi-o modific si ma costa.Din cauza asta ma intereseaza o croitoreasa buna cu experienta in modificat rochii de mireasa si pretul si dc se poate face modificarea cu 2 saptamani inainte.Multumesc!



eu am primit rochia din Canada si am primit-o inainte cu o saptamana de nunta. A trebuit putin scurtata si stramtata si am gasit o croitoreasa buna care a reusit sa imi faca modificarile in 3 zile. si m-a costat destul de mult dar avand in vedere faptul ca trebuia facut urgent si si prea am gasit pe cineva dispus sa mi-o faca n-am tinut cont de bani. M-a costat 350 RON modificarile rochiei. iar de calcat o piti duce aici la o spalatorie sa ti-o calce si nu te costa la mult de 50 RON.
Eu dupa nunta am dus rochia la curatat si m-a costat cu tot cu calcat doar 65 RON. si mi-au dat-o calcata foarte bine.
Eu am dus-o la curatat la o spalatorie din Carefour-ul din Baneasa (Bucuresti)
carmela_grace
Postat pe 14 Iulie 2009 13:33
Multumesc Carmela! Cum sunt si eu tot din Bucuresti,voi merge la Carrefour sa mi-o calce.Probabil modificarile le voi face totusi aici ca sa nu ma grabesc in ultima saptamana.
sabinuta_grace
Postat pe 15 Iulie 2009 09:59
vand rochita de mireasa cu voal lung tip printesa purtata o singura data (19 iulie 2009)mai multe info myssnatacha@yahoo.com
myssnatacha
Postat pe 8 August 2009 10:46
cam pe unde se afla croitoria asta? si cam ce preturi au?:) as vrea sa imi fac o rochita si m-ar interesa cam cat ar costa.
ms anticipat!
grace006342
Postat pe 13 Noiembrie 2009 12:52
Buna,
daca are cineva de modificat va pot rezolva eu.Stau la piata crangasi-sunt mester croitor de 23 de ani.Pot fi contactata pe mail gaby_tirlea@yahoo.com sau croitoriefemei.ro.Preturile nu sunt ca cele de pe piata chiar un pic mai mici.

va astept
grace007914
Postat pe 4 Martie 2010 11:02
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204 sau www.nuntacluj.page.tl deasemenea, unghii tehnice, foto video, si porumbei voiagiori
cj25har
Postat pe 22 Iunie 2010 19:58
Buna, am vazut ca esti in cautarea unei croitorii. Am un atelier de croitorie si te pot servi oricand doresti. Retusez, modific si execut produse la comanda, desi site-ul este in lucru poti vedea cateva poze cu produse realizate de mine pe madebygaby.wordpress.com.
Preturi orientative: scurtat pantaloni 8 lei
schimbat fermoar (fermoarul de la mine)10 lei
fusta dreapta pe comanda 20 lei
et.
Te astept la atelierul meu cu mare drag. Numai bine
Gabriela
gabi2012
Postat pe 18 Iunie 2012 01:28
Hey!

In curand imi lansez un site cu multe chestii originale...adica, ornamente pentru haine,pentru par, pantofi unicat( si pentru mirese)...dar pana atunci am lansat un video vlog despre moda si stil.Sper ca o sa va placa :)

http://youtu.be/DUtiAIxChXc
kudika_9973
Postat pe 18 Iunie 2012 15:28
http://academiadecroitorie.blogspot.ro/
kudika_30611
Postat pe 28 Februarie 2013 15:59
Buna ziua! As vrea sa-mi fac o rochie si as vrea sa stiu ce preturi aveti pentru croit. Multumesc!
Gaby_Dumitru_1
Postat pe 18 Iulie 2016 16:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce se intampla? 9 De la: Nsl_Florica 26 Iunie 2008 01:16
Unde e locul 6? 1 De la: aly26 24 Iunie 2008 21:42
helppp... 3 De la: Barbie30 28 Iulie 2010 16:04
Cununie a religioasă 1 De la: kudika_1038555 8 Septembrie 2019 16:03
Aranjamente nunta pene strut sau paun 2 De la: kudika364507 7 Februarie 2011 14:20