Setari Cookie-uri

Sonorizare Brasov

Buna,
Fac un apel la toate miresicile si viitoare mirese din Brasov, sa ma ajute cu informatii legate de formatiile sau dj care i-au avut la nunta sau i-au contactat pentru viitoarea nunta.

Am fost ceruta de iubitul meu luna trecuta in Octombrie si acum am inceput sa ne facem planuri pentru nunta care va avea loc in 2010 in luna Septembrie mai exact pe data de 5.
Va rog cu disperare, daca puteti sa ne recomandati o formatie/dj care sa aiba in repertoriu muzica usoara si populara...pentru o nunta tipic romaneasca.

Astept raspunsurile voastre cu nerabdare

Alex
alexandra_unica
Postat pe 13 Noiembrie 2009 14:16
Buna,
Pot sa-ti recomand doua formatii. Atomic- Canta in special populara dar si muzica usoara romaneasca noua si veche.Am fost la o nunta unde au cantat si m-au impresionat.
Cantaretul a tinut locul starostelui.Vreau sa mai precizez ca nu au baut alcool la nunta, doar dupa.
Gabi si Remus, canta super. Am cd-ul lor acasa. Ii recomand cu caldura.
Bafta la organizat si casa de piatra
CsLaura
Postat pe 14 Noiembrie 2009 09:23
Buna Laura,
Multumesc frumos de urari si de informatii. Ieri am inceput serios sa caut pe net mai multe formatii, dintre care mi-au placut Rozmarin, Tempo care au un onorariu de 2000 euro iar restul intre 1500-1700 euro.(Floare de colt, Imperial, Argument).
Sunt un pik dezamagita de preturile ridicate, sunt constienta ca o formatie nu se compara cu un dj dar la bugetul nostru nu cred ca ne permitem una. Avem 150 invitati, nunta destul de mica si ma gandesc si la viitoarele cheltuieli.
Am mai citit pe un alt forum si recomandau un dj bun de la Radio Brasov, Marius Sava. Daca ai vreo informatie despre aceasta pers te rog ma anunti? (numar de telefon ar fi perfect)
Te pup


alexandra_unica
Postat pe 14 Noiembrie 2009 13:11
Spuneti-va parerea...

http://www.grace.ro/comunitate/forum/view_topic/1564/Mireasa-blestemata-in-floraria-Iris-de-la-Universitate.html

Multumesc anticipat.
Diamond_grace
Postat pe 24 Iulie 2010 02:10
@alexandra_unica
Ti-am trimis mesaj privat in legatura cu acest subiect! Asta in situatia in care anuntul mai este valabil!
DJ_BV
Postat pe 19 August 2010 17:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
verighete?!! 2 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:44
banii de pus pe masa 4 De la: verraa 1 Mai 2011 13:14
UNGHII FALSE-GENE FALSE 2 De la: irisey 16 August 2010 22:19
parteneri de religi dferite 21 De la: tudormihaela 9 Aprilie 2010 16:44
TTD - cel mai tare trend de poze pt nunta 9 De la: elissa_grace 1 Aprilie 2013 07:10