Setari Cookie-uri

Planuri in Noul An!

Ce va doriti in Noul An, ce succese si impliniri, ce realizari ne propunem, sau pur si simplu cum ati vrea sa fie 2010?
carmen79
Postat pe 18 Decembrie 2009 15:47
Buna! La multi ani!!
Fiind o mireasa de 2010 imi doresc sa fiu sanatoasa, sa am o nunta frumoasa, sa pot sa le fac pe toate cele ce tin de nunta, sa am familia unita in continuare, sa imi mearga bine si pe plan profesional....sa imi cumpar un apartament...Oare imi doresc prea mult?? Adevarul e ca 2010 e un an plin de evenimente importante pentru mine!!

La multi ani!!! Fie ca tot ceea ce va doriti sa aveti parte!!!
alina_neamt
Postat pe 2 Ianuarie 2010 09:08
De la: alina_neamt, la data 2010-01-02 09:08:08Buna! La multi ani!!
Fiind o mireasa de 2010 imi doresc sa fiu sanatoasa, sa am o nunta frumoasa, sa pot sa le fac pe toate cele ce tin de nunta, sa am familia unita in continuare, sa imi mearga bine si pe plan profesional....sa imi cumpar un apartament...Oare imi doresc prea mult?? Adevarul e ca 2010 e un an plin de evenimente importante pentru mine!!

La multi ani!!! Fie ca tot ceea ce va doriti sa aveti parte!!!



Sa ai parte de tot ceea ce ti-ai dorit si propus.O mireasa frumoasa vei fi cu siguranta...La Multi Ani!!
1Decembrie
Postat pe 2 Ianuarie 2010 09:59
asemenea alinei,

imi doresc sa am parte in primul rand de sanatate, ca sa pot infaptui tot ceea ce mi-am propus.

apoi, imi doresc o nunta de vis, imi doresc ca relatia dintre mine si logodnicul meu sa ramana aceeasi...sau de ce nu si mai buna, ptr k intotdeuna exista loc de mai bine

toti membrii familiei mele si toti cunoscutii sa fie sanatatosi

sa plec in luna de miere intr-un loc superb, unde ma voi putea relaxa dupa marele stres

sa am un an plin de impliniri, sa fiu mai buna decat am fost in 2009, sa am mai multa grija de mine si de cei din jur, sa am mai multa grija de sanatate mea sa nu mai aman, sa fiu mai rabdatoare, mai toleranta si in acelasi timp mai indiferenta...sa nu mai pun la suflet orice fleac....si sa fiu mai Puternica!

cam asta este...si asta mi-am pus in gand si la trecerea dintre ani...dc am omis ceva, imi voi reaminti pe parcurs

va pup si un an bun tuturor
iulik_flore
Postat pe 2 Ianuarie 2010 22:14
buna, ...eu pentru 2010 nu mi-am propus nimic special am planuri pe care le-am stabilit de mai demult(nunta si vacanta) si in rest nimic..ce vrea Dumnezeu sa imi dea,prefer sa nu imi fac planuri dar la sf. lui 2010 cand trag linie sa vad ca am facut mai multe decat mi-am propus decat sa imi propun multe dar sa nu le pot realiza...bafta tuturor pe 2010 si tot ce v-ati propus sa vi se indeplineasca!
felicia16
Postat pe 4 Ianuarie 2010 13:03
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204 sau www.nuntacluj.page.tl

cj25har
Postat pe 15 Iunie 2010 08:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Planuri in Noul An! 6 De la: cj25har 15 Iunie 2010 08:18
Sa mai am rabdare sau sa ma despart de el...? 27 De la: cj25har 15 Iunie 2010 08:50
Porumbei pentru nunta Galati, Braila 8 De la: Catalin_Andronache_1 10 Ianuarie 2013 09:58
sunt foarte confuza! 5 De la: cj25har 15 Iunie 2010 08:16
colega de apartament 2 De la: cj25har 15 Iunie 2010 08:52