Setari Cookie-uri

Luna de miere in Republica Dominicana

Vreau sa imi petrec Luna de miere in Republica Dominicana.Mi se pare super frumos.A mai fost cineva acolo?Daca da poate ma ajuta cineva cu mai multe informatii.De exemplu e scumpa mancarea?Cum ne putem distra pe acolo?Mersi
gonghitza
Postat pe 20 Ianuarie 2010 09:17
In Republica Dominicana merita sa mergi doar cu ALL Inclusiv si doar daca-ti place sa stai intr-o statiune. Nu este un loc in care sa poti sa te plimbi cat vrei. Statiunile sunt foarte faine. La sfarsitul lunii ianuarie erau 28 de grade. Colegul meu s-a intors bronzat din luna de miere. El spune ca a fost frumos.
mcncone
Postat pe 4 Februarie 2010 15:41
Felicitari pentru locatie!!! Am vrut sa mergem si noi anul asta in concediu acolo, am gasit oferte la aproximativ 2500 EUR/ fam / 7 nopti din Germania (noi aici locuim), ne-am interesat si la ofertele din Romania... sunt mai scumpe... din cauza faptului ca nu exista zbor direct in Rep Dominicana si nu sunt ft variate (nu prea ai de unde alege). Si cum anul acesta vrem sa plecam din Romania (ca sa nu mai lasam masina prin aeroport atata timp, plus ca oricum tb sa fim si in tara imediat dupa concediu) am amanat concediul in Rep. Dominicana pt anul viitor, anul asta mergem in Tenerife.

Sa ai vreme buna si sa fie totul perfect!!! Poate revi cu informatii si cu impresii pt noi. ;)
b_ralu_83
Postat pe 5 Mai 2010 14:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SOT INFIDEL 116 De la: ___ 8 Februarie 2010 00:08
viata de dupa casatorie 32 De la: ully1986 29 Iunie 2013 11:04
poti fi martor la starea civila daca nu esti cetatean roman??? 4 De la: Tassy 19 Iunie 2009 13:57
povestioare cu talc 3 De la: bastiuta 9 Decembrie 2008 19:03
DESPRE MOMENTUL CAND M-A CERUT DE SOTIE...FUNNY,LA VOI CUM A FOST FETELOR? 10 De la: shteffa 29 Aprilie 2013 23:05