Setari Cookie-uri

saculeti din organza/tul sau pungute pt cadou?

buna fetelor!! am si eu o mica dilema si as dori sa ma ajutati cu sfaturi sau idei. eu voi fi miresica pe 1 mai anul acesta si ca marturii la nunta imi confectionez ca sa zic asa lumanarele parfumate in forma de delfini si sunt putin cam marisori si nu stiu in ce sa ii ambalez: in saculet din organza sau tiul mi-ar trebui ca si marime ceva lungime 20 cm si latime cam 10 cm si m-am tot uitat dar nu gasesc asa marimea asta si apoi mi-a venit ideea pungutelor pentru cadou de o singura culoare cam de aceleasi dimensiuni.Pungute eu zic ca as gasi chiar am una prin casa exact dimensiunile necesare dar ma gandecs oare da bine sa le pun invitatulor in fata marturiile in pungute de cadou?
Va rog ajutati-ma cu un sfat ca nu stiu ce sa fac sau poate stiti magazine ce au saculeti din organza la dimensiunile astea sau siteuri sau poate aveti alte idei ca eu nu stiu cum sa impachetez lumanarelele mele marturii. Va multumesc si astep sfaturile si ideile vostre. pup
kudika168477
Postat pe 31 Ianuarie 2010 16:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
FILMARI FOTO NUNTA 4 De la: kudika_14596 21 August 2012 14:50
cat costa in medie filmarea si fotografiile la o nunta? 2 De la: babuica_ramona 18 Iulie 2011 12:42
Spuneti NU violentei in familie 2 De la: caurea 24 Octombrie 2008 12:57
Rochita de cununie 1 De la: kudika323397 6 Octombrie 2010 16:32
rochita de mireasa ca-n povesti! acum de vanzare! 1 De la: kudika_13786 7 August 2012 16:44