Setari Cookie-uri

rochite

Buna!M-ar putea ajuta cineva cu niste informatii legate de rochita de mireasa.Eu dispun de un buget de 3000 de lei hai 3500 de lei.Unde as putea sa gasesc niste rochite frumoase la preturile acestea?
gonghitza
Postat pe 1 Februarie 2010 12:24
salut!! Si eu imi caut rochita de ceva vreme si as putea sa-ti spun pe unde am cautat si eu sunt site-uri o gramada cu rochii foarte frumoase si deloc scumpe, uite iti dau numele caselor de moda iar tu poti da un google search pentru a vedea colectiile si apoi in functie de orasul in care locuiesti sa gasesti magazinele partenere, Mirandi, Ophelia bridal, White Lady, Fashion Princess Timisoara, Hera Style, Casa Maris, Alb si negru, si mai sunt foarte multe nu mi le amintesc acum pe toate dar sper sa-ti fie de ajutor, a si inca o idee de ce nu mergi pe la targurile de nunti acolo sunt si oferte si in perdioada asta sunt targuri de nunti cam prin toate orasele mari, de exemplu stiu ca la Sibiu este din 12-14 februarie si din 8-10 februarie!!! Bafta multa!!!
lucky_happy
Postat pe 1 Februarie 2010 13:10
Buna.Si eu am cautat ca si tine pe toate site-urile si nu imi placea mai nimic,dar cred ca in final am gasit ceva.E din Roman jud.Neamt un magazin.Intra pe Special bride si poate gasesti acolo ceva.Eu o sa ma duc sa vad despre ce e vorba sa ma conving cu ochii mei,cica sunt aduse din afara rochiile de mireasa.Eu zic ca merita efortul sa mergi pana acolo.
Multa bafta
grace006087
Postat pe 8 Martie 2010 12:07

PENTRU MOMENTE UNICE… VREI SA AI O NUNTA FRUMOASA SAU UN EVENIMENT CU TOTUL SPECIAL? NE OCUPAM NOI DE TOT CE AI NEVOIE PENTRU A FII MULTUMIT.VREI CA MOMENTELE SA FIE DE NEUITAT FARA SA AI PARTE DE GRIJI? POTI CONTA PE NOI,PENTRU CA PUTEM FACE VISUL UNUI EVENIMENT DE POVESTE SA DEVINA REALITATE! DECORATII DIFERITE EVENIMENTE! E-mail:mclapugean@gmail.com TEL:0721465264



Activam in Timisoara dar si-n toata tara!
preturi minime!
Marry_grace
Postat pe 8 Martie 2010 13:15
apoi fata draga, atatea topicuri au fost deschise cu subiectul asta, incat, plus asta deschis de tine, suprasatureaza site-ul
oanaiullliana
Postat pe 9 Martie 2010 08:49
buna eu le-am dat e-mail celor din neamt
nu au pe stoc toate modelele si e posibil sa fi nevoita sa comanzi dintr-un catalog fara sa poti proba modelul
iti comanda modelul dorit dupa masurile tale iar preturile sunt accesibile insa mie nu mi-a conevnit ca nu le aveau pe stoc pt a le proba inainte de a le comanda

fetele am la vanzare sandalute mireasa superbe aduse din SUA nou noute marimea 39 , 8 si jum USA pt mine sunt mari si din pacate nu am cum sa le port pret 280 ron
daca doriti poze postati pe forum adresa de e-mail la care doriti sa primiti pozele

cautare fructuoasa la rochite

corutza
Postat pe 7 Aprilie 2010 22:15
eu am o rochita Rosa Clara marimea 38(bust 84 cm, talie 69 cm) care s-ar incadra la bugetul de 4000 lei(pretul initial a fost de 10000 lei).Crede-ma ca merita toti banii.Poze poti vedea la profilul meu.Pentru alte detalii astept mesajul tau.
mile
Postat pe 8 Aprilie 2010 08:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
meniu de nunta open bar 150 lei 2 De la: steffy91 18 Ianuarie 2012 15:08
nu pot sa ma marit pentru ca am indoieli 53 De la: cj25har 4 Iunie 2010 12:59
Rochie de mireasa AGNES TOMA colectia Exclusive 2011 - pret 1.199 ron 1 De la: inatony2002 9 Februarie 2012 15:24
As dori ca mirele sa ma vada doar in biserica... 23 De la: kudika_17683 24 Septembrie 2013 21:23
DJ NUNTA,BOTEZ 2 De la: kudika_5526 21 August 2012 20:29