Setari Cookie-uri

ma casatoresc da ma gindesc la seful meu

Buna tuturor am o problema... Anul acesta in iulie ma casatoresc dar de jumatate de an mam angajat ca secretara.Totul bine seful meu fiind bun,sufletist cu mine,ma ajuta in tot ce aveam nevoie am devenit foarte buni prieteni si cu timpul am inceput sa-l plac fara sa vreu stiind ca nu e casatorit dar are o femeie cu care are copii inpreuna.Eu cred ca si el ma place si ma iubeste pentru ca mereu imi face doar complimente stiind foarte bine ca am iubit si ma casatoresc.Dar ibirea noasta e imposiila ca eu ma casatoresc si el are familia lui.Chear daca mia zis de multe ori sa nu ma casatoresc ca ma iubeste eu tot ma casatoresc poate asa o sa-l uit.Dar problema e ca trebue sa-l scot din inima dar nu stiu cum,pentu ca a devenit ca un drog sa-l vad,sa fiu mereu aprope de el,sa vorbesc cu el...Ajutatima cu un sfat cum sal scot din minte,inima..... ca am incercat singura cu idiferenta si nu reusesc si nu stiu ce s fac...........
aleunam_grace
Postat pe 21 Martie 2010 17:51
buna! draga mea, iti iubesti viitorul sot? cand de uiti in ochii iubitului tau vezi ca langa el iti vei petrecere tot restul vietii? te vezi langa el toata viata? dak da atunci seful tau e doar un oft. de multe ori se poate intampla sa iti placa de cineva doar din simplu moditv ca iti acorda atentie! dar dupa cate am inteles voi nu aveti o relatie(tu si seful tau) sau o aventura cum vrei tu. atunci nu ai de unde sa sti ca te iubeste. un compliment si o vorba frumoasa nu e tot. fiind sef, deci conducand o companie are foarte multa putere, si atunci isi permite complimente dar totul depinde de tine, dak iti iubesti sotul!!!!!!! si casatorie e un pas extrem de important.nul face pe viitorul posibi sot sa sufere casatorindute doar ca mai este puitn pana la nunta. trebie sa gandesti ce inseaman acest lucru! iti doresc sa iei cea mai buna hotarare pentru voi!
chetegalina
Postat pe 12 Iunie 2010 18:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bauturile pt nunta 52 De la: Gobeaja_Alex_1 30 August 2013 11:46
Aranjamente de flori naturale sau de flori artificiale la nunta? 19 De la: ffcorina 12 Februarie 2010 11:41
DE ZIUA INDRAGOSTITILOR 1 De la: ADINATURTOI 12 Februarie 2010 17:42
De ce vreti sa fiti mirese? 120 De la: petramakeup 14 Iulie 2010 11:52
MASINA MIRESEI 7 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:19