Setari Cookie-uri

dati-mi ,va rog un sfat.

buna fetelor!am o mare problema.Am stabulit cu viitorul meu sot,data nuntii noastre(28 august 2010),ne-am cautat nasii,am platit restaurant,formatie(am dat arvuna)acum cateva zile s-a intamplat ca tatal lui sa moara(fara sa fie bolnav a facut comotie cerebrala).Ce sa facem,sa amanam nunta sau sa mergem inainte?
gabita_grace
Postat pe 29 Martie 2010 09:44
Buna! Sunt noua pe aici.
Condoleante! Eu zic sa mergeti inainte! Vorba aceea "Mortii cu mortii, viii cu viii". Sa-ti povestesc: Anul trecut a murit fratele tatalui meu, in iunie. Fata lui urma sa se casatoreasca in octombrie. Au mers la biserica, pentru inmormantare, iar preotul care stia de nunta a sfatuit-o pe matusa mea sa continue cu pregatirile de nunta. Au facut nunta si a fost totul frumos! Sa nu se inteleaga ca a cununat-o acelasi preot si ca el ar fi avut vreun interes!
Acum vezi ce zice si familia lui. Iti doresc numai bine! Sa ne tii la curent.
Lowiny
Postat pe 17 Aprilie 2010 13:41
Multumesc ,Georgiana pentru sfat.Cartile deja s-au facut ,maine urmeaza sa stabilim o noua data pentru iunie anul viitor.Sunt prea multe decese in neamul meu ,ca sa poata avea loc o nunta(in octombrie a murit cumnatul meu 35 ani in accident de masina,la 3 sapt a murit fratele tatalui,in martie fratele mamei,apoi tatal viitorului sot.Imi pare enorm de rau ca se amana visul meu de a fi mireasa anul acesta.Sper ca la anul sa fiu o mireasa frumoasa ,asa cum ati fost si voi.Va pup ,fetelor.
gabita_grace
Postat pe 19 Aprilie 2010 11:42
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204 sau www.nuntacluj.page.tl
cj25har
Postat pe 16 Iunie 2010 13:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vand sau inchiriez rochie mireasa- MERITA VAZUTA 1 De la: grace009724 7 Iunie 2011 12:18
ce inseamna de fapt o viata in doi? 36 De la: kudika_17683 24 Septembrie 2013 21:28
nu mai exista respect intr-o relatie dupa 7 ani? 38 De la: yo_aletta 31 Martie 2014 15:37
Fotografie si filmare profesionala - Bucuresti 7 De la: 4fotovideo 14 Februarie 2016 23:41
Flori si cadouri 1 De la: ocean_of_life 7 Februarie 2012 17:41