Setari Cookie-uri

Cum sa ii dovedesti k il iubesti?

Buna!..am avut o relatie de 3luni k un tip..la care ink mai tin...Am incercat sa mai am o relarie dar a esuat..cauza era tot el deoarece am filtrat in acelasi timp k el..akm incercam sa ne impacam dar cum sa`i arat k il iubesC?..va multumesc>:D
kudika116803
Postat pe 29 Aprilie 2010 00:55
si cand ai filtrat ai folosit hartie de filtru? se zice flirtat. apoi daca, dupa numai 3 luni v-ati despartit si fiecare a inceput o alta relatie eu zic sa-ti vezi mai departe de noua relatie pt ca ce incepe rau, rau se termina. tu ne ceri sfaturi pt ai arata ca-l iubesti, dar mai bine ar cere el sfaturi de la prietenii lui pt a te recuceri, de ce sa umblii tu in limba pt el?
oanaiullliana
Postat pe 29 Aprilie 2010 08:21
pai sti tu proverbul cu iepurii? s-ar putea sa fie tarziu acum
maria_doina
Postat pe 23 Mai 2010 09:48
De la: oanaiulliana, la data 2010-04-29 08:21:31si cand ai filtrat ai folosit hartie de filtru? se zice flirtat. apoi daca, dupa numai 3 luni v-ati despartit si fiecare a inceput o alta relatie eu zic sa-ti vezi mai departe de noua relatie pt ca ce incepe rau, rau se termina. tu ne ceri sfaturi pt ai arata ca-l iubesti, dar mai bine ar cere el sfaturi de la prietenii lui pt a te recuceri, de ce sa umblii tu in limba pt el?
grace009061
Postat pe 27 Iulie 2010 18:43
De la: oanaiulliana, la data 2010-04-29 08:21:31si cand ai filtrat ai folosit hartie de filtru? se zice flirtat. apoi daca, dupa numai 3 luni v-ati despartit si fiecare a inceput o alta relatie eu zic sa-ti vezi mai departe de noua relatie pt ca ce incepe rau, rau se termina. tu ne ceri sfaturi pt ai arata ca-l iubesti, dar mai bine ar cere el sfaturi de la prietenii lui pt a te recuceri, de ce sa umblii tu in limba pt el?



f corect rationamentul tau.mi-a placut
grace009061
Postat pe 27 Iulie 2010 18:45
Miresicilor... nu uitati ca am fost si noi copii odata si ne indragosteam. Si daca trecea un frmusel pe langa noi si ne zambea eram indragostite si in limba...numai ca diferenta e ca nu stiam de forumuri pe net si nu aveam cui cere un sfat ... visam cu prietenele de varsta noastra ... Trebuie sa trecem prin toate etapele vietii pana ne maturizam... Ce sens ar mai avea copilaria fara iubirile astea trecatoare ... Avem timp o viata sa trecem prin toate.

Aaa.... Si pt fetitza .... Kred k ai gasit deja pe altul kre sa t fak fericita... Dak nu ai gasit... Kuta in kontinuare k sigur vei gasi... Nu suferi pt toti puritanii distreaza-te si petrece cat poti k viata e scurta.

rocsanyk3
Postat pe 27 Iulie 2010 22:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Poze profesionale...help! 1 De la: ingeras 7 Noiembrie 2009 15:08
texte(motto-uri) adresate nasilor 11 De la: cassey_tarot 18 Mai 2010 14:36
Fotograf nunta - GRATIS 32 De la: eugenandrei 26 Martie 2016 15:29
Lampadar, Tesaturi si Decoratiuni Exotice 8 De la: marry 14 Aprilie 2010 09:58
Rochie mireasa pentru gravida 2 De la: iulika_flore 13 Iulie 2009 18:10