Setari Cookie-uri

Mam indragostit de un Baiat fara a fi impreuna, incerc sal uit pt ca sufar dar nu pot HELP :((:((

Este mai mare ca mine k 5 ani... este rumos si in fiecare seara ma gandesc la el.. odata mia dat de inteles ca vrea de la mine sa facem sex... odata.. ma alintat .. si s'a comportat foarte frumos cu mine, am crezut ca sunt in rai.. acum suntem amandoi in acelasi oras, dar luna asta plecam amandoi in locuri separate..
nu vreau sal uit, dar vreau sa nu mai sufar Va rog datimi niste sfaturi
ellu001
Postat pe 29 Iulie 2010 21:11
vrei da' nu sti ce vrei.
ai vrea da' parca ai sta si te-ai impiedica.
geo_reincarcat_iara
Postat pe 29 Iulie 2010 21:21
Thuamneee auzi,nu vrea sa mai sufere? Alooo donsoara te-a bagat in seama de doua ori si te-ai indragostit?
Barbie30
Postat pe 29 Iulie 2010 21:23
nu vrei sa-l uiti... dar nu vrei sa suferi... pey ce te impiedica? te gandesti cu drag la el si iti traiesti viata,care-i baiul?
yumy
Postat pe 29 Iulie 2010 21:25
"sunt in rai.. acum suntem amandoi in acelasi oras"
are multa verdeata orasul asta al vostru?
miss_darine
Postat pe 29 Iulie 2010 21:25
De la: miss_darine, la data 2010-07-29 21:25:40"sunt in rai.. acum suntem amandoi in acelasi oras"
are multa verdeata orasul asta al vostru?


aaare!
si parce inverzite, si copaci cu frunze, si alei in parc, si piscina....si a zis primaru' ca daca suntem cuminti, ne pune si apa!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 29 Iulie 2010 21:27
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-07-29 21:27:18

aaare!
si parce inverzite, si copaci cu frunze, si alei in parc, si piscina....si a zis primaru' ca daca suntem cuminti, ne pune si apa!

primaru' asta e cumva sf petru?
miss_darine
Postat pe 29 Iulie 2010 21:30
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-07-29 21:27:18

aaare!
si parce inverzite, si copaci cu frunze, si alei in parc, si piscina....si a zis primaru' ca daca suntem cuminti, ne pune si apa!

primaru' asta e cumva sf petru?
miss_darine
Postat pe 29 Iulie 2010 21:32
De la: ellu001, la data 2010-07-29 21:11:32Este mai mare ca mine k 5 ani... este rumos si in fiecare seara ma gandesc la el.. odata mia dat de inteles ca vrea de la mine sa facem sex... odata.. ma alintat .. si s'a comportat foarte frumos cu mine, am crezut ca sunt in rai.. acum suntem amandoi in acelasi oras, dar luna asta plecam amandoi in locuri separate..
nu vreau sal uit, dar vreau sa nu mai sufar Va rog datimi niste sfaturi


whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat?
nu simti ca iti explodeaza creierul ? :))
ilovethisgame
Postat pe 29 Iulie 2010 22:27
De la: Barbie30, la data 2010-07-29 21:23:09Thuamneee auzi,nu vrea sa mai sufere? Alooo donsoara te-a bagat in seama de doua ori si te-ai indragostit?


s'a udat la chilotei
Shhh
Postat pe 29 Iulie 2010 22:30
Vad ca voi nu ati inteles.. sau nu mam exprimat eu bine..
ne cunoastem de mult timp..
Si de muult mam indragostit de el..
si pana acum am stat apropiati da o sa ne desparta distanta.. si eu no sami pot lua gandul de la el..
nu stiu dc sunteti asa de rele..
ellu001
Postat pe 30 Iulie 2010 16:19
De la: ellu001, la data 2010-07-30 16:19:53Vad ca voi nu ati inteles.. sau nu mam exprimat eu bine..
ne cunoastem de mult timp..
Si de muult mam indragostit de el..
si pana acum am stat apropiati da o sa ne desparta distanta.. si eu no sami pot lua gandul de la el..
nu stiu dc sunteti asa de rele..

iti spun eu de ce...........in primul rand pt ca ai lipsit cu desavarsire de la orele de gramatica a limbii romane......si in al doilea rand,cel putin pt mine, este ca duci lipsa la capitolul neuroni..............cica ti-a dat de inteles ca vrea sex.........iti desfaci picioarele asa,cum iti da unul de inteles asta?....helloooooooo....dupa ce o sa te foloseasca si lase balta,o sa deschizi un alt topic gen- :Ma lasat dar eu iubeste la el- imi tai vena din cauza asta"................grow up girl si nu pierde timpul cautand raspunsuri la intrebari stupide pe forumuri in loc sa mergi la scoala!
ps:dar de fapt cu ce te poate ajuta lumea?concret!
pixie_dust
Postat pe 3 August 2010 15:01
Cine vrea sa castige diferite produse completand chestionare,sondaje sa imi lase un mesaj.E vorba despre siteul eupanels,iti faci cont doar pe baza de invitatie,in plus ,primesti o suta de puncte la inregistrare, 20 pct daca recomanzi pe cineva.Pentru invitatie lasati un mesaj si va voi trimite cat mai repede invitatia pentru inregistrarea in sistem.
Produsele sunt de la 300 puncte,iar sondajele apar destul de des asa ca e usor sa aduni.
Va pupic si o zi buna
pincag
Postat pe 3 August 2010 15:03
Pai mi se pare normal.Dupa toate aventurile tale, te-a vazut Dumnezeu si te-a dat afara din Rai.Acum esti in partea cealalta.Si cu gramatica nu-ti face probleme.Cei de acolo nu se se inghesuie sa iti vorbeasca gramatical cand te vara la bai de namol sau de smoala.
kudika023770
Postat pe 3 August 2010 15:22
De la: kudika023770, la data 2010-08-03 15:22:43Pai mi se pare normal.Dupa toate aventurile tale, te-a vazut Dumnezeu si te-a dat afara din Rai.Acum esti in partea cealalta.Si cu gramatica nu-ti face probleme.Cei de acolo nu se se inghesuie sa iti vorbeasca gramatical cand te vara la bai de namol sau de smoala.



CORECT!!!

butterfly_sound_of_love
Postat pe 10 August 2010 12:03
Hai terminat.. Am incheiat Subiectu asta:-j
ellu001
Postat pe 11 August 2010 10:13
Buna....si eu sunt intr'o situatie asemanatoare, sau cel putin am fost...si eu m'am indragostit de un baiat cu 5 ani mai mare decat mine...el a fost la liceu in ultimul an si eu in a 7-a....in fiecare zi il vedeam...am vorbit pe messenger cu el....pana la urma am inceput sa vb cu el cand a inceput prietena mea cea mai buna sa vb cu el...am suferit groazanic, il vedeam in fiecare zi, imi venea sa'l imbratisez sau sa'i vorbesc macar....acum suntem prieteni buni, acum de cateva zile s'a certat cu prietena mea cea mai buna si a inceput sa'mi acorde atentie...astept sa vad ce urmeaza. eu totusi am invatat ceva din toata chestia asta...nu trebuie niciodata sa facem lucruri extreme pt baieti, mai ales daca nu ii cunoastem;)
Andrada_Baiesiu
Postat pe 22 August 2010 23:47
fetelor, eu zic sa mai cresteti putin si apoi sa va ganditi la baieti.ellu, nu stiu cati ani ai tu dar nu ti face probleme ca o sa l uiti.daca nu vrea de la tine decat sex nu inteleg de ce te mai agiti.oricum gaseste repede alta si este clar ca nu te iubeste.chiar nu ai pt ce suferi.un baiat in primul rand tb sa te respecte.nu sa vrea sex de la prima intalnire.astia sunt aventurieri.ma gandesc la viitorii pe care o sa i ai in noul oras.poate este mai bine ca va despartiti.acum poti vedea daca te iubeste sau a vrut intr adevar doar sex.
iar tu Andrada, in cls a saptea sa suferi dupa un baiat?
faptul ca a fost cu prietena ta iar acum ca nu mai este iti face tie curte, ar tb sa ti dea de gandit.asta demonstreaza ce sentimente a avut si pt ea.eu zic sa l lasi balta si sa ti vezi de scoala.o sa intalnesti o gramada de baieti la timpul potrivit.nu mi o luati in nume de rau dar voi stati si suferiti dupa ei iar pe ei ii doare in cot de voi, dupa cate am inteles eu. cu lucrurile extreme ai dreptate.
ibis
Postat pe 23 August 2010 13:55
Buna ziua,Ati mentionat despre website-ul eupanels/sondaje de opinie/.Sunt interesat de asa ceva,daca este posibil sa imi trimiteti o invitatie pentru inscriere.Adresa mea de email este tiby_co@yahoo.com .Va multumesc anticipat. PS Pot oferi si eu adresele unor paneluri,poate nu le cunoasteti,unde va puteti inscrie si primti sondaje de opinie,faceti puncte si primiti diverse.
tiby_co
Postat pe 28 August 2010 09:09
Ei, lasa nu-i asculta pe toti , unii sunt mai rautaciosi iar unii sunt mai bine intentionati INSA nici unul nu cunoaste mai bine adevarul sau ,ma rog, aparentele decat tine,asa ca fa tu ce crezi ca e mai bine pentru tine sau mai simplu oricum. Aveai nevoie de sfaturi si sugestii dar nu ai dat peste psihologi aici si nimeni nu te poate ajuta cu mai nimic poate numai cu sfaturi mai mult sau mai putin intelepte. Esti tanara asa k traieste viata asta plina de culori din plin si nu descuraja fiindca vine timpul cand o sa devina gri si o sa tanjesti dupa adolescenta.. Succes
sweety_tweety
Postat pe 21 Septembrie 2010 13:36
il iubesc pe ALEX,dar sunt fitoasa si nu stiu sa ma comport cateodata
kudika183384
Postat pe 4 Octombrie 2010 04:50
Dragostea intotdeauna te va face sa suferi,asta si daca esti impreuna cu persoana iubita si daca nu esti tot vei avea putin de suferit ,asa ca sfatul meu ar fi sa incerci sa fii cu el ,sa lupti pentru asta ,stii mai bine suferi ca esti cu el decat fara a te alege cu nimic,cat despre faptul ca vrea sa faceti sex e si normal ca toti barbatii vor sex si femeile la fel asa ca celalate comentarii din punctul meu de vedere sunt fara rost ,sfatul meu e sa nu le ei in seama,citisem un coment de genul ca tipul e aventurier ''no problema''barbatii sunt usor de schimbat le trebuie doar o femeie care stie ce vrea si care sa nu dea bir cu fugitii cand aude cuvantul sex ..asa ca scz dar nu te speria sexul e normal in fond te daruiesti unei persoane pe care o iubesti nu e nimic rau in asta .Gandeste pozitiv chiar daca o sa faci sex cu el si apoi nu o sa mai mearga relatia cel putin ai avut ceva de la el dar si mai probabil ar fi ca prin sex sa va apropiati mai mult si l-ai putea face sa te iubeasca .Uite sfatul meu in concluzie sa nu te bat prea mult la cap cu atatea lucruri ar fi sa lasi fitele de o parte sa imi raspunzi sincer la intrebarea daca si tu ti-ai dorui sa faci sex cu el si daca da nu mai sta pe ganduri .......stii noi romanii suntem perversi vorbim urat cand vine vorba de sex judecam pe altii dar toti am face sex sio cand am merge pe strada daca s-ar putea dar niciodata nu recunoastem .asa ca scumpa mea dai inainte nu asculta de lume ca e rea si nimeni nu iti vrea binele.Te sarut si sa aud ceva de bine .cu drag georgiana .sper sa mai vb si daca ai nevoie deun alt sfat sunt aici cand vei avea nevoie
kudika100347
Postat pe 5 Octombrie 2010 13:46
ellu mama eu cred ca tot ceea ce s-a comentat este total deplasat in conditiile in care nu ai trecut prin asa ceva asa ca ce-i care habar nu au despre ce e vorba ar trebui sa se abtina pt ca nu are rost.Draga mea nici un sfat nu e bun decat sfatul dat de sufletul,inima si retiunea ta,ele sunt mereu alaturi de tine si atunci cand razi si atunci cand plangi.Asa ca eu iti spun fa orice,da totul dar ai grija sa o faci in asa fel incat atunci cand te trezesti dimineata sa nu regreti nimic din ceea ce ai facut.te pup si sa auzim numai de bine.
oana4ever4u
Postat pe 13 Octombrie 2010 11:03
De la: kudika183384, la data 2010-10-04 04:50:53il iubesc pe ALEX,dar sunt fitoasa si nu stiu sa ma comport cateodata


as putea sa spun ca nu numai fitoasa ci si obsedata,stresanta si incapatanata
Barbie30
Postat pe 13 Octombrie 2010 11:35
ellu,daca nu mai doresti subiectul poti sa-l inchizi ,doar tu ai deschis topicul
iar un tip care-ti face aluzii la sex de la prima sau a doua intilnire nu cauta...decit sex iar tu ramai ci inima ranita indiferent daca faci sex cu el sau nu;deci pretuieste-te draga
utad
Postat pe 13 Octombrie 2010 11:56
ellu,daca nu mai doresti subiectul poti sa-l inchizi ,doar tu ai deschis topicul
iar un tip care-ti face aluzii la sex de la prima sau a doua intilnire nu cauta...decit sex iar tu ramai ci inima ranita indiferent daca faci sex cu el sau nu;deci pretuieste-te draga
utad
Postat pe 13 Octombrie 2010 11:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu gemeni el balanta 6 De la: piper 12 Octombrie 2009 19:02
eu gemeni si el rac 26 De la: kudika183384 12 August 2010 21:17
Prietenia intre o FECIOARA si un BERBEC nu are sanse 45 De la: SimplePlan 16 Ianuarie 2013 21:27
Sagetatoare + Sagetator ... 7 De la: kudika001625 11 Aprilie 2009 09:54
eu scorpion el taur 1 De la: levantica 21 Iunie 2009 16:13