Setari Cookie-uri

sexul oral la barbati

ce parere aveti despre sexul oral facut barbatilor?
lica_andrei
Postat pe 5 Septembrie 2008 14:34
de cine?

Postat pe 5 Septembrie 2008 14:38
de femei!
lica_andrei
Postat pe 5 Septembrie 2008 14:45
adica l-ati practicat? cum vi s-a parut? l-ati practica? da, nu, de ce?
lica_andrei
Postat pe 5 Septembrie 2008 14:54
tie iti place sa faci!?

Postat pe 5 Septembrie 2008 14:57
:)) eu v-am intrebat pe voi! vreau sa stiu parerea voastra!
lica_andrei
Postat pe 5 Septembrie 2008 14:59
Il practici cand iubesti persoana respectiva , il practici daca vrei, il practici daca iti place ! Iar daca il practici pentru primul motiv, il practici pentru toate !
Sabrina_Nede
Postat pe 5 Septembrie 2008 15:02
Il practici cand iubesti persoana respectiva , il practici daca vrei, il practici daca iti place ! Iar daca il practici pentru primul motiv, il practici pentru toate !
Sabrina_Nede
Postat pe 5 Septembrie 2008 15:02
De la: avram_iumi, la data 2008-09-05 14:59:41:)) eu v-am intrebat pe voi! vreau sa stiu parerea voastra!


io cred ca ar trebuii mai intai sa-ti expui tu parerea inainte de a cere si alte pareri. asa-i frumos!

Postat pe 5 Septembrie 2008 15:03
De la: geo32, la data 2008-09-05 15:03:59
De la: avram_iumi, la data 2008-09-05 14:59:41:)) eu v-am intrebat pe voi! vreau sa stiu parerea voastra!


io cred ca ar trebuii mai intai sa-ti expui tu parerea inainte de a cere si alte pareri. asa-i frumos!




Sunt total de acord :)
Sabrina_Nede
Postat pe 5 Septembrie 2008 15:05
poate ca nu a facut si vrea sa afle pareri. Atata timp cat il faci cu persoana iubita este mai mult decat ok :)

Postat pe 5 Septembrie 2008 15:05
nu, nu am facut! vroiam sa aflu mai intai parerea voastra, sa nu va influentez in vreun fel. pot sa spun doar ca mie nu imi place ideea!
lica_andrei
Postat pe 5 Septembrie 2008 15:23
hm! o brusca tacere se aseza peste postarile ei!
poti citii celelate topice despre sexul oral, iti poti face o idee !

Postat pe 5 Septembrie 2008 15:23
La inceput nu iti place. Asa a fost si in cazul meu. Aveam prietene care desi nu facusera sex oral, erau foarte entuziaste de idee. Eu cum nici nu vazusem un organ masculin p viu, eram mai retinuta :)) dupa ce mi-am inceput viata sexuala, prietenul meu a avut rabdare cu mine si am practicat exact cand am vrut...nu a fost nimic scarbos chiar placut pt amandoi ;)

Postat pe 5 Septembrie 2008 15:44
adica tu ai inceput mai intai cu sex oral, dupa aceea normal?
lica_andrei
Postat pe 5 Septembrie 2008 15:53
nu stiu cum e la altele, dar la mine e... adevarata placere. chiar imi place sa o fac. d c? pt k am o satisfactie personala k il fac sa se simta bine, minunat shi in toate cele! imi da o senzatie de putere peste el.... pot sa fac ce vreau, cum vreau shi sa-l tin cat vreau ii ofer placere cu toata dragostea mea, dar shi din egoism! deci, da imi place sa-i fac sex oral prietenului meu la nebunie
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 5 Septembrie 2008 15:57
Am inceput cu normal, prefer normal la inceput si p urma alte experimente :)) daca ai semne de intrebare legate de sexul oral, eu zic k e mai bine sa incepi normal ;)

Postat pe 5 Septembrie 2008 15:59
pai prima data ai spus ca la inceput nu ti-a placut si ca dupa ce ti ai inceput viata sexuala, v-a placut amandurora! asta m-a dus in eroare:)... acum am inteles:)
lica_andrei
Postat pe 5 Septembrie 2008 16:07
Pt mine sexul oral e ceva firesc si pot sa zic ca ma excita f tare cand il vad pe prietenul meu ca se perpeleste.
FairLight
Postat pe 5 Septembrie 2008 16:29
ideea de sex oral nu imi suradea. nu practicasem inainte

Postat pe 5 Septembrie 2008 16:32
hmmm....totusi in realitate ? dc 99% din femei il practica dar nici una nu recunoaste ? dintre fetele care le stiu...toate raspund negativ dar cand ii intreb pe iubiti lor toti raspund afirmativ . Nu zic de voi fetele de aici ...dar asa in general ? dc la femei li rusine sa o spune...in schimb la barbati nu cred ca le este jena sa spuna.
remus22
Postat pe 5 Septembrie 2008 19:00
Am jucat cu mai multi prieteni de-ai mei adevar sau provocarein vara asta, intr-o seara cand muream de plictiseala. Numai ca alegeam numai adevar si puneam intrebari intime, foarte intime :)))acum stim totul unii despre ceilalti si a fost un bun exercitiu sa scapi de o eventuala jena in legatura cu sexul. a fost super tare, am ramas cu gura masca in legatura cu unele persoane din anturajul meu :)) va sfatuiesc sa incercati

Postat pe 5 Septembrie 2008 19:04
De la: Georgia99, la data 2008-09-05 19:04:48Am jucat cu mai multi prieteni de-ai mei adevar sau provocarein vara asta, intr-o seara cand muream de plictiseala. Numai ca alegeam numai adevar si puneam intrebari intime, foarte intime :)))acum stim totul unii despre ceilalti si a fost un bun exercitiu sa scapi de o eventuala jena in legatura cu sexul. a fost super tare, am ramas cu gura masca in legatura cu unele persoane din anturajul meu :)) va sfatuiesc sa incercati


Am jucat adevar sau provocare cu colegii de munca cand lucram schimbul 3. La fel si eu am ramas surprinsa de raspunsurile date de unii dintre ei:))
Sa vedeti cand eram schimbul 1 sau 2 ce zambete pline de complicitate ne bagam:)
FairLight
Postat pe 5 Septembrie 2008 19:46
Well , fiind unul dintre putzinii baietzi activi pe forum aici , o sa ma simt putzin exceptzie ... dar oricum , un oral oricarui baiat i-ar place , shi totushi toata lumea cand vorbesc despre sex cu cineva , sau mai shtiu eu ce , majoritatea scot replica "un oral ceva" ... deci cred ca este cel mai folosit
Dangereux
Postat pe 5 Septembrie 2008 19:52
draga daca nu iti place idee nu fa si gata! daca tu oricum nu vrei si nu iti place, acum tu o sa o faci doar de gura noastra si de fapt tie sa nu iti placa??
asta este,nu iti place nu faci, desi toata lumea o face
cum am mai zis sexul oral in zilele noaste e ca un sarut normal,nu se mai mira nimeni daca il faci,din contra se mira daca nu o faci

Postat pe 5 Septembrie 2008 20:13
ea ar vrea si noi trebuie sa o incurajam, nuh ?

Postat pe 5 Septembrie 2008 20:19
da,probabil sa nu se simta prost daca o face
stai linistita ca nu se intampla nimic daca o faci
acum depinde de cat timp esti cu respectivul,cum va intelegeti,daca el a facut-o,etc...
daca el nu ti-a facut tie sa nu cumva sa ii faci tu lui!!! nesimtitul! el tie nu si tu lui da,nu se poate asa ceva!!

Postat pe 5 Septembrie 2008 20:25
De la: Meblondy, la data 2008-09-05 20:25:39da,probabil sa nu se simta prost daca o face
stai linistita ca nu se intampla nimic daca o faci
acum depinde de cat timp esti cu respectivul,cum va intelegeti,daca el a facut-o,etc...
daca el nu ti-a facut tie sa nu cumva sa ii faci tu lui!!! nesimtitul! el tie nu si tu lui da,nu se poate asa ceva!!


haha, good point:D schimb de placere, asa-i frumos.
donshoara, daca nu-ti place, nu faci. nu stiu de ce ti-ar displacea ideea, mai ales daca tipul nu iti inspira scarba si daca tineti unul la altul. oricum, pana nu incerci nu prea ai cum sa-ti dai cu parerea. conteaza mult si atmosfera, banuiesc
Laurelin
Postat pe 6 Septembrie 2008 13:21
Ok, poate ca aici nu e locul meu (tinand cont de faptul ca eu sunt les) dar la urma urmei sexul oral tot sex oral ramane indiferent daca partenerul e barbat sau femeie.
So,,,,eu sunt de parere ca pentru a decide daca iti palce sau nu unu anumit lucru, trebuie mai intai sa incerci. Apoi tragi linie si zici: a fost bine sau nu a fost bine.
Cum spuneau si altii pe aici rau nu are ce sa fie, dar acum depinde de cata incredere ai in partenerul tau si cat de bine comunicati.
Ai avut parte din partea partenerului de sex oral??
Daca nu,,,cum zicea si blondy daca nu ti se face nu fa
aricica_pogonica
Postat pe 6 Septembrie 2008 21:32
Sunt egoista daca nu vreau sa-i fac sex oral iubitul meu?El imi face mie din prima zi de cand ne-am cunoscut desi nu m-am culcat cu el decat dupa o luna.

Postat pe 7 Septembrie 2008 13:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu mai am chef deloc 8 De la: Franzi 15 Octombrie 2009 10:48
ajutooooooooooooor 19 De la: claudianoveanu 24 Februarie 2010 09:03
Credeam ca nu se mai poate...iar acum cred ca nu se va mai putea:-s 11 De la: tematoare 28 Iunie 2010 00:40
iubirea si sexul- rezista una fara alta ? 41 De la: bestiutza_relouded 2 Iunie 2009 23:57
cea mai reusita partida de sex? 23 De la: yumalai 14 Mai 2009 19:03