Setari Cookie-uri

Produse si Amenajari Japoneze

Omul modern are nevoie de o viata sanatoasa spatii proiectate pentru o viaþã casa ca loc de întâlnire ºi odihnã, unde puteþi gãsi persoana de contact cu natura ºi cu el însuºi.
MOBILAECOLOGICA.ro ofera mai multe linii de produse, prin cercetare, proiectare ºi experienþa

Mobilierul Oriental este de admirat în întreaga lume pentru sensul extraordinar de armonie si liniste, ce este în mãsurã sã i se ofere oricarui ambient. Traditia Orientala, de altfel, prevede folosirea de materiale naturale, complet , o filosofie constructiva conceputa pentru a obtine dormitoare si cãmine, în armonie cu natura pentru a încuraja linistea din casa.

Chiar si apartamentele noastre moderne, pe de altã parte, dacã mobilate dupa filosofia orientala ( Zen), poate sã ne dea momente mari de liniste: mobilier dormitoare,livinguri,birouri orientale, în special, este capabil de a le transforma într-o adevarata oaza de pace, permitandu-ne reprinderea respiratiei noastre si în mod eficient, scaparea de tensiunile acumulate în timpul zilei.
mobilaecologica
Postat pe 1 August 2010 13:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu stiu cum ssa imi fac prieteni. Va rog mult bagativa ca prietenii mei. O sa va dau o groaza de cadouri numai bagativa.Va implor. 1 De la: kudika195800 14 Iunie 2010 13:50
Ajutor concurs 1 De la: mara2008 12 Iunie 2011 14:50
Concurs 8 Martie 3 De la: battleofwits 7 Martie 2011 11:50
Memorialul durerii - vizionare integrala pe net 1 De la: stiricaremerita 21 Ianuarie 2011 21:14
un copil cu o forma a bolii"gura de lup" 1 De la: lumi27 22 Noiembrie 2010 15:45