Setari Cookie-uri

Vreau sa plec la Nessebar in Bulgaria...Pareri?

Salutare! Dupa cum am spus as vrea sa plec la Nessebar. Am gasit cateva oferte la hoteluri de 4* si 5*. Problema este ca vreau sa ma duc cu masina personala. De ce acte am nevoie la masina in plus fata de ce trebuie aici? Si as vrea sa stiu daca mai e treaba cu racketzii pe sosele...ca am auzit la povesti...dar in ultimul timp nu prea am auzit pe nimeni sa se mai planga de asta. Si ar mai fi treaba cu furtul masinilor, dar cum nu am X6, S klasse sau A8...banuiesc ca nu sunt prea interesati de un amarat de VW
Astept informatii! Multumesc anticipat!
bogdandbm
Postat pe 2 August 2010 09:23
De la: bogdandbm, la data 2010-08-02 09:23:42Salutare! Dupa cum am spus as vrea sa plec la Nessebar. Am gasit cateva oferte la hoteluri de 4* si 5*. Problema este ca vreau sa ma duc cu masina personala. De ce acte am nevoie la masina in plus fata de ce trebuie aici? Si as vrea sa stiu daca mai e treaba cu racketzii pe sosele...ca am auzit la povesti...dar in ultimul timp nu prea am auzit pe nimeni sa se mai planga de asta. Si ar mai fi treaba cu furtul masinilor, dar cum nu am X6, S klasse sau A8...banuiesc ca nu sunt prea interesati de un amarat de VW
Astept informatii! Multumesc anticipat!


dar vaiiii....cate pareri
trist ca nu zice nimeni nimic...daca era vreun subiect de dragoste era plina pagina de pareri, mistouri si alte chestii...
FRN
Postat pe 31 August 2010 23:44
salutare din pacate am vazut cam tarziu acest topic :)

oricum pentru cine are nevoie il invit sa vada tura mea in bulgaria Balchik - Nessebar - Sozopol la mine pe blog

http://de-weekend.blogspot.com/2010/05/bulgaria-balchik-nesebar-sozopol.html
whitewizzard
Postat pe 3 Septembrie 2010 09:28
De la: whitewizzard, la data 2010-09-03 09:28:13salutare din pacate am vazut cam tarziu acest topic :)

oricum pentru cine are nevoie il invit sa vada tura mea in bulgaria Balchik - Nessebar - Sozopol la mine pe blog

http://de-weekend.blogspot.com/2010/05/bulgaria-balchik-nesebar-sozopol.html


Interesant blogul. Informatiile si pozele sunt mai de folos decat un ghid turistic
ilovethisgame
Postat pe 3 Septembrie 2010 10:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Traseu cu masina Iasi - Croatia (Novaljia, Insula Pag) 3 De la: bogdan.pitigoi 3 August 2009 18:33
vizitati Kusadasi 8 De la: carmen1977roxy 20 Februarie 2010 10:04
tips pentru italia, pls 16 De la: calator 2 Iulie 2009 16:04
Am fost in Thasso 1 De la: vladgg_19 2 Iulie 2010 15:12
Marea Caraibelor 11 De la: lazy001039 6 Septembrie 2009 03:27