Setari Cookie-uri

Stie cineva ? :D

Bunã.Sãptãmâna aceasta voi pleca la Milano...Si daca tot am ocazia ma gandeam sa achizitionez niste produse de par de afara ca tot am auzit ca sunt mult mai bune decat cele de la noi din tara!
Stie cineva...produse bune pe care le-as putea cumpãra din Italia?Pânã acum am pe listã doar Biopoint,dar as vrea sa incerc si alte produse...As fi foarte bucuroasã sã aud sugestiile voastre :)
Multumesc frumos
blondiewishes
Postat pe 3 August 2010 20:02
A,de preferat ar fi produse neprofesionale...ma duc pentru prima oara acolo si nu as vrea sa umblu teleleu sa caut saloane!!! Danke :D
blondiewishes
Postat pe 3 August 2010 20:21
hmmm eu ti-as recomanda sa cumperi produse profesionale .si sincer le gasesti si aici in romania.este un site www.luxbeauty.ro de unde poti comanda numai si numai produse profesionale care se folosesc in saloane.eu imi comand mereu produse label.m pentru ingrijirea parului si sunt foarte multumita de ele
mona_lisandru
Postat pe 25 August 2010 19:46
din produsele italiene iti recomand gama BLACK, nici nu e scumpa, insa e foarte buna.
Cristina_Cerga
Postat pe 17 Octombrie 2010 22:03
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 12:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
EXTENSII DE PAR NATURAL CLIP-ON 1 De la: grace006819_Extensii_Par_Oradea 25 Mai 2012 10:14
Extensii de calitate 1 De la: kudika468192 8 Noiembrie 2011 12:36
Extensii de par 14 De la: balrog 14 Martie 2011 14:01
atipic 18 De la: kudika378235 21 Martie 2011 23:48
Ce culoare sa aleg pentru vopsirea parului? 11 De la: kudika_25365 16 Octombrie 2013 19:49