Setari Cookie-uri

doar orgasm clitoridian..:((

De la: battleofwits, la data 2011-01-23 06:59:04
De la: kudika330098, la data 2011-01-23 02:51:40
..nu ai somn battle?

cand ai febra, noaptea devine zi iar ziua devine noapte


of of mai,mai, daca nu te inveleste iubita noaptea, se mai intampla si d-astea!
kudika330098
Postat pe 23 Ianuarie 2011 09:44
De la: battleofwits, la data 2011-01-23 02:27:50
De la: leo_, la data 2011-01-23 00:41:12
De la: miss_darine, la data 2011-01-20 19:05:51
De la: battleofwits, la data 2011-01-20 18:37:20
De la: leo_, la data 2010-09-14 11:25:57....unele femei pur si simplu nu au punct G... atunci sorry....


Wrong Answer


de ce incerci tu sa-i dai teoria peste cap...el stie ca femeile se impart in cele care au un punct...si restu'


nu il contrazic in cazul in care i-au trecut prin pat macar 20 de femei pe care le-a dus la orgasm. daca stie ca nu, mai bine sa se linisteasca sa sa inceapa sa adune.


My dear Watson, faptul ca unele femei ajung mai greu la orgasm (sau niciodata ) chiar si dupa cele 60 de minute cu care te laudai cu ceva timp in urma, nu inseamna ca nu au acea zona numita "punctul G".


frate, tu nu citesti? am zis ca daca ai indeplinit deja conditia respectiva sunt de acord cu tine indiferent de ceea ce spui legat de subiectul asta.

in alta ordine de idei cred ca stii ca si in medicina sunt parerile impartite cu privire la existenta punctului G. multi medici spun ca nu exista. si Dr. Roxana Mischianu spune asta, ai putea sa dai un google, dar si cercetatorii king's college au observat acest lucru.

stii de ce ti-am zis de 20 de femei. dupa ce ai dus la orgasm 20 de femei trebuie sa fii tare norocos, sa nu stii sa indentifici punctul G.

leo_
Postat pe 23 Ianuarie 2011 13:52
Numai 10 LEI in loc de 45 pentru Manichiura profesionala OPI (inclusiv modele, strasuri in numar nelimitat, tatuaje nelimitate, French)+ tratament cu parafina la cald. Reducere de 78% in Salonul Silouette by Alexia. www.mydeals.ro
dj_dea
Postat pe 24 Ianuarie 2011 11:26
De la: leo_, la data 2011-01-23 13:52:57
frate, tu nu citesti? am zis ca daca ai indeplinit deja conditia respectiva sunt de acord cu tine indiferent de ceea ce spui legat de subiectul asta.

in alta ordine de idei cred ca stii ca si in medicina sunt parerile impartite cu privire la existenta punctului G. multi medici spun ca nu exista. si Dr. Roxana Mischianu spune asta, ai putea sa dai un google, dar si cercetatorii king's college au observat acest lucru.

stii de ce ti-am zis de 20 de femei. dupa ce ai dus la orgasm 20 de femei trebuie sa fii tare norocos, sa nu stii sa indentifici punctul G.


cate am dus sau nu la orgasm, e doar problema mea
iar o discutie despre existenta zonei numite "punctul G" nu cred ca isi are rostul,

acum poate inteleg mai bine la ce te refereai mai devreme, cand spuneai ca nu toate femeile au "punctul g", de fapt cu unele ti-a iesit orgasmul (simulat sau nu) iar cu altele nu, iar concluzia ta e ca cele din urma sunt din categoria "femei fara punctul g"
battleofwits
Postat pe 24 Ianuarie 2011 11:37
De la: battleofwits, la data 2011-01-24 11:37:32
De la: leo_, la data 2011-01-23 13:52:57
frate, tu nu citesti? am zis ca daca ai indeplinit deja conditia respectiva sunt de acord cu tine indiferent de ceea ce spui legat de subiectul asta.

in alta ordine de idei cred ca stii ca si in medicina sunt parerile impartite cu privire la existenta punctului G. multi medici spun ca nu exista. si Dr. Roxana Mischianu spune asta, ai putea sa dai un google, dar si cercetatorii king's college au observat acest lucru.

stii de ce ti-am zis de 20 de femei. dupa ce ai dus la orgasm 20 de femei trebuie sa fii tare norocos, sa nu stii sa indentifici punctul G.


cate am dus sau nu la orgasm, e doar problema mea
iar o discutie despre existenta zonei numite "punctul G" nu cred ca isi are rostul,

acum poate inteleg mai bine la ce te refereai mai devreme, cand spuneai ca nu toate femeile au "punctul g", de fapt cu unele ti-a iesit orgasmul (simulat sau nu) iar cu altele nu, iar concluzia ta e ca cele din urma sunt din categoria "femei fara punctul g"


omule tu nu intelegi cuvintele... sau eu sunt prea dus la orele astea si dau alte intelesuri la ce spun. nu ma intereseaza cate ai dus tu sau nu la orgasm, ci am spus ca daca tu ai dus 20 de femei pana acolo sunt de acord cu tine in tot ce spui, deci nedeclarat poti sa consideri ca sunt de parere cu tine oricare ar fi varianta. oricum eu nu stiu nimic despre tine, poti spune ca ai reusit asta sau nu, nu am de unde sti, insa fata de tine tot recunosti adevarul.

repet, am zis 20 de femeie pentru ca la numarul ala deja stii sa gasesti punctul G cu "ochii inchisi" si atunci stii si daca exista si daca nu pentru ca stii exact locul unde sa il cauti si pe el si sigur si deep spot-ul. la momentul ala iti garantez ca nu iti trebuie 10 minute sa duci o femeie la orgasm.

si vis-a-vis de ce zici tu, ma refer doar la femeile duse la orgasm nu si cele care nu au avut cu tine (sunt neconcludente). nu mai spun ca daca crezi in orgasme simulate si nu te prinzi cand apar e grav. eu am zis tot timpul ca orgasmul simulat este un mit, cum dracu sa fii atat de insensibil sa nu vezi ca respectiva femeie nu are nici un fel de contractie, ca nu ai trecut prin toate etapele pana la orgasm si ea il are etc...
leo_
Postat pe 24 Ianuarie 2011 23:38
De la: leo_, la data 2011-01-24 23:38:41
De la: battleofwits, la data 2011-01-24 11:37:32
De la: leo_, la data 2011-01-23 13:52:57
frate, tu nu citesti? am zis ca daca ai indeplinit deja conditia respectiva sunt de acord cu tine indiferent de ceea ce spui legat de subiectul asta.

in alta ordine de idei cred ca stii ca si in medicina sunt parerile impartite cu privire la existenta punctului G. multi medici spun ca nu exista. si Dr. Roxana Mischianu spune asta, ai putea sa dai un google, dar si cercetatorii king's college au observat acest lucru.

stii de ce ti-am zis de 20 de femei. dupa ce ai dus la orgasm 20 de femei trebuie sa fii tare norocos, sa nu stii sa indentifici punctul G.


cate am dus sau nu la orgasm, e doar problema mea
iar o discutie despre existenta zonei numite "punctul G" nu cred ca isi are rostul,

acum poate inteleg mai bine la ce te refereai mai devreme, cand spuneai ca nu toate femeile au "punctul g", de fapt cu unele ti-a iesit orgasmul (simulat sau nu) iar cu altele nu, iar concluzia ta e ca cele din urma sunt din categoria "femei fara punctul g"


omule tu nu intelegi cuvintele... sau eu sunt prea dus la orele astea si dau alte intelesuri la ce spun. nu ma intereseaza cate ai dus tu sau nu la orgasm, ci am spus ca daca tu ai dus 20 de femei pana acolo sunt de acord cu tine in tot ce spui, deci nedeclarat poti sa consideri ca sunt de parere cu tine oricare ar fi varianta. oricum eu nu stiu nimic despre tine, poti spune ca ai reusit asta sau nu, nu am de unde sti, insa fata de tine tot recunosti adevarul.

repet, am zis 20 de femeie pentru ca la numarul ala deja stii sa gasesti punctul G cu "ochii inchisi" si atunci stii si daca exista si daca nu pentru ca stii exact locul unde sa il cauti si pe el si sigur si deep spot-ul. la momentul ala iti garantez ca nu iti trebuie 10 minute sa duci o femeie la orgasm.

si vis-a-vis de ce zici tu, ma refer doar la femeile duse la orgasm nu si cele care nu au avut cu tine (sunt neconcludente). nu mai spun ca daca crezi in orgasme simulate si nu te prinzi cand apar e grav. eu am zis tot timpul ca orgasmul simulat este un mit, cum dracu sa fii atat de insensibil sa nu vezi ca respectiva femeie nu are nici un fel de contractie, ca nu ai trecut prin toate etapele pana la orgasm si ea il are etc...







... bey, leoncino ... tu ma si mai fa o baie rece si mai dai o sapa ca o sa capiezi gindindu-te numa la femei ... tu n-ai vazut 20 de femei nici pe strada, in toata viata ta ... ... iar ''punctul G'' e doar o scorneala pentru de alde tine care nu stiu sa deosebeasca realitatea de filmele de la miezul noptii ... ...
marco918
Postat pe 24 Ianuarie 2011 23:42
De la: marco918, la data 2011-01-24 23:42:18
... bey, leoncino ... tu ma si mai fa o baie rece si mai dai o sapa ca o sa capiezi gindindu-te numa la femei ... tu n-ai vazut 20 de femei nici pe strada, in toata viata ta ... ... iar ''punctul G'' e doar o scorneala pentru de alde tine care nu stiu sa deosebeasca realitatea de filmele de la miezul noptii ... ...


n-am vazut marco, n-am vazut ca m-am uitat toata viata dupa barbati
leo_
Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:44
De la: leo_, la data 2011-01-25 10:44:55
De la: marco918, la data 2011-01-24 23:42:18
... bey, leoncino ... tu ma si mai fa o baie rece si mai dai o sapa ca o sa capiezi gindindu-te numa la femei ... tu n-ai vazut 20 de femei nici pe strada, in toata viata ta ... ... iar ''punctul G'' e doar o scorneala pentru de alde tine care nu stiu sa deosebeasca realitatea de filmele de la miezul noptii ... ...


n-am vazut marco, n-am vazut ca m-am uitat toata viata dupa barbati


"gura pacatosului adevar graieste!"
vitamina_c
Postat pe 25 Ianuarie 2011 10:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Climinax !!!??? 30 De la: alegro6543 9 Octombrie 2011 21:42
Consumul de calorii si sexul 3 De la: miss_darine 11 Noiembrie 2009 21:44
pt baieti 33 De la: scratty 14 Octombrie 2009 16:28
de ce nu slabesc? 27 De la: dara_andrada 7 Septembrie 2009 13:19
Probleme in pat! Ajutor! 252 De la: PISSYCUTZA19 20 Februarie 2016 13:40