Setari Cookie-uri

ma iubeste inca?

am 23 de ani,locuiesc in Spania cu iubitul meu.avem 5 ani impreuna.ne-a fost si bine si rau...mai mult rau pt ca am locuit 2 ani impreuna cu parintii lui,care mi-au facut zile negre....motiv din care ne certam noi(ca niciodata nu-mi lua apararea).Am crezut ca atunci cand vom fi singuri o sa fie relatia perfecta,dar se pare ca nu-i asa.Avem o relatie monotona...el nu vrea sa iesim...nu club,nu parc,nu prieteni...atat ii place sa faca:net,consola,televizor si munca!eu ma simt singura mereu,chiar si cand el e acasa,am incercat sa-l conving sa iesim dar nu se simte nicaieri bn si de fiecare data ajung acasa plangand...di diferite motive.in casa e mereu ocupat cu ceea ce am scris mai sus,in timp ce eu innebunesc de plictiseala si il implor sa stea cu mine...nu ma saruta,nu ma mangaie,nu mai facem planuri pt viitor...si cand incerc sa-i spun ce simt zice ca-s nebuna,ca totul e ok! spune ca ma iubeste dar nu-mi arata....in nici un fel...Ma doare faptul ca 8ore cat e la munca e un om plin de viata,glumet si vorbaret...iar acasa:un om tacut si plictisitor.Oare nu ma mai iubeste si de aceea se comporta asa?oare ii este frica de singuratate si prefera sa stea cu mine chiar daca nu ma mai iubeste?nu stiu ce sa mai cred...vreau sa fiu fericita si iubita...dar el nu stie sa ma faca...si eu m-am saturat sa incerc..Sunt mereu in depresie.... va pup...
kudika313143
Postat pe 10 August 2010 14:07
De la: kudika313143, la data 2010-08-10 14:07:22am 23 de ani,locuiesc in Spania cu iubitul meu.avem 5 ani impreuna.ne-a fost si bine si rau...mai mult rau pt ca am locuit 2 ani impreuna cu parintii lui,care mi-au facut zile negre....motiv din care ne certam noi(ca niciodata nu-mi lua apararea).Am crezut ca atunci cand vom fi singuri o sa fie relatia perfecta,dar se pare ca nu-i asa.Avem o relatie monotona...el nu vrea sa iesim...nu club,nu parc,nu prieteni...atat ii place sa faca:net,consola,televizor si munca!eu ma simt singura mereu,chiar si cand el e acasa,am incercat sa-l conving sa iesim dar nu se simte nicaieri bn si de fiecare data ajung acasa plangand...di diferite motive.in casa e mereu ocupat cu ceea ce am scris mai sus,in timp ce eu innebunesc de plictiseala si il implor sa stea cu mine...nu ma saruta,nu ma mangaie,nu mai facem planuri pt viitor...si cand incerc sa-i spun ce simt zice ca-s nebuna,ca totul e ok! spune ca ma iubeste dar nu-mi arata....in nici un fel...Ma doare faptul ca 8ore cat e la munca e un om plin de viata,glumet si vorbaret...iar acasa:un om tacut si plictisitor.Oare nu ma mai iubeste si de aceea se comporta asa?oare ii este frica de singuratate si prefera sa stea cu mine chiar daca nu ma mai iubeste?nu stiu ce sa mai cred...vreau sa fiu fericita si iubita...dar el nu stie sa ma faca...si eu m-am saturat sa incerc..Sunt mereu in depresie.... va pup...



buna:*
pai tu ce simti te mai iubeste sau nu?
si eu am avut o relatie asemanatoare...doar ca noi nu ne-am mutat impreuna...dar cand ne int nu ieseam nicaieri:|...pana am pus picioru in prag si am mers cu fetele ..atunci a devenit gelos...si a vazut ca nu ascult ce spune el...ca merg chear de el nu vrea:)..
incearca si uh sa vezi cum reactioneaza de spui ca mergi?
te ajuta in casa la treburi?incearca sa nu mai gatesti mereu sa fii si tu obosita:) sa mergi la cumparaturi sa iti iei cv:)..
poate isi revine:) si vede ce insemni de fapt pt el:)
si cel mai important cand vezi ca incepe sa constientizeze ..comunicati ..asta e cek mai important intr-o relatie :*:*:* mai astept vesti
pupicei:)
LuciaEly
Postat pe 10 August 2010 14:14
Tot ce pot sa-ti spun este ca un om rade si glumeste acolo unde se simte bine.Mai departe tragi tu concluzia!
Barbie30
Postat pe 10 August 2010 14:24
sunt de acord si cu luciaely si cu 143!

dar..ai putea sa folosesti tactica pe care a folosit-o si lucia!iesi cu fetele in oras ignorandu-l pe el,si vezi ce iese
ameelia
Postat pe 12 August 2010 16:28
SIGUR TE IUBESTE,SI NU-MI TRECE NICIODATA
kudika183384
Postat pe 11 Septembrie 2010 07:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna ziua tuturor! As dori daca puteti sa ma ajutati cu ceva sfat 1 De la: NdK 2 Decembrie 2013 15:56
hi! ast raspunsul vostru :) 5 De la: baciu12 23 Septembrie 2010 23:26
ajutor!!! 16 De la: kittylicious 20 Iunie 2009 00:45
probleme in dragoste:((:((:(( 5 De la: blaa 3 Februarie 2010 19:57
ajutor 3 De la: stem_29 26 Iulie 2011 10:31