Setari Cookie-uri

buna...eu sunt sagetator iar el gemeni...

voi ce parere aveti despre aceasta compatibilitate?poate ati mai cunoscut cazuri si mai stiti...normal totul e diferit de la persoana la persoana,dar cateva sfaturi,ideei sunt foarte bine primite.zic asta pt ca in ultima perioada ne-am certat f mult si acum suntem certati din cauza lui pt ca m-a mintit,iar acum nu-mi mai da nici un semn de cateva zile(3 zile de acum).inainte nu-mi facea asa si cred ca nu ma mintea ,dar cine mai stie,nu am stat langa el sa vad ce face?ce ziceti mai da vreun semn sau de fapt s-a terminat totul?am uitat sa precizez ca suntem de aproape 2 ani si vreo5 luni impreuna.un sfat va rog.va multumesc
diana08
Postat pe 11 August 2010 16:59
stai linistita..se intoarce depinde de cum lai suparat, dar mai sigur e sal ademenesti cu ceva nou....se plictiseste repede..nui place repetitiatrezestei atentia mereu cu cate ceva..si ai sa vezi rezultatele...........
mac666
Postat pe 15 August 2010 19:14
nu stiu ce sa zic ...dar si eu sunt sagetator si am avut un prieten in gemeni(iar tatul meu tot gemeni este).....si drept sati spun ca atunci cand se supara se supara rau de tot de zici ca vai dne ce iai facut.......incearca tu sa faci primul pas....incearca sa discuti cu el despre ceea ce s-a intamplat.....iti spun din proprie experienta .....eu nu am mai facut niciun pas spre el ....si l-am pierdut.....:(....mult succes ....sper sa va impacati....sincer:X
danutza__
Postat pe 9 Septembrie 2010 16:48
Acum am vazut mesajul.Probabil ca intre timp v-ati impacat.Tot ce pot sa iti spun este ca,de foarte multi ani,sunt casatorita,eu sagetator,el gemeni.In tot decursul vietii,eu a trebuit sa iau initiativa,fie ca era vorba de cumparare de bunuri,fie ca era vorba sa trec peste suparari.Oricum,este foarte incapatanat,dar tine cont de ce ii zic eu,fara sa imi dea dreptate,(nici o data nu mi-a dat dreptate).In schimb,nu ma minte,nu cred ca gemenii sunt mincinosi.Daca sunteti impreuna,va trebui sa renunti la multe,nu foarte importante sau grave,dar ca sa mergeti inainte,va trebui sa cedezi mereu.
vladina
Postat pe 10 Septembrie 2010 09:30
Si eu sunt sagetator si el gemeni, suntem doar de 2 luni impreuna, totul e ok pana acum. E f incapatanat dar cred ca eu sunt mai incapatanata decat el, nu cedez mai ales daca am dreptate, cum sunt sagetator mereu am dreptate:)).E adevarat ca suntem la inceput, iar eu am o relatie esuata de 5 ani jum cu o fecioara, cred ca geamanul e mic copil pe langa pisaloaga fecioara:)).
georgi123
Postat pe 10 Septembrie 2010 11:49
problema e de la tine nu de la el , te rog crede-ma.sunteti amandoi orgoliosi , dar tu intreci cam mult masura si ti-o spun pt ca am iubit un sagetator , eu fiind gemeni , e compatibilitate sexuala desavarsita , dar pe plan social mai putin , datorita orgoliilor nemasurate ale amandurora.
Mary_Anel
Postat pe 10 Septembrie 2010 17:25
miar plake sati dau un sfat,dar ku parere de rau nam kum,sunt si eu kam tot pakulo ku tine,,,,,eu sagetator el gemeni,,,,,,ke pot zike la inkeput a fost perfekt,apoi eu fiind o fire mai agitata mai,,,na stii u ke vreau sa zik el a luato ka pe o lupta,,,nam prea inteles exakt ke vreaa,kand eu am lasat prima oara de la mine,am renuntat la keva anume pt el,o skhimbare radikala,intrun minut a devenit un mare sef,un mare diktator,oofff intrum rezumat''greu de suportat'' ai mult de luptat sai skhimbi si sai faki sa inteleaga ka nus buriku pamantului,,,,,,,,,,orikat lai iubi nui arata,in momentul kand iai aratat konsidera ka lai pierdut sau vei fi mereu un fel de sklava pt el,,,,asta e parerea mea,suntem impreuna de vreo 3 ani iar de un an suntem la fel ka si soarekele si pisika,,,,,
ynayna22_yahoo_com
Postat pe 11 Septembrie 2010 03:32
Buna. V-ati impacat?
Eu sunt in zodia gemeni , iar sotul e sagetator.
Suntem total opusi si poate ca asta ne tine impreuna de 9 ani.
Daca el e in gemeni ...trebuie sa ai multa rabdare. E altfel in fiecare zi....sau mai bine zis in fiecare minut. Este omul contradictiilor , putin distrat , neatent la amanunte si mereu in cautare de ceva nou. Daca vrea o pauza in general la un geaman asta e sfarsitul. Ispitele sunt peste tot si el cu siguranta ca cedeaza de cate ori are ocazia.
kudika320972
Postat pe 17 Septembrie 2010 14:16
si eu sunt sagetator iar sotul meu geaman. Trebuie sa ai multa rabdare cu el pt. ca gemenii sunt incapatanati si isi doresc libertate! Sunt doua zodii total opuse dar, cu rabdare se poate rezolva orice. Daca inca nu s-a inors la tine, incearca sa faci tu primul pas....el de orgoliu nu-l face. Succes!
kudika316503
Postat pe 1 Noiembrie 2010 12:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 1 De la: kudika004489 10 Aprilie 2009 16:50
iubirea mea... 27 De la: floriana48 5 Aprilie 2010 17:26
eu berbec el leu 2 De la: pinguina 11 Decembrie 2010 19:47
SARCINA SAU DEREGLARE HORMONALA? 1 De la: Raluca_Maria_8 26 Aprilie 2014 03:00
BUNA seara. 2 De la: lupul_alb 2 Mai 2010 00:24