Setari Cookie-uri

pls help. niste sfaturi(fara mistouri daca se poate!)

Buna.Am 20 ani si sunt cu iubitul meu de 3 ani. De ceva timp el a incercat sa-mi faca sex oral dar l-am refuzat ferm de fiecare data. Problema e ca eu nu sunt deloc open-mind in privinta asta, spre deosebire de el care a primit si facut sex oral in fostele relatii. Mai mult,daca as accepta, ar astepta si el acelasi lucru de la mine si eu nu prea vreau sa-i fac. Mi se pare injositor si murdar.imi este teama ca refuzul meu ne va afecta relatia in timp...Si ma intreb: de ce oare vrea brusc asta, daca inainte nu era interesat de subiect? Am discutat de foarte multe ori pe tema asta si el mi-a spus sa-l las doar pe el sa-mi faca, eu nefiind obligata cu nimic fata de el, sa fac doar cand voi fi pregatita. Dar eu il refuz mereu. Mai aiurea e ca deja sunt tensiuni in relatie( din cauza insistentelor lui si a incapatanarii mele). Va rog dati-mi niste sfaturi, nu mai am argumente ca sa-l fac sa-mi inteleaga punctul de vedere
kudika313516
Postat pe 11 August 2010 18:45
daca prin pe vreunu' ca face misto ii strangulez netu!!
sa fie clar, da!!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 11 August 2010 18:48
E si normal sa fie tensiune in relatie atata timp cat el vrea sex oral si tu nu ii oferi.Nu stiu ce sfat sa-ti dau pentru ca e clar,tu ai anumite principii peste care nu poti sa treci.Sa-ti spun sa continui asa..... probabil vei ajunge la final cu relatia asta.Sa-ti spun sa ii faci sex oral.....tu o sa vi cu motive bine intemeiate (crezi tu)
Barbie30
Postat pe 11 August 2010 19:02
De la: Barbie30, la data 2010-08-11 19:02:49E si normal sa fie tensiune in relatie atata timp cat el vrea sex oral si tu nu ii oferi.Nu stiu ce sfat sa-ti dau pentru ca e clar,tu ai anumite principii peste care nu poti sa treci.Sa-ti spun sa continui asa..... probabil vei ajunge la final cu relatia asta.Sa-ti spun sa ii faci sex oral.....tu o sa vi cu motive bine intemeiate (crezi tu)
thadoogback
Postat pe 11 August 2010 19:08
De la: Barbie30, la data 2010-08-11 19:02:49E si normal sa fie tensiune in relatie atata timp cat el vrea sex oral si tu nu ii oferi.Nu stiu ce sfat sa-ti dau pentru ca e clar,tu ai anumite principii peste care nu poti sa treci.Sa-ti spun sa continui asa..... probabil vei ajunge la final cu relatia asta.Sa-ti spun sa ii faci sex oral.....tu o sa vi cu motive bine intemeiate (crezi tu)
sfat,,dar ce studii si facultati cu innalt renume ai terminat dumneata domnisara de sfatuesti tu lumea
thadoogback
Postat pe 11 August 2010 19:09
Pai care este punctul tau de vedere, ca sexul oral primit sau dat este injositor si murdar?
Cum poti sa spui cuiva, care nu vede nimic rau in sex oral, chestia asta fara sa-l indepartezi?

Oricum stii si singura ca nu e brusc interesat de asa ceva, doar ca nu ti-a spus tie. Probabil acum se simte mai increzator si crede ca daca sunteti de atata timp impreuna vei mai renunta la unele bariere. Probabil vrea sa-ti faca el tie oral, nu ca sa primeasca ceva in schimb, ci pentru ca ii face efectiv placere. Pe multi barbati ii excita la culme sa faca sex oral partenerei.

Oricum, daca nu-ti place, nu-ti place. Nu face si gata. Insa trebuie sa fii pregatita si pentru situatia in care asta va pune o mare problema in relatia voastra, pentru ca se pare ca, momentan, oricum ai da-o, cineva nu este fericit. Si daca nu exista compatibilitate la capitolul sex sau macar deschiderea catre un compromis, relatia nu va dura.
kitty_krieger
Postat pe 11 August 2010 19:21


daca el nu intelege sa respecte alegerea ta, e un idiot. e problema lui. dar ti-o zic de-oparte ca n-o sa-i treaca. nu-i al tau sa renunti decat daca vrei sa-l pastrezi cu orice chip.

in treacat fie vorba, e o alegere absolut normala.
Histria
Postat pe 11 August 2010 19:54



De la: kitty_krieger, la data 2010-08-11 19:21:30Pai care este punctul tau de vedere, ca sexul oral primit sau dat este injositor si murdar?


pai sa stii ca e cam gretos, doar ca cei mai multi trec peste pentru ca "e la moda"

Histria
Postat pe 11 August 2010 19:57
altu care crede ca sexul s-a inventat odata cu el
kitty_krieger
Postat pe 11 August 2010 21:09
De la: kitty_krieger, la data 2010-08-11 21:09:49altu care crede ca sexul s-a inventat odata cu el


cine cine??
geo_reincarcat_iara
Postat pe 11 August 2010 21:10
De la: kitty_krieger, la data 2010-08-11 21:09:49altu care crede ca sexul s-a inventat odata cu el



e si tu acuma, repede sari la concluzii. cand iti pui ciocul e o chestie de preferinta, iti place sau nu. nu stiu daca ai realizat dar sexul nu se reduce la asta. o faci doar daca-ti place.
Histria
Postat pe 11 August 2010 23:43
De la: hystria1, la data 2010-08-11 19:57:33


De la: kitty_krieger, la data 2010-08-11 19:21:30Pai care este punctul tau de vedere, ca sexul oral primit sau dat este injositor si murdar?


pai sa stii ca e cam gretos, doar ca cei mai multi trec peste pentru ca "e la moda"



Asta e cea mai mare tampenie pe care o poate spune cineva despre sexul oral! Cred ca 90% dintre femeile cu care am avut eu astfel de contacte mi-au spus ca adora sexul oral, iar restul de 10 procente au spus ca le place la nebunie . Sunt putine femei carora nu le place sa faca si cred ca nu exista femei carora nu le place sa li se faca sex oral. Nu vorbim aici de cazuri izolate ci la modul general...
Calin_
Postat pe 12 August 2010 09:55
De la: hystria1, la data 2010-08-11 23:43:17
De la: kitty_krieger, la data 2010-08-11 21:09:49altu care crede ca sexul s-a inventat odata cu el



e si tu acuma, repede sari la concluzii.

offff, nu pricipisi
pentru tine sexul oral e o moda, ei bine te asigur ca sexul oral exista cam de cand exista sexul... ca si alte comportamente sexuale deviante sau nu.


geo, sper ca asta-ti raspunde la intrebare
kitty_krieger
Postat pe 12 August 2010 14:33
De la: kudika313516, la data 2010-08-11 18:45:36Buna.Am 20 ani si sunt cu iubitul meu de 3 ani. De ceva timp el a incercat sa-mi faca sex oral dar l-am refuzat ferm de fiecare data. Problema e ca eu nu sunt deloc open-mind in privinta asta, spre deosebire de el care a primit si facut sex oral in fostele relatii. Mai mult,daca as accepta, ar astepta si el acelasi lucru de la mine si eu nu prea vreau sa-i fac. Mi se pare injositor si murdar.imi este teama ca refuzul meu ne va afecta relatia in timp...Si ma intreb: de ce oare vrea brusc asta, daca inainte nu era interesat de subiect? Am discutat de foarte multe ori pe tema asta si el mi-a spus sa-l las doar pe el sa-mi faca, eu nefiind obligata cu nimic fata de el, sa fac doar cand voi fi pregatita. Dar eu il refuz mereu. Mai aiurea e ca deja sunt tensiuni in relatie( din cauza insistentelor lui si a incapatanarii mele). Va rog dati-mi niste sfaturi, nu mai am argumente ca sa-l fac sa-mi inteleaga punctul de vedere


Argumenteaza-ne de ce lui nu-i dai voie " sa-ti faca"?
Dupa mine e clar ca ai vrea, insa nu vrei sa-ti faci " obligatii"...Nu pot sa cred ca nu esti curioasa:)).
Nu poti zice despre o ciorba ca nu-i buna pana nu o gusti, d'soara.
Argumente nu-ti dau, pt. ca: Sunt femei de doua feluri, unele recunosc ca fac sex oral, altele-l fac si nu recunosc ( ma scris femei, nu domnisoare):)))
Cu timpul vei intelege multe.
Injositor?:)
Nici poveste, nimic intr-o relatie de cuplu nu e injositor, cu specificatia sa le faca placere la am2.
Posibil sa nu fiti potriviti, pt. ca altfel nu-mi explic:)
Succes, si fa cum crezi.
stem_29
Postat pe 12 August 2010 15:13
De la: kitty_krieger, la data 2010-08-12 14:33:52
De la: hystria1, la data 2010-08-11 23:43:17
De la: kitty_krieger, la data 2010-08-11 21:09:49altu care crede ca sexul s-a inventat odata cu el



e si tu acuma, repede sari la concluzii.

offff, nu pricipisi
pentru tine sexul oral e o moda, ei bine te asigur ca sexul oral exista cam de cand exista sexul... ca si alte comportamente sexuale deviante sau nu.


geo, sper ca asta-ti raspunde la intrebare



sigur ca totul a existant din totdeauna, dar nu i n aceeasi masura


calin, nu vorbeam despre placerea femeii. poate fi gretos sa-ti bagi fata in salata. gustul fiecaruia
Histria
Postat pe 12 August 2010 15:20
cand iubesti nimic nu e injositor, insa cand faci totul din interes tinzi sa devii o persoana fara scop pe lumea asta, un interes te ridica sau te doboara... si daca stii ce vrei sa faci pt moment solutia pt a rezolva tensiunile din relatia vostra este comunicarea si mai ales rabdare
yumy
Postat pe 12 August 2010 15:20
De la: thadoogback, la data 2010-08-11 19:09:37
De la: Barbie30, la data 2010-08-11 19:02:49E si normal sa fie tensiune in relatie atata timp cat el vrea sex oral si tu nu ii oferi.Nu stiu ce sfat sa-ti dau pentru ca e clar,tu ai anumite principii peste care nu poti sa treci.Sa-ti spun sa continui asa..... probabil vei ajunge la final cu relatia asta.Sa-ti spun sa ii faci sex oral.....tu o sa vi cu motive bine intemeiate (crezi tu)
sfat,,dar ce studii si facultati cu innalt renume ai terminat dumneata domnisara de sfatuesti tu lumea


Dar tu mai " cocean" de unde ai aparut?!
A da sfaturi, nu-ti trebuie facultati.Nu mai poti tu de studiile altora!
Sfatuieste lumea ca s-a cerut un sfat!
Ia mergi de unde ai venit
stem_29
Postat pe 12 August 2010 15:21
De la: stem_29, la data 2010-08-12 15:21:54
De la: thadoogback, la data 2010-08-11 19:09:37
De la: Barbie30, la data 2010-08-11 19:02:49E si normal sa fie tensiune in relatie atata timp cat el vrea sex oral si tu nu ii oferi.Nu stiu ce sfat sa-ti dau pentru ca e clar,tu ai anumite principii peste care nu poti sa treci.Sa-ti spun sa continui asa..... probabil vei ajunge la final cu relatia asta.Sa-ti spun sa ii faci sex oral.....tu o sa vi cu motive bine intemeiate (crezi tu)
sfat,,dar ce studii si facultati cu innalt renume ai terminat dumneata domnisara de sfatuesti tu lumea


Dar tu mai " cocean" de unde ai aparut?!
A da sfaturi, nu-ti trebuie facultati.Nu mai poti tu de studiile altora!
Sfatuieste lumea ca s-a cerut un sfat!
Ia mergi de unde ai venit

de pe un camp cu coceni uscati
yumy
Postat pe 12 August 2010 15:28
De la: yumy, la data 2010-08-12 15:28:41
De la: stem_29, la data 2010-08-12 15:21:54
De la: thadoogback, la data 2010-08-11 19:09:37
De la: Barbie30, la data 2010-08-11 19:02:49E si normal sa fie tensiune in relatie atata timp cat el vrea sex oral si tu nu ii oferi.Nu stiu ce sfat sa-ti dau pentru ca e clar,tu ai anumite principii peste care nu poti sa treci.Sa-ti spun sa continui asa..... probabil vei ajunge la final cu relatia asta.Sa-ti spun sa ii faci sex oral.....tu o sa vi cu motive bine intemeiate (crezi tu)
sfat,,dar ce studii si facultati cu innalt renume ai terminat dumneata domnisara de sfatuesti tu lumea


Dar tu mai " cocean" de unde ai aparut?!
A da sfaturi, nu-ti trebuie facultati.Nu mai poti tu de studiile altora!
Sfatuieste lumea ca s-a cerut un sfat!
Ia mergi de unde ai venit

de pe un camp cu coceni uscati


stem_29
Postat pe 12 August 2010 15:32
si 3 ani de zile a rezistat fara sex oral inseamna ca te iubeste...
Sa-ti spun ceva....si eu gandeam ca tine, la 20 de ani, dar pentru orice exista o "prima oara", tu trebuie sa te decizi daca va fi cu el sau cu altul....pana la urma s-ar putea chiar sa-ti placa.
i_andra
Postat pe 12 August 2010 16:44
eu unul..te-as fi parasit :)
parol de nu. si nu te supara pe mine
vezi sexul ca pe un lucru mult prea naspa. mult mult prea naspa
Fahnell
Postat pe 12 August 2010 17:32
De la: kitty_krieger, la data 2010-08-11 19:21:30Pai care este punctul tau de vedere, ca sexul oral primit sau dat este injositor si murdar?
Cum poti sa spui cuiva, care nu vede nimic rau in sex oral, chestia asta fara sa-l indepartezi?

Oricum stii si singura ca nu e brusc interesat de asa ceva, doar ca nu ti-a spus tie. Probabil acum se simte mai increzator si crede ca daca sunteti de atata timp impreuna vei mai renunta la unele bariere. Probabil vrea sa-ti faca el tie oral, nu ca sa primeasca ceva in schimb, ci pentru ca ii face efectiv placere. Pe multi barbati ii excita la culme sa faca sex oral partenerei.

Oricum, daca nu-ti place, nu-ti place. Nu face si gata. Insa trebuie sa fii pregatita si pentru situatia in care asta va pune o mare problema in relatia voastra, pentru ca se pare ca, momentan, oricum ai da-o, cineva nu este fericit. Si daca nu exista compatibilitate la capitolul sex sau macar deschiderea catre un compromis, relatia nu va dura.

Da, asta ma deranjeaza, faptul ca mi-a spus abia acum...fapt ce ma face sa cred ca a avut vreo aventura pe parcursul relatiei noastre(nu stiu, asa banuiesc eu!) El imi spune ca nu vrea sa ma oblige sa fac ceva ce nu vreau si ca va astepta pana cand voi fi pregatita. Dar insista mereu sa-mi faca spunand ca ma voi simti f bine si ca nu stiu ce pierd!
kudika313516
Postat pe 12 August 2010 19:42
De la: stem_29, la data 2010-08-12 15:13:22
De la: kudika313516, la data 2010-08-11 18:45:36Buna.Am 20 ani si sunt cu iubitul meu de 3 ani. De ceva timp el a incercat sa-mi faca sex oral dar l-am refuzat ferm de fiecare data. Problema e ca eu nu sunt deloc open-mind in privinta asta, spre deosebire de el care a primit si facut sex oral in fostele relatii. Mai mult,daca as accepta, ar astepta si el acelasi lucru de la mine si eu nu prea vreau sa-i fac. Mi se pare injositor si murdar.imi este teama ca refuzul meu ne va afecta relatia in timp...Si ma intreb: de ce oare vrea brusc asta, daca inainte nu era interesat de subiect? Am discutat de foarte multe ori pe tema asta si el mi-a spus sa-l las doar pe el sa-mi faca, eu nefiind obligata cu nimic fata de el, sa fac doar cand voi fi pregatita. Dar eu il refuz mereu. Mai aiurea e ca deja sunt tensiuni in relatie( din cauza insistentelor lui si a incapatanarii mele). Va rog dati-mi niste sfaturi, nu mai am argumente ca sa-l fac sa-mi inteleaga punctul de vedere


Argumenteaza-ne de ce lui nu-i dai voie " sa-ti faca"?
Dupa mine e clar ca ai vrea, insa nu vrei sa-ti faci " obligatii"...Nu pot sa cred ca nu esti curioasa:)).
Nu poti zice despre o ciorba ca nu-i buna pana nu o gusti, d'soara.
Argumente nu-ti dau, pt. ca: Sunt femei de doua feluri, unele recunosc ca fac sex oral, altele-l fac si nu recunosc ( ma scris femei, nu domnisoare):)))
Cu timpul vei intelege multe.
Injositor?:)
Nici poveste, nimic intr-o relatie de cuplu nu e injositor, cu specificatia sa le faca placere la am2.
Posibil sa nu fiti potriviti, pt. ca altfel nu-mi explic:)
Succes, si fa cum crezi.
''

Nu-l las sa-mi faca sex oral pt ca mi-e teama ca ma voi simti obligata sa-i fac si eu lui. Sunt convinsa ca imi va cere asta dupa un timp si nu stiu daca as putea sa-i fac pe plac! Si in cazul asta ar aparea frustrari , reprosuri...si vreau sa evit asta.
kudika313516
Postat pe 12 August 2010 19:45
De la: kudika313516, la data 2010-08-12 19:45:43
De la: stem_29, la data 2010-08-12 15:13:22
De la: kudika313516, la data 2010-08-11 18:45:36Buna.Am 20 ani si sunt cu iubitul meu de 3 ani. De ceva timp el a incercat sa-mi faca sex oral dar l-am refuzat ferm de fiecare data. Problema e ca eu nu sunt deloc open-mind in privinta asta, spre deosebire de el care a primit si facut sex oral in fostele relatii. Mai mult,daca as accepta, ar astepta si el acelasi lucru de la mine si eu nu prea vreau sa-i fac. Mi se pare injositor si murdar.imi este teama ca refuzul meu ne va afecta relatia in timp...Si ma intreb: de ce oare vrea brusc asta, daca inainte nu era interesat de subiect? Am discutat de foarte multe ori pe tema asta si el mi-a spus sa-l las doar pe el sa-mi faca, eu nefiind obligata cu nimic fata de el, sa fac doar cand voi fi pregatita. Dar eu il refuz mereu. Mai aiurea e ca deja sunt tensiuni in relatie( din cauza insistentelor lui si a incapatanarii mele). Va rog dati-mi niste sfaturi, nu mai am argumente ca sa-l fac sa-mi inteleaga punctul de vedere


Argumenteaza-ne de ce lui nu-i dai voie " sa-ti faca"?
Dupa mine e clar ca ai vrea, insa nu vrei sa-ti faci " obligatii"...Nu pot sa cred ca nu esti curioasa:)).
Nu poti zice despre o ciorba ca nu-i buna pana nu o gusti, d'soara.
Argumente nu-ti dau, pt. ca: Sunt femei de doua feluri, unele recunosc ca fac sex oral, altele-l fac si nu recunosc ( ma scris femei, nu domnisoare):)))
Cu timpul vei intelege multe.
Injositor?:)
Nici poveste, nimic intr-o relatie de cuplu nu e injositor, cu specificatia sa le faca placere la am2.
Posibil sa nu fiti potriviti, pt. ca altfel nu-mi explic:)
Succes, si fa cum crezi.
''

Nu-l las sa-mi faca sex oral pt ca mi-e teama ca ma voi simti obligata sa-i fac si eu lui. Sunt convinsa ca imi va cere asta dupa un timp si nu stiu daca as putea sa-i fac pe plac! Si in cazul asta ar aparea frustrari , reprosuri...si vreau sa evit asta.



Eu nu inteleg, tie ti-e greata sau ....?!
Ce principii sunt astea, daca nu ti-e greata?
Cum sa iubesti un om daca ti-e greata de el?!
.......si am mai intrebat ceva mai sus, insa nu mi-ai raspuns:)
Imi pare superficiala, pana si in raspunsuri......in dragoste..tac.
Scuza-ma, asa-s eu mai directa:)
stem_29
Postat pe 12 August 2010 23:10
De la: kudika313516, la data 2010-08-12 19:42:00
Da, asta ma deranjeaza, faptul ca mi-a spus abia acum...fapt ce ma face sa cred ca a avut vreo aventura pe parcursul relatiei noastre(nu stiu, asa banuiesc eu!) El imi spune ca nu vrea sa ma oblige sa fac ceva ce nu vreau si ca va astepta pana cand voi fi pregatita. Dar insista mereu sa-mi faca spunand ca ma voi simti f bine si ca nu stiu ce pierd!

of doamne, daca n-ai probleme iti faci
Tu asa crezi, ca daca nu ti-a propus sa-ti faca oral pana acum, inseamna ca te-a inselat? Sau ca iti respecta convingerile? In afara de chestia asta, mai e ceva ce te face sa crezi ca te-ar fi inselat? daca nu, e doar in capsorul tau

Si are dreptate, nu stii ce pierzi
kitty_krieger
Postat pe 13 August 2010 01:54
De la: kudika313516, la data 2010-08-11 18:45:36Buna.Am 20 ani si sunt cu iubitul meu de 3 ani. De ceva timp el a incercat sa-mi faca sex oral dar l-am refuzat ferm de fiecare data. Problema e ca eu nu sunt deloc open-mind in privinta asta, spre deosebire de el care a primit si facut sex oral in fostele relatii. Mai mult,daca as accepta, ar astepta si el acelasi lucru de la mine si eu nu prea vreau sa-i fac. Mi se pare injositor si murdar.imi este teama ca refuzul meu ne va afecta relatia in timp...Si ma intreb: de ce oare vrea brusc asta, daca inainte nu era interesat de subiect? Am discutat de foarte multe ori pe tema asta si el mi-a spus sa-l las doar pe el sa-mi faca, eu nefiind obligata cu nimic fata de el, sa fac doar cand voi fi pregatita. Dar eu il refuz mereu. Mai aiurea e ca deja sunt tensiuni in relatie( din cauza insistentelor lui si a incapatanarii mele). Va rog dati-mi niste sfaturi, nu mai am argumente ca sa-l fac sa-mi inteleaga punctul de vedere
exista si alte moduri de a-ti arata dragostea fata de iubitul tau ..sexul oral nu este o dovada de dragoste fata de un barbat..ci este o perversiune scarboasa pe care barbatii le practica cu curvele care se prostitueaza..deci daca iti cere sa-i faci sex oral fara ca tu sa vrei sa -i faci asta inseamna ca nu da doi bani pe tine si nu te respecta ba mai mult intreaba-l daca a umblat mult la prostituate.
kudika029282
Postat pe 13 August 2010 13:21
De la: kudika029282, la data 2010-08-13 13:21:50
De la: kudika313516, la data 2010-08-11 18:45:36Buna.Am 20 ani si sunt cu iubitul meu de 3 ani. De ceva timp el a incercat sa-mi faca sex oral dar l-am refuzat ferm de fiecare data. Problema e ca eu nu sunt deloc open-mind in privinta asta, spre deosebire de el care a primit si facut sex oral in fostele relatii. Mai mult,daca as accepta, ar astepta si el acelasi lucru de la mine si eu nu prea vreau sa-i fac. Mi se pare injositor si murdar.imi este teama ca refuzul meu ne va afecta relatia in timp...Si ma intreb: de ce oare vrea brusc asta, daca inainte nu era interesat de subiect? Am discutat de foarte multe ori pe tema asta si el mi-a spus sa-l las doar pe el sa-mi faca, eu nefiind obligata cu nimic fata de el, sa fac doar cand voi fi pregatita. Dar eu il refuz mereu. Mai aiurea e ca deja sunt tensiuni in relatie( din cauza insistentelor lui si a incapatanarii mele). Va rog dati-mi niste sfaturi, nu mai am argumente ca sa-l fac sa-mi inteleaga punctul de vedere
exista si alte moduri de a-ti arata dragostea fata de iubitul tau ..sexul oral nu este o dovada de dragoste fata de un barbat..ci este o perversiune scarboasa pe care barbatii le practica cu curvele care se prostitueaza..deci daca iti cere sa-i faci sex oral fara ca tu sa vrei sa -i faci asta inseamna ca nu da doi bani pe tine si nu te respecta ba mai mult intreaba-l daca a umblat mult la prostituate.


ai reaparut?!!!
i_andra
Postat pe 13 August 2010 14:41
De la: kudika313516, la data 2010-08-11 18:45:36Buna.Am 20 ani si sunt cu iubitul meu de 3 ani. De ceva timp el a incercat sa-mi faca sex oral dar l-am refuzat ferm de fiecare data. Problema e ca eu nu sunt deloc open-mind in privinta asta, spre deosebire de el care a primit si facut sex oral in fostele relatii. Mai mult,daca as accepta, ar astepta si el acelasi lucru de la mine si eu nu prea vreau sa-i fac. Mi se pare injositor si murdar.imi este teama ca refuzul meu ne va afecta relatia in timp...Si ma intreb: de ce oare vrea brusc asta, daca inainte nu era interesat de subiect? Am discutat de foarte multe ori pe tema asta si el mi-a spus sa-l las doar pe el sa-mi faca, eu nefiind obligata cu nimic fata de el, sa fac doar cand voi fi pregatita. Dar eu il refuz mereu. Mai aiurea e ca deja sunt tensiuni in relatie( din cauza insistentelor lui si a incapatanarii mele). Va rog dati-mi niste sfaturi, nu mai am argumente ca sa-l fac sa-mi inteleaga punctul de vedere



ca argument, zi-i n-am chef sa ma exciti in felul asta. merci bonsoir. daca nici atunci nu-ntelege... baga-l in apa cu gheata
Histria
Postat pe 13 August 2010 14:52
dca tu nu vrei ..el de ce nu poate sa accepte...nu toate sunt de acord cu sexul ora?l! ar trebui sa-ti respecte decizia si sa nu te mai streseze cu asa ceva!
nu poti sa-i oferi totul partenerului!
roz5blue6lila7
Postat pe 13 August 2010 14:54
asa e, chiar nu stii ce pierzi
nickname01
Postat pe 13 August 2010 16:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Scorpionul 15 De la: ploidevise 14 Decembrie 2010 18:11
DEDICATIE SPECIALA PENTRU DUDUIA BARBIE 148 De la: kudika029282 15 Ianuarie 2011 18:24
cum sa ma comport cu amanta sefului? 3 De la: felixcat 23 Martie 2011 18:33
Despre ejaculare si erectie 31 De la: kudika_37265 19 Iulie 2013 15:41
sa raman langa el sau sa incep de la zero? 11 De la: pamela_1 23 Iunie 2009 12:55