Setari Cookie-uri

New in town ! prieteni lipsa..:(

Cred ca ma adresez in special persoanelor de sex feminin in momentul acesta , ca sa excluda eventualele neintelegeri si sa nu sa se considere un mesaj matrimonial sau mai stiu eu ce !( plus ca nu cred ca i-ar conveni prietenului meu ) Este doar un mesaj scris intr-un moment de singuratate ! Sunt in Bucuresti de ceva timp dar nu reusesc sa leg prietenii deaorece nu prea am unde, am un job part time si cam atat ! am terminat facultatea, am 25 de ani si un prieten stabil ! am cam trecut de varsta plina de nebunii :) si am trecut incet incet de partea celor .."familisti" sa zic asa ! problema este ca . chiar daca imi iubesc prietenul asta nu inseamna ca trebuie sa ma deconectez de restul lumii si el este de acord cu asta , dar problema e ca nu ies mult , si cand ies ..sunt eu cu prietenul meu si alte cupluri si devine enervant ! iar prietenii mei de suflet nu mai sunt in acelasi oras cu mine , legatura o pastrez doar prin telefon. eu sunt o fire mai vesela de felul meu , vorbareata,prietenoasa( depinde cu cine, desigur, si in ce context) ....si cu multa energie ! In fine , ideea e ca vreau sa imi gasesc prietene cu care sa ies la un chiko , sa iesim poate in club , cumparaturi etc, orice se face intre 2 prietene sau mai multe ! lucruri normale !
Stiu ca mediul online e unul f complicat si dangerous ,dar eu zic ca se pot lega prietenii chiar si asa ! apreciez persoanele sincere de la inceput ! e singurul lucru pe care il cer !
Sunt sigura ca multa lume va comenta negativ la mesajul meu dar cei care inteleg ceea ce simt ..imi vor scrie ! e ca si cum as fi intr-o tara straina , as comumica dar nu am cu cine ! lol!
Deci astept mesaje de la voi fetelor , poate legam o prietenie ..pe scurt sau lung timp, cine stie !
PS: Nu pot sa cred ca am ajuns sa scriu online dar se pare ca lumea are mai multa activitate aici decat in viata reala ! :)) ma conformez ! va pup si sa aveti zile frumoase si racoroase
Sinderella
Postat pe 20 August 2010 18:29
Buna!Eu zic sa ai grija ca nu se stie peste ca dai si in privinta sinceritatii pe bune de ai cum sa o vezi aici! Abia iti poti da seama face to face de sinceritatea omului dar pe kudika.....no chance
Barbie30
Postat pe 20 August 2010 18:36
nu te lua dp barbii gopnflabila ea a fost oropsita de mika si nu mai are incredere in oamenii,,
thadoogback
Postat pe 20 August 2010 18:42
In cel mai rau caz imi pierd timpul vreo cateva zile ....si am o vaga impresie ca asa va fi pana la urma dar macar mai vad si eu niste pareri ...pun pariu ca mai multe vor fi pe tema" incredere " decat pe ceea ce caut eu ! haha ! wish me good luck and patience ! ;)
Sinderella
Postat pe 20 August 2010 19:05
De la: Barbie30, la data 2010-08-20 18:36:46Buna!Eu zic sa ai grija ca nu se stie peste ca dai si in privinta sinceritatii pe bune de ai cum sa o vezi aici! Abia iti poti da seama face to face de sinceritatea omului dar pe kudika.....no chance

barbie tu vorbesti in cunostinta de cauza? pt ca eu chiar am legat prietenii si in viata reala cu oameni de pe acest forum...si nu cred ca este cazul sa generalizam...si aici sunt oameni deosebiti care nu se ascund in spatele unui nick
on topic: fata draga intai socializeaza cu mai multe persoane de pe forum si dupa aceea vei vedea care dintre fete va fi mai pe sufletul tau
miss_darine
Postat pe 20 August 2010 19:05
De la: Barbie30, la data 2010-08-20 18:36:46in privinta sinceritatii pe bune de ai cum sa o vezi aici! Abia iti poti da seama face to face de sinceritatea omului dar pe kudika.....no chance

hotzul striga hotz?
_calandrinon_
Postat pe 20 August 2010 19:15
De la: miss_darine, la data 2010-08-20 19:05:39
De la: Barbie30, la data 2010-08-20 18:36:46Buna!Eu zic sa ai grija ca nu se stie peste ca dai si in privinta sinceritatii pe bune de ai cum sa o vezi aici! Abia iti poti da seama face to face de sinceritatea omului dar pe kudika.....no chance

barbie tu vorbesti in cunostinta de cauza? pt ca eu chiar am legat prietenii si in viata reala cu oameni de pe acest forum...si nu cred ca este cazul sa generalizam...si aici sunt oameni deosebiti care nu se ascund in spatele unui nick
on topic: fata draga intai socializeaza cu mai multe persoane de pe forum si dupa aceea vei vedea care dintre fete va fi mai pe sufletul tau


missi!!!! ieri nu ne-am terminat festinul ala, stii tu..cu nea` iliescu ...undi ai fijit?! m-ai abandonat pe frontul de vest
_calandrinon_
Postat pe 20 August 2010 19:16
De la: Sinderella, la data 2010-08-20 18:29:16
Sunt sigura ca multa lume va comenta negativ la mesajul meu dar cei care inteleg ceea ce simt ..imi vor scrie ! e ca si cum as fi intr-o tara straina , as comumica dar nu am cu cine ! lol!
Deci astept mesaje de la voi fetelor , poate legam o prietenie ..pe scurt sau lung timp, cine stie !

PS: Nu pot sa cred ca am ajuns sa scriu online dar se pare ca lumea are mai multa activitate aici decat in viata reala ! :)) ma conformez ! va pup si sa aveti zile frumoase si racoroase


lumea nu comenteaza negativ la mesaje precum al tau, pt ca spre deosebire de multi care intra direct si baga cate un mesaj de genu "SHOC" tu ai avut atat bun simt sa iti scri gandurile la modul sincer. e de apreciat

bine ai venit pe forum, sper ca vei lega prietenii frumoase aici, pt ca exista si oameni minunati pe kudi, aici s-au legat multe prietenii si in viata reala, dupa cum a spus Darine, ai grija doar de un singur lucru...kudika poate provoca dependentza
_calandrinon_
Postat pe 20 August 2010 19:21
De la: _calandrinon_, la data 2010-08-20 19:16:15

missi!!!! ieri nu ne-am terminat festinul ala, stii tu..cu nea` iliescu ...undi ai fijit?! m-ai abandonat pe frontul de vest

eram chemata la datorie ca se terminase meciul dar daca vrei revenim la oile noastre...aaaaaaaa,adica la fighturi, revolte si alea alea
miss_darine
Postat pe 20 August 2010 19:21
De la: miss_darine, la data 2010-08-20 19:21:47
De la: _calandrinon_, la data 2010-08-20 19:16:15

missi!!!! ieri nu ne-am terminat festinul ala, stii tu..cu nea` iliescu ...undi ai fijit?! m-ai abandonat pe frontul de vest

eram chemata la datorie ca se terminase meciul dar daca vrei revenim la oile noastre...aaaaaaaa,adica la fighturi, revolte si alea alea


apoi deja s-au stricat bucatele ca nu le-am bagat la frigider, ich, ce morbida sunt la faza asta
las` ca ne-om mai lupta si in alta zi, ca de acum e weekendul si avem alte prioritati
_calandrinon_
Postat pe 20 August 2010 20:04
De la: Sinderella, la data 2010-08-20 18:29:16Cred ca ma adresez in special persoanelor de sex feminin in momentul acesta , ca sa excluda eventualele neintelegeri si sa nu sa se considere un mesaj matrimonial sau mai stiu eu ce !( plus ca nu cred ca i-ar conveni prietenului meu ) Este doar un mesaj scris intr-un moment de singuratate ! Sunt in Bucuresti de ceva timp dar nu reusesc sa leg prietenii deaorece nu prea am unde, am un job part time si cam atat ! am terminat facultatea, am 25 de ani si un prieten stabil ! am cam trecut de varsta plina de nebunii :) si am trecut incet incet de partea celor .."familisti" sa zic asa ! problema este ca . chiar daca imi iubesc prietenul asta nu inseamna ca trebuie sa ma deconectez de restul lumii si el este de acord cu asta , dar problema e ca nu ies mult , si cand ies ..sunt eu cu prietenul meu si alte cupluri si devine enervant ! iar prietenii mei de suflet nu mai sunt in acelasi oras cu mine , legatura o pastrez doar prin telefon. eu sunt o fire mai vesela de felul meu , vorbareata,prietenoasa( depinde cu cine, desigur, si in ce context) ....si cu multa energie ! In fine , ideea e ca vreau sa imi gasesc prietene cu care sa ies la un chiko , sa iesim poate in club , cumparaturi etc, orice se face intre 2 prietene sau mai multe ! lucruri normale !
Stiu ca mediul online e unul f complicat si dangerous ,dar eu zic ca se pot lega prietenii chiar si asa ! apreciez persoanele sincere de la inceput ! e singurul lucru pe care il cer !
Sunt sigura ca multa lume va comenta negativ la mesajul meu dar cei care inteleg ceea ce simt ..imi vor scrie ! e ca si cum as fi intr-o tara straina , as comumica dar nu am cu cine ! lol!
Deci astept mesaje de la voi fetelor , poate legam o prietenie ..pe scurt sau lung timp, cine stie !
PS: Nu pot sa cred ca am ajuns sa scriu online dar se pare ca lumea are mai multa activitate aici decat in viata reala ! :)) ma conformez ! va pup si sa aveti zile frumoase si racoroase


Eu zic si sustin ca prieteniile le legam in copilarie, adolescenta ( ceea ce la tine nu mai e cazul:)..)
Amicitii, da, insa la anii tai ( e paretea mea, nu zic ca-i valabila si la tine, eu zic cum sunt eu.....)
eu zic ca prietenul cel mai bun ( la care sa-i poti spune orice) sa-ti fie partenerul de viata....si eu ies, si eu sunt in alt oras decat in cel in care am copilarit ( bine, sunt de N ani si nici nu am mers departe de casa, am gasit si aici cativa cu care am crescut, sa zic asa)........
Sigur ca mai trebuie sa iesi si cu fetele......insa te intreb, la munca nu ai gasit fete?
sau, nu ai nicio fosta colega de facultate cu care sa fii legat o prietenie?
Banuiesc ca facultatea ai facut-o in Bucuresti, nu?
stem_29
Postat pe 20 August 2010 20:29
De la: Barbie30, la data 2010-08-20 18:36:46Buna!Eu zic sa ai grija ca nu se stie peste ca dai si in privinta sinceritatii pe bune de ai cum sa o vezi aici! Abia iti poti da seama face to face de sinceritatea omului dar pe kudika.....no chance


hai,ma,Barbi,ca nu e toti la fel
iote,
mitura
Postat pe 20 August 2010 20:32
Facultatea nu am facut-o in Bucuresti , a fost o decizie spontana sa vin aici si nu o regret decat dun punctul asta de vedere : noi amici ! Nu ma intelegeti gresit am prieteni buni , des uflet , dar nu mai sunt aici ! Nu mai stiu cine zicea ca la varsta mea e cam imposibil sa leg prietenii...wow !!!! am doar 25 de ani ! arat , ma simt si sunt tanara !suficient de tanara sa imi gaesc un prieten aedvart chiar si acum ! nu ma simt batrana din abosult nici un punct de vedere !!!! iar prietenii poti lega oriunde te duci cu persoanele potrivite personalitatii tale etc ! la munca la mine fiind un part time nu am timp de nimeni si sincer nu am gasit pe coneva cu care sa fiu pe acceasi lungime de unda ...nu vrea sa ies la un chiko cu cineva doar ca trebuie ! chestia asta e sigur ceva temporar , am mai zis ca nu ma astept la cine stie ce din faza asta cu online, poate vreau doar sa vad ce parere are lumea, si cine stie..poate chiar leg o prietenie...u never know !
Sinderella
Postat pe 20 August 2010 20:48
hai nu mai plange p`aici, ca te iau eu!
apropo...n`am vazut niciunde sa te intrebe cineva de facultate nu ne`ntere
100101
Postat pe 20 August 2010 20:55
De la: Sinderella, la data 2010-08-20 20:48:09Facultatea nu am facut-o in Bucuresti , a fost o decizie spontana sa vin aici si nu o regret decat dun punctul asta de vedere : noi amici ! Nu ma intelegeti gresit am prieteni buni , des uflet , dar nu mai sunt aici ! Nu mai stiu cine zicea ca la varsta mea e cam imposibil sa leg prietenii...wow !!!! am doar 25 de ani ! arat , ma simt si sunt tanara !suficient de tanara sa imi gaesc un prieten aedvart chiar si acum ! nu ma simt batrana din abosult nici un punct de vedere !!!! iar prietenii poti lega oriunde te duci cu persoanele potrivite personalitatii tale etc ! la munca la mine fiind un part time nu am timp de nimeni si sincer nu am gasit pe coneva cu care sa fiu pe acceasi lungime de unda ...nu vrea sa ies la un chiko cu cineva doar ca trebuie ! chestia asta e sigur ceva temporar , am mai zis ca nu ma astept la cine stie ce din faza asta cu online, poate vreau doar sa vad ce parere are lumea, si cine stie..poate chiar leg o prietenie...u never know !


Eu ziceam, insa nu ai inteles contextul:)
Daca tu crezi ca prieteniile se bazeaza doar pe un " ciko" si " temporar" inseamna ca nu stii faci diferenta intre amicitii si prietenii:)
Eu am 41 de ani si fiica de 17, si nu ma simt batrana, insa ca sa fiu mai bine inteleasa, de la 20 si de ani, ai alte pretentii de la oameni, esti mai sceptic in a le povesti viata ta ( asta-i prietenie).....ciko, e amicitie, si zambete la o terasa, care le poti avea cu orice colega de la munca.
Acum sper ca m-ai inteles:)
stem_29
Postat pe 20 August 2010 21:17
De la: kyru, la data 2010-08-20 20:55:36hai nu mai plange p`aici, ca te iau eu!
apropo...n`am vazut niciunde sa te intrebe cineva de facultate nu ne`ntere


Eu am intrebat-o daca n-are prietene de la facultate ( credeam ca la Bucuresti a facut-o)
stem_29
Postat pe 20 August 2010 21:18
las-o, ea vrea prieteni virtuali! la 20 de ani -tot intr-un oras strain, aveam un targhet: zilnic trebuie sa-mi fac un prieten! da nu pe net, afara, intre oameni
100101
Postat pe 20 August 2010 21:21
De la: kyru, la data 2010-08-20 21:21:41las-o, ea vrea prieteni virtuali! la 20 de ani -tot intr-un oras strain, aveam un targhet: zilnic trebuie sa-mi fac un prieten! da nu pe net, afara, intre oameni


20, nu-s 25:)....si tot asa.crescand.
Insa ai dreptate, e cam aiurea de cand cu viata virtuala..la tineri.
La astia " casnici" cand nu mai visam la " ciko" nicio problema.
stem_29
Postat pe 20 August 2010 21:25
Pt Stem:Oricum intelesesem doar ca exprimarea a fost gresita ,ma refer la cuvintele"amic" si " prieten", si da ai dreptate, nu caut sa leg prietenii neaparat, poate doar amicitii, dar la munca la mine nu e nimeni cu care macar sa imi doresc sa vorbesc ! In fine, aici dintr-o amicitie poate sa rezulte si o prietenie adevarata, doar pt faptul ca dupa facultate sau mai stiu eu ce nu ai mai reusit sa legi prietenii, asta nu inseamna ca pt altii nu e posibil !
De exemplu prietena mea cea mai buna am cunoscut-o la munca , si nu la facultate si era de o varsta cu mine cand ne-am cunoscut, deci in cazul ei a fost posibil !
Deci , ca sa te "impac": caut amicitii ! ;)
Sinderella
Postat pe 20 August 2010 21:27
25 > 20 ceea ce inseamna, ca nu este mai bine...izolarea este buna doar pentru cabluri electrice
100101
Postat pe 20 August 2010 21:28
De la: stem_29, la data 2010-08-20 21:17:16/>

Eu ziceam, insa nu ai inteles contextul:)
Daca tu crezi ca prieteniile se bazeaza doar pe un " ciko" si " temporar" inseamna ca nu stii faci diferenta intre amicitii si prietenii:)
Eu am 41 de ani si fiica de 17, si nu ma simt batrana, insa ca sa fiu mai bine inteleasa, de la 20 si de ani, ai alte pretentii de la oameni, esti mai sceptic in a le povesti viata ta ( asta-i prietenie).....ciko, e amicitie, si zambete la o terasa, care le poti avea cu orice colega de la munca.
Acum sper ca m-ai inteles:)

dintr-o amicitie poate iesi o prietenie frumoasa...pe mine f multi din prietenii din copilarie m-au dezamagit dar daca esti o persoana deschisa poti lega prietenii in orice context, inclusiv pe-un forum
miss_darine
Postat pe 20 August 2010 21:29
De la: Sinderella, la data 2010-08-20 21:27:17Pt Stem:Oricum intelesesem doar ca exprimarea a fost gresita ,ma refer la cuvintele"amic" si " prieten", si da ai dreptate, nu caut sa leg prietenii neaparat, poate doar amicitii, dar la munca la mine nu e nimeni cu care macar sa imi doresc sa vorbesc ! In fine, aici dintr-o amicitie poate sa rezulte si o prietenie adevarata, doar pt faptul ca dupa facultate sau mai stiu eu ce nu ai mai reusit sa legi prietenii, asta nu inseamna ca pt altii nu e posibil !
De exemplu prietena mea cea mai buna am cunoscut-o la munca , si nu la facultate si era de o varsta cu mine cand ne-am cunoscut, deci in cazul ei a fost posibil !
Deci , ca sa te "impac": caut amicitii ! ;)

hey, aici nu trebuie sa impaci pe nimeni...vezi-ti interesul propriu, simte-te bine si poate vei gasi si ceea ce doresti...prietenie sau amicitie...what ever
miss_darine
Postat pe 20 August 2010 21:32
De la: Sinderella, la data 2010-08-20 21:27:17Pt Stem:Oricum intelesesem doar ca exprimarea a fost gresita ,ma refer la cuvintele"amic" si " prieten", si da ai dreptate, nu caut sa leg prietenii neaparat, poate doar amicitii, dar la munca la mine nu e nimeni cu care macar sa imi doresc sa vorbesc ! In fine, aici dintr-o amicitie poate sa rezulte si o prietenie adevarata, doar pt faptul ca dupa facultate sau mai stiu eu ce nu ai mai reusit sa legi prietenii, asta nu inseamna ca pt altii nu e posibil !
De exemplu prietena mea cea mai buna am cunoscut-o la munca , si nu la facultate si era de o varsta cu mine cand ne-am cunoscut, deci in cazul ei a fost posibil !
Deci , ca sa te "impac": caut amicitii ! ;)


Cu siguranta munca ai inceput-o destul de devreme atunci:)
Pe mine nu trebuie sa ma impaci, eu ti-am spus parerea mea, atat tot.
Si eu prietena cea mai buna mi-am facut-o destul de tarziu:) dar nu chiar la 25 de ani:)
( parerile d'aia's pareri, sa fie impartite):)
stem_29
Postat pe 20 August 2010 21:47
De la: miss_darine, la data 2010-08-20 21:29:40
De la: stem_29, la data 2010-08-20 21:17:16/>

Eu ziceam, insa nu ai inteles contextul:)
Daca tu crezi ca prieteniile se bazeaza doar pe un " ciko" si " temporar" inseamna ca nu stii faci diferenta intre amicitii si prietenii:)
Eu am 41 de ani si fiica de 17, si nu ma simt batrana, insa ca sa fiu mai bine inteleasa, de la 20 si de ani, ai alte pretentii de la oameni, esti mai sceptic in a le povesti viata ta ( asta-i prietenie).....ciko, e amicitie, si zambete la o terasa, care le poti avea cu orice colega de la munca.
Acum sper ca m-ai inteles:)

dintr-o amicitie poate iesi o prietenie frumoasa...pe mine f multi din prietenii din copilarie m-au dezamagit dar daca esti o persoana deschisa poti lega prietenii in orice context, inclusiv pe-un forum


Da, se poate si asa.
stem_29
Postat pe 20 August 2010 21:47
De la: Sinderella, la data 2010-08-20 21:27:17
Deci , ca sa te "impac": caut amicitii ! ;)


daca eram in acelasi oras, mergeam la o bere, un meci, o spartura de samanta in parc.
geo_reincarcat_iara
Postat pe 20 August 2010 22:05
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-20 22:05:03
De la: Sinderella, la data 2010-08-20 21:27:17
Deci , ca sa te "impac": caut amicitii ! ;)


daca eram in acelasi oras, mergeam la o bere, un meci, o spartura de samanta in parc.


azi cam esti pus pe fapte mari
mitura
Postat pe 20 August 2010 22:10
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-20 22:05:03
De la: Sinderella, la data 2010-08-20 21:27:17
Deci , ca sa te "impac": caut amicitii ! ;)


daca eram in acelasi oras, mergeam la o bere, un meci, o spartura de samanta in parc.


zapacila!
stem_29
Postat pe 20 August 2010 22:10
De la: mitura, la data 2010-08-20 22:10:27
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-20 22:05:03
De la: Sinderella, la data 2010-08-20 21:27:17
Deci , ca sa te "impac": caut amicitii ! ;)


daca eram in acelasi oras, mergeam la o bere, un meci, o spartura de samanta in parc.


azi cam esti pus pe fapte mari


nu asta fac amicii?
beau bere, sparg seminte si barfesc femeile ce trec prin dreptu' lor: iote p-aia cum arataaaaaaa! aaauuuu!

geo_reincarcat_iara
Postat pe 20 August 2010 22:12
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-20 22:12:16
De la: mitura, la data 2010-08-20 22:10:27
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-20 22:05:03
De la: Sinderella, la data 2010-08-20 21:27:17
Deci , ca sa te "impac": caut amicitii ! ;)


daca eram in acelasi oras, mergeam la o bere, un meci, o spartura de samanta in parc.


azi cam esti pus pe fapte mari


nu asta fac amicii?
beau bere, sparg seminte si barfesc femeile ce trec prin dreptu' lor: iote p-aia cum arataaaaaaa! aaauuuu!



nu stiu,fetele beau apa cu lamaie si zic intr-una ”fataaaaaaaaa”
mitura
Postat pe 20 August 2010 22:17
De la: Sinderella, la data 2010-08-20 18:29:16
Stiu ca mediul online e unul f complicat si dangerous ,dar eu zic ca se pot lega prietenii chiar si asa ! apreciez persoanele sincere de la inceput ! e singurul lucru pe care il cer !

Sunt sigura ca multa lume va comenta negativ la mesajul meu dar cei care inteleg ceea ce simt ..imi vor scrie ! e


First , aici am avut ocazia sa cunosc oameni alaturi de care am petrecut clipe deosebite ,am baut , mancat impreuna , am dormit in patul lor , ne-am certat , ne-am impacat ,adica chestii normale pe care le faci impreuna cu prietenii Din pacate mi-am luat zborul si acum patrez doar legatura online cu ei .

Second : nu credeam ca in Romania e posibil sa existe persoane care se plang de lipsa prietenilor .
Eu mi-am facut prieteni/cunostiite in scara blocului , la coada la magazin sau in parc .De scoala sau munca nu mai zic nimic ca nu are rost , acolo iti faci cunostiinte fara sa vrei.
Eu-s in Sua ,tocmai cand incepusem sa leg oarece prietenii cu cateva fete din oras , acum cateva luni m-am mutat intr-un alt stat.
Spre deosebire de Ro aici toata lumea sta in banca sa , nimeni nu te baga in seama daca nu te cunoaste , toata lumea iti zambeste frumos si atat.Vecinii isi parcheaza masina in garajul atasat si intra direct in casa , au trecut 2 luni de zile pana mi-am vazut vecinii la fata .

Acum dupa 5 luni de cand sunt aici am o caruta de cunostiinte , cu una merg zilnic la sala pt cardio , cu alta iesim sa ne plimbam cainii impreuna , 5 fete de la ora de pillates cu care maine urmeaza sa plec la un cazino si sa stam peste noapte , vecinii se opresc sa-mi mangaie catelul toata ziua cand sunt cu el afara s.a.m.d

Important este sa fii deschisa ,sa lasi loc de conversatie cu cineva .Nu dai buna ziua vecinei si bagi repede cheia in broasca
iris_4_ever
Postat pe 20 August 2010 23:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna! 1 De la: ramy47 26 Iulie 2010 01:48
cum sa fac sa ma inteleg cu un adolescent de 16 ani.parinte fiind. 9 De la: kudika183480 19 Iunie 2010 22:45
Buna va rog sa imi da-ti sfaturi 3 De la: gdeia 22 Mai 2010 01:14
un copil cu o forma a bolii"gura de lup" 1 De la: lumi27 22 Noiembrie 2010 15:45
Sex cu fostul prieten... 107 De la: Smiling 20 Septembrie 2011 20:45