accesorii , haine crosetate

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
Fosta membra Kudika.ro
pentru contact id mess dulce_4_you_now@yahoo.com sau pe forumul personal: lucruri-crosetate.myfreeforum.ro
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
now?????

mai,fetelor,ce e cu voi?
Fosta membra Kudika.ro
cu cat imi faci si mie un slip crosetat?
Doamne fereste-ne de ispite. Iar daca tot am cazut in ele, macar nu ne deranja!
stem_29 Avatarul lui stem_29

2412 mesaje

De la: kyru, la data 2010-08-20 20:53:14cu cat imi faci si mie un slip crosetat?

Vai ca am izbucnit in ras......morrrr.

2412 mesaje

De la: mitura, la data 2010-08-20 20:39:39 now?????

mai,fetelor,ce e cu voi?

Lasa mutule ca-i ok, uite ca unele d'soare stiu cum sa-si petreaca timpul liber si mai fac si un leut cinstit, nu?
Doamne, nu rade dar sa stii ca si eu am crosetat km de cand am fost d'soara si pana a fost maricica fetita mea, ii faceam de toate...imi amintesc ca eram in maternitate( atunci era 1 an) si aveam o prietena ( are prin 1993-'94) care avea o consignatia, faceam si ii dadeam ei sa mi le vanda, moamaaa, ce trecere aveau.
Aveam vecine cu copii mici, la fel, faceam si prin bloc, ca-mi cereau. .....te miri ce caciulite cu ciucurei, botosei... etc.
Ia, acum sed la taclale pe net!
Fosta membra Kudika.ro
De la: stem_29, la data 2010-08-20 21:27:25
De la: kyru, la data 2010-08-20 20:53:14cu cat imi faci si mie un slip crosetat?

Why? is not in fashion?

2412 mesaje

De la: kyru, la data 2010-08-20 21:37:18
De la: stem_29, la data 2010-08-20 21:27:25

Why? is not in fashion?
Fosta membra Kudika.ro
este primul id facut si mi-am adunat prietenii pe el da cu mi se pare cam ciudat dar consider ca nu asta conteaza denumirea id ului nu? decat sa il schimb lunar pentru placul tuturor...
Fosta membra Kudika.ro
depinde ce marime porti:)poate vrei tanga si nu intra asa mult material:))
Fosta membra Kudika.ro
dulce_4_you_now? Asta suna a videochat.....
"Mi-a luat toata viata sa inteleg ca nu trebuie sa inteleg totul"-Rene Coty
Fosta membra Kudika.ro
Domnita eu nu am intrat sa fac misto sau mai stiu eu ce prostii iti trece tie prin cap. Daca iti trebuie videochat cauta pe google. Vad ca daca cineva e serios vine cate o persoana din generatia PROsti si incepe cu prostiile ce le are in cap.Daca nu te intereseaza anuntul meu pur si simplu treci la altul care ti se pare interesant .
Fosta membra Kudika.ro
De la: dulcethink, la data 2010-08-21 18:25:01depinde ce marime porti:)poate vrei tanga si nu intra asa mult material:))

tanga? tanga-langa? eu ma gandeam la un model cu siret pe sold
Fosta membra Kudika.ro
Hainute pentru bebe,un costumas albastru cu mov...
cat m-ar costa?
Fosta membra Kudika.ro
io`s la rand!
Fosta membra Kudika.ro
De la: kyru, la data 2010-08-22 16:31:03 io`s la rand!

poate imi face si mie..daca croseteaza si cu degetele de la picioare ?!
Fosta membra Kudika.ro
De la: stem_29, la data 2010-08-20 21:33:02

mai,fetelor,ce e cu voi?

Lasa mutule ca-i ok, uite ca unele d'soare stiu cum sa-si petreaca timpul liber si mai fac si un leut cinstit, nu?
Doamne, nu rade dar sa stii ca si eu am crosetat km de cand am fost d'soara si pana a fost maricica fetita mea, ii faceam de toate...imi amintesc ca eram in maternitate( atunci era 1 an) si aveam o prietena ( are prin 1993-'94) care avea o consignatia, faceam si ii dadeam ei sa mi le vanda, moamaaa, ce trecere aveau.
Aveam vecine cu copii mici, la fel, faceam si prin bloc, ca-mi cereau. .....te miri ce caciulite cu ciucurei, botosei... etc.

eu ma refeream la idul ei, nu la pasiunea pt crosetat...app, daca ea face asta,jos palaria

2412 mesaje

De la: mitura, la data 2010-08-22 21:09:30
De la: stem_29, la data 2010-08-20 21:33:02

mai,fetelor,ce e cu voi?

eu ma refeream la idul ei, nu la pasiunea pt crosetat...app, daca ea face asta,jos palaria

Da, mi-am dat seama.
( uite ce asortata-i in poza, ce palarie are):))) frumos!
Tazmanian Avatarul lui Tazmanian

1302 mesaje

De la: dulcethink, la data 2010-08-20 20:31:11pentru contact id mess dulce_4_you_now@yahoo.com sau pe forumul personal: lucruri-crosetate.myfreeforum.ro[/quote]

n-ai bani de reclama pe un bloc la Unirii ?
Fosta membra Kudika.ro
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-08-22 16:33:45
De la: kyru, la data 2010-08-22 16:31:03 io`s la rand!

poate imi face si mie..daca croseteaza si cu degetele de la picioare ?!

Nu stiu cat de mult vrei acei slipi crosetati chiar mam uitat si as putea sa iti fac dar sincer nu am vazut inca barbati cu slipi crosetati....nu stiu cat material intra pentru ca nu am mai facut dar ar fi intre 20-30 ron.
Iar in legatura cu costumasul pentru baietzelul tau, as avea mai multe idei .Costul este in fuctie de ce ai vrea tu mai exact la costumas pantaloni scurti cu un tricou sa spunem aproximativ 60 lei depinde si cat timp are baietelul ai putea sa imi spui o idee ce ai vrea sau pot sa iti dau eu cateva poze cu modele care le-as putea realiza pentru baieitell.
utad Avatarul lui utad

535 mesaje
Oras: galati

am intrat pe forumul indicat de tine ca sa-ti vad creatiile,dar esti doar tu si admin;de ce nu iti faci un blog personal?inscrie-te si pe alte site dar mai active unde sa poti vedea concurenta
Fosta membra Kudika.ro
De la: utad, la data 2010-08-23 22:53:28am intrat pe forumul indicat de tine ca sa-ti vad creatiile,dar esti doar tu si admin;de ce nu iti faci un blog personal?inscrie-te si pe alte site dar mai active unde sa poti vedea concurenta

De putin timp mi-am facut formul pentru ca nu am produse sa expun acu incerc sa adun lume. Mam inscris pe multe forumuri si incep sa fiu contactata acu depinde de fiecare daca vrea sa se inscrie sau nu am fost contactata mai mult pe id mess, blog zilele astea urmaza a-l realiza .
utad Avatarul lui utad

535 mesaje

lucrezi dragut dar simplu,totusi ptr o tinara din ziua de azi e mare lucru;din ce am vazut pe site gentile sunt cele mai reusite;si eu am lucrat si inca mai mesteresc in special genti;inscrie-te pe www.lucrude mana,sau pe www 7 pitici pune-ti lucrarile mai invata ceva nou vezi cam ce mici greseli ai ,te mai corectezi din mers,ptr vinzare si comercializare inscrie-te pe www breslo site romanesc sau pe www etsy vezi ce se cere ce se vinde,iti poti face un pfa si inscrie-te la tirguri ca sa poti invata arta vinzarilor;
si la piesele tale adauga flori frunze si alte briz brizuri crosetate,adauga fundite siretele nasturei ornamentali etc,pa mai vb,poate ne intilnim pe site de mai sus
Fosta membra Kudika.ro
De la: utad, la data 2010-08-24 09:48:49lucrezi dragut dar simplu,totusi ptr o tinara din ziua de azi e mare lucru;din ce am vazut pe site gentile sunt cele mai reusite;si eu am lucrat si inca mai mesteresc in special genti;inscrie-te pe www.lucrude mana,sau pe www 7 pitici pune-ti lucrarile mai invata ceva nou vezi cam ce mici greseli ai ,te mai corectezi din mers,ptr vinzare si comercializare inscrie-te pe www breslo site romanesc sau pe www etsy vezi ce se cere ce se vinde,iti poti face un pfa si inscrie-te la tirguri ca sa poti invata arta vinzarilor;
si la piesele tale adauga flori frunze si alte briz brizuri crosetate,adauga fundite siretele nasturei ornamentali etc,pa mai vb,poate ne intilnim pe site de mai sus

In legatura cu site-urile scrise de tine in afara de site ul lucrude mana pe toate sunt inregistrata si activez cand am timp ma poti gasi ca user dulcethink iar pe breslo sweet.
In legatura cu florile imi plac lucrurile mai simple incerc sa mai adaug dar toate la timpul lor
utad Avatarul lui utad

535 mesaje

incarc acum pe profilul meu sa vezi ce mesteresc
Fosta membra Kudika.ro
utad super gentile cu floricele ai dreptate ii da un altfel de aspect incerc sa ma perfectionez tinem legatura pe forumuri
loregina Avatarul lui loregina

48 mesaje
Oras: bacau

LOREGINA vă oferă:

loregina.blogspot.com/2010/04/poncho-crosetat-model-1-vernil.html

Poncho croșetat.
Te împrospătează și relaxează!
Se poate purta cu decolteul poziționat ascuțit sau cu decolteul poziționat pătrat.
Se poate comanda și în alte culori, materiale și mărimi.
kudika359002 Avatarul lui kudika359002

9 mesaje

mey dar gentile cu cat le day?¿?j le faci dupa preferinte,sau doar ce modele ai fc uh vinzi?¿ ...
utad Avatarul lui utad

535 mesaje

de ex. husele de telefon au un pret intre 5-20 lei,gentile pot ajunge si la 100 de euro depinde de model,dublura ,minere,catarame etc;o geanta impletita marca FENDI costa 300-400 de euro
kudika480263 Avatarul lui kudika480263

2 mesaje

alicewardbrobe.blogspot.com/
kudika_34169 Avatarul lui kudika_34169

2 mesaje

mi-am comandat de pe depot96 3 bluzite si termenul de livrare era de 72 de zile adica tb sa-mi vina vinerea trecuta in conditiile in care sambata intentionam sa port o bluzita la o petrecere , una peste alta m-am bucurat ca am gasit culoarea mea))
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina: