Setari Cookie-uri

Cafenea pentru fetele musulmane de pe forum

Ce rele santeti cu religia musulmana. Ieu sant crestina si am un iubit musulman si santem f.f.f fericiti . Intro relatie nu conteaza religia si iubirea si intelegerea. Locuiesc de 8 ani in Bahrain si sant ffffffffffffff fericita.
kudika318661
Postat pe 3 Septembrie 2010 00:23
De la: kudika318661, la data 2010-09-03 00:23:56Ce rele santeti cu religia musulmana. Ieu sant crestina si am un iubit musulman si santem f.f.f fericiti . Intro relatie nu conteaza religia si iubirea si intelegerea. Locuiesc de 8 ani in Bahrain si sant ffffffffffffff fericita.






... foarte frumos ce spui ... un lucru e suspect de clar ... daca nu conteaza religia ci doar iubirea si intelegerea de ce femeile musulmane NU AU VOIE sa se gindeasca macar la un prieten crestin ? ... nu exista UN EXEMPLU de barbat care demonstreze prin exemplul lui ca totul e ... intimplator ...








marco918
Postat pe 3 Septembrie 2010 00:34
De la: kudika315748, la data 2010-09-01 22:52:06a si apropo nu sunt facuta cu musulman desi miar fi placut ,poate asa eream undeva mai bine din ceea ce ma priveste viata k si crestina .... ... sa sti k pot fi muult mai dotata de kt tine dar ...... vede doar cine trebui si mai exact .. sotul meu . de ce crezi ca trebui sa vada toti ce (dotari ) am eu





... o fraza ... clara ... de ''smecherie'' si prostie romaneasca ... cica, vrea, asaaaa, sa afle cite ceva despre religia asta ... absolut intimplator ... dar citind ineptia te umfla risul/plinsul ... deodata ... nu poti intelege exact ce a vrut sa spuna ...

... nu e facuta de musulman ... dar iar fi facut placere !!! ... ... sa inteleg ca are o problema cu taica-sa (ca la romani oul e gata sa invete gaina intotdeauna) ? ... si ne ''explica'' ... de undeva din putzul gindirii ... pentru ca **poate asa eream undeva mai bine din ceea ce ma priveste viata k si crestina** ??? ... ... conluzie - taica-su e vinovat de toate ... e crestin (si unul de slaba calitate) si nici nu e bogat (ca si religia tot pe acolo trece) ... deci doua defecte capitale ...

... ea e dotata ... dar vede doar cine ... trebuie ... corect ... doar ca ... astazi ... sa ii ceri unei femei sa aiba putina decenta ... e sinonim cu pusul si aprinsul paielor in cap ... ''emanciparea'' femeii ''crestine'' e evidenta ... si la fel de evident este interesul ei pentru crestinism ... lucrurile se schimba in momentul in care are de-a face cu alta religie ... brusc toti se retrag din jurul ei ... automat dispare si zeflemeau si se poate aplica frecushul de creier ... doar asa mai poate apare o astfel de atitudine ... crestineasca (dar interpretata strict musulman) ...


marco918
Postat pe 3 Septembrie 2010 01:13
nu tata a fost de vina , ci persoanele k tine sunt de vina pt k nu vor sa intelega un lucru ''indiverent de religie omul trebui respectat'iar eu cand am intrat aici sa vb cu fete musulmane nu ma asteptam la circul d p topicul asta sincer . nu mai jigni aiurea pt k eu nu am facut decat sa ma interesez de la persoane care traesc in religia asta . nu e problema nimanui ce vreau eu sa fac .
kudika315748
Postat pe 3 Septembrie 2010 07:29
De la: kudika318661, la data 2010-09-03 00:23:56Ce rele santeti cu religia musulmana. Ieu sant crestina si am un iubit musulman si santem f.f.f fericiti . Intro relatie nu conteaza religia si iubirea si intelegerea. Locuiesc de 8 ani in Bahrain si sant ffffffffffffff fericita.



Cum adica nu conteaza iubirea si intelegerea?si de ce vorbesti la trecut?.....Nu a zis nimeni ca toti musulmanii sunt " nebuni"!
Cred ca nu te-ai exprimat bine.
In fine, daca e cum am inteles eu, .........sa va dea cel de sus ( Dumnezeu, Allah) sanatate!
stem_29
Postat pe 3 Septembrie 2010 08:44
De la: kudika315748, la data 2010-09-03 07:29:06nu tata a fost de vina , ci persoanele k tine sunt de vina pt k nu vor sa intelega un lucru ''indiverent de religie omul trebui respectat'iar eu cand am intrat aici sa vb cu fete musulmane nu ma asteptam la circul d p topicul asta sincer . nu mai jigni aiurea pt k eu nu am facut decat sa ma interesez de la persoane care traesc in religia asta . nu e problema nimanui ce vreau eu sa fac .





... mai, AHMED ... eu te cred si ai dreptate in ce spui, dar ''INDIVERENT'' de religie omul trebuie respectat ... asa ca RESPECTA-MA ... ca sa te respect ... NU MAI FACE COMPARATII ... nimeni, in afara de VOI, nu a facut vreo comparatie pina sa apareti ... pe nici un topic nu s-a facut asa ceva ... s-au deschis 2 topice si ati reusit sa inflamati pe toata lumea ...

marco918
Postat pe 3 Septembrie 2010 09:17
ooooo ce liniste ......... cred k e linistea din inaintea furtuniiiiiiiiii :!!!!!!!!! sml-happy0009:
kudika315748
Postat pe 4 Septembrie 2010 20:17
ei buna fetele , sa terminat ramadanul ...... toata lumea manank
kudika315748
Postat pe 13 Septembrie 2010 19:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cafenea de noapte?! 3 De la: kentfarafiltru 28 Decembrie 2009 19:59
Sondaj - ce fel de cumparator sunt? 11 De la: Ander 12 Iulie 2012 00:14
CAFENEAUA VIP - VIORICA&PICARD 1 De la: kudika_10008 19 Iunie 2012 17:08
filmul 18 De la: daisybea 4 Ianuarie 2010 13:55
Bagarea in seama... 0 De la: 7 Octombrie 2010 21:50