Setari Cookie-uri

Sani...

Am 17 ani jumate....si am sanii foarte mici:(.Am incercat si cu ulei de masline,masaj iar acum vreau sa ma apuc de gantere pentru a mi se dezvola pectoralii...sunt constienta ca pentru un rezultat vizibil dureaza intre 5 luni si 12 luni.Va rog frumos da-ti-mi un sfat ce as mai putea lua,face daca mama natura nu m-a inzestrat cu sani as vrea sa contribui eu la asta..Am un prieten de 3 ani suntem impreuna,niciodata nu mi-a cerut sa facem dragoste dar ma gandesc ca vine si momentul...si port push-up:(a mai pus mana sub sutien si nu stiu daca si-a dat seama...s-a comportat normal.Va rog frumos un sfat! Multumesc mult de tot:*
kudika316850
Postat pe 25 August 2010 23:10
marar..mult marar
@si-a dat seama
mitura
Postat pe 25 August 2010 23:12
Poate...acum nu vreau sa ma dau mare sau ceva dar sunt fotomodel...si in lumea modei se accepta si sani mici dar sa ma simt eu bine in pielea mea :(am luat si marar ..adica 2luni pastile dar nu stiu ce sa zic:(Cum sa-l folosesc?Cum sa-l admininstrez?aa si inca ceva cand vine momentul cand o sa o facem cum sa ii zic ,,stii am purtat push-up":(nu stiu cum sa fac:(oricum ma iubeste nu pentru felul in care arat..si pentru asta dar am avut si multe probleme cu familia etc..si ma sustinut mult:(.
kudika316850
Postat pe 25 August 2010 23:19
De la: kudika316850, la data 2010-08-25 23:10:46 iar acum vreau sa ma apuc de gantere pentru a mi se dezvola pectoralii...



in cazu' tau, sanii!


geo_reincarcat_iara
Postat pe 25 August 2010 23:19
De la: kudika316850, la data 2010-08-25 23:19:04Poate...acum nu vreau sa ma dau mare sau ceva dar sunt fotomodel...si in lumea modei se accepta si sani mici dar sa ma simt eu bine in pielea mea :(am luat si marar ..adica 2luni pastile dar nu stiu ce sa zic:(Cum sa-l folosesc?Cum sa-l admininstrez?aa si inca ceva cand vine momentul cand o sa o facem cum sa ii zic ,,stii am purtat push-up":(nu stiu cum sa fac:(oricum ma iubeste nu pentru felul in care arat..si pentru asta dar am avut si multe probleme cu familia etc..si ma sustinut mult...si-mi dovedezte in fiacre zi ca ma iubeste:(si eu il iubesc enorm..si daca relatia s-ar baza pe sex nu am ami fii impreuna..suntem virgini amndoi,avem 17 ani...si inca nu am discutat acest subiect..dar va rog cum sa procedez?:(.
kudika316850
Postat pe 25 August 2010 23:20
ala proaspat cules cica e mai bun
z_fifi
Postat pe 25 August 2010 23:22
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-25 23:22:05
De la: kudika316850, la data 2010-08-25 23:20:36
De la: kudika316850, la data 2010-08-25 23:19:04Poate...acum nu vreau sa ma dau mare sau ceva dar sunt fotomodel...si in lumea modei se accepta si sani mici dar sa ma simt eu bine in pielea mea :(am luat si marar ..adica 2luni pastile dar nu stiu ce sa zic:(Cum sa-l folosesc?Cum sa-l admininstrez?aa si inca ceva cand vine momentul cand o sa o facem cum sa ii zic ,,stii am purtat push-up":(nu stiu cum sa fac:(oricum ma iubeste nu pentru felul in care arat..si pentru asta dar am avut si multe probleme cu familia etc..si ma sustinut mult...si-mi dovedezte in fiacre zi ca ma iubeste:(si eu il iubesc enorm..si daca relatia s-ar baza pe sex nu am ami fii impreuna..suntem virgini amndoi,avem 17 ani...si inca nu am discutat acest subiect..dar va rog cum sa procedez?:(.


asteapta sa-ti creasca sanii, apoi faceti sex.



nu asta-i problema..da` nu vreau sa ma dau mare
mitura
Postat pe 25 August 2010 23:24
De cate ori pe zi? sau cum sa il iau pe cel proaspat? Pai cat sa mai astept?:">ca peste 1an fac 18 si nu stiu ce sa fac:(. . . multumesc tuturor care vor sa am ajute:*si care imi citeste macar mesajul:*da dovada de pasare:*Multumesc!
kudika316850
Postat pe 25 August 2010 23:25
De la: mitura, la data 2010-08-25 23:24:18
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-25 23:22:05
De la: kudika316850, la data 2010-08-25 23:20:36
De la: kudika316850, la data 2010-08-25 23:19:04Poate...acum nu vreau sa ma dau mare sau ceva dar sunt fotomodel...si in lumea modei se accepta si sani mici dar sa ma simt eu bine in pielea mea :(am luat si marar ..adica 2luni pastile dar nu stiu ce sa zic:(Cum sa-l folosesc?Cum sa-l admininstrez?aa si inca ceva cand vine momentul cand o sa o facem cum sa ii zic ,,stii am purtat push-up":(nu stiu cum sa fac:(oricum ma iubeste nu pentru felul in care arat..si pentru asta dar am avut si multe probleme cu familia etc..si ma sustinut mult...si-mi dovedezte in fiacre zi ca ma iubeste:(si eu il iubesc enorm..si daca relatia s-ar baza pe sex nu am ami fii impreuna..suntem virgini amndoi,avem 17 ani...si inca nu am discutat acest subiect..dar va rog cum sa procedez?:(.


asteapta sa-ti creasca sanii, apoi faceti sex.



nu asta-i problema..da` nu vreau sa ma dau mare



hai te rog, de dragu' mieu, da-te mare
geo_reincarcat_iara
Postat pe 25 August 2010 23:28
De la: kudika316850, la data 2010-08-25 23:10:46Am 17 ani jumate....si am sanii foarte mici:(.Am incercat si cu ulei de masline,masaj iar acum vreau sa ma apuc de gantere pentru a mi se dezvola pectoralii...sunt constienta ca pentru un rezultat vizibil dureaza intre 5 luni si 12 luni.Va rog frumos da-ti-mi un sfat ce as mai putea lua,face daca mama natura nu m-a inzestrat cu sani as vrea sa contribui eu la asta..Am un prieten de 3 ani suntem impreuna,niciodata nu mi-a cerut sa facem dragoste dar ma gandesc ca vine si momentul...si port push-up:(a mai pus mana sub sutien si nu stiu daca si-a dat seama...s-a comportat normal.Va rog frumos un sfat! Multumesc mult de tot:*

Draga mamii, sanii ii ai sau nu, e genetic:))
Daca semeni cu familia tatalui tau si toate's cu sanii mici, asa o sa-i ai si tu, si invers, cu a mamei.
Plus ca o fata se dezvolta pana la varsta de 19 chiar 20, unele, ....in 3 ani daca tu te indopi cu te miri ce, poate o sa te ingrasi:)))
Asa ca lasa gandurile la sex, asteapta sa mai cresti, si sa te mai dezvolti.

P.S...cum te ajuta MAMA, nu o sa te ajute niciun prieten in lumea asta, sa-ti intre in cap asta:)
Lasa povestile ca te ajuta prietenii, nici poveste......o sa te convingi de asta singura cand o sa dai cu capul, pacat ca nu ai reusit sa inveti din pataniile altora din jurul tau, din ceea ce se intampla in lume.......
stem_29
Postat pe 25 August 2010 23:28
De ingrasat as vrea eu..cat mananc nu ma ingras:(am 1.72 si 48 kg ... deci chiar vreau sa am ingras:)):*.Si bun dar daca imi zice la anul sa facem dragoste dupa 18 ani,ce ii spun?:(
kudika316850
Postat pe 25 August 2010 23:32
De la: kudika316850, la data 2010-08-25 23:32:55De ingrasat as vrea eu..cat mananc nu ma ingras:(am 1.72 si 48 kg ... deci chiar vreau sa am ingras:)):*.Si bun dar daca imi zice la anul sa facem dragoste dupa 18 ani,ce ii spun?:(


colegii te striga somaleza??



ii spui ca inca nu ti-au crescut sanii! sa mai astepte. vreo 5 ani!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 25 August 2010 23:35
eee,pai de ce sa-i spui,lasa-l sa-si dea singur seama
mitura
Postat pe 25 August 2010 23:35
Faptul ac sunt fotomodel,nici nu am cum sa ma dau mare ca nu stiti cine sunt.Eu am nevoie doar de ajutor,daca imi raspundeti aiurea,nu ma ajutati..deci imi puteti sa nu-mi scrieti...Dar celor care imi cites macar si dau dovada de pasare si cei care imi raspund,pentru ai am tto respectul,sunt oameni care ne inteleg si care prin simple cuvinte ne pot face sa ne simtitm mai bine,mai linistiti.Sa va ajute Dumnezeu!
kudika316850
Postat pe 25 August 2010 23:36
Faptul ac sunt fotomodel,nici nu am cum sa ma dau mare ca nu stiti cine sunt.Eu am nevoie doar de ajutor,daca imi raspundeti aiurea,nu ma ajutati..deci imi puteti sa nu-mi scrieti...Dar celor care imi cites macar si dau dovada de pasare si cei care imi raspund,pentru ai am tto respectul,sunt oameni care ne inteleg si care prin simple cuvinte ne pot face sa ne simtitm mai bine,mai linistiti.Sa va ajute Dumnezeu!
kudika316850
Postat pe 25 August 2010 23:37
Nu ma stiga nimeni somaleza:))si nu am vrut sa scriu 48kg:))52:D.din greseala ,nu asta are importanta,are importanta subiectul forumului.Si in legatura cu colegii am niste colegi exceptionali!
kudika316850
Postat pe 25 August 2010 23:39
Nu e prost sa nu-si fii dat seama.Ca doar no... dar nu a zis nimic,sigur si-a dat seama.Dar nu stiu cum sa reactionez eu in momentul ala.. dar in primul rand vreau asta pentru mine,sa ma simt bien in pielea mea.Ce as mai putea lua?:(masajul da roade?:(mararul?:(orice sunt dispusa sa incerc:(
kudika316850
Postat pe 25 August 2010 23:41
De la: kudika316850, la data 2010-08-25 23:41:12Nu e prost sa nu-si fii dat seama.Ca doar no... dar nu a zis nimic,sigur si-a dat seama.Dar nu stiu cum sa reactionez eu in momentul ala.. dar in primul rand vreau asta pentru mine,sa ma simt bien in pielea mea.Ce as mai putea lua?:(masajul da roade?:(mararul?:(orice sunt dispusa sa incerc:(


hotaraste-te, ori vorbim despre marar, ori despre sex.
ca la cum scrii, reiese ca vrei sa ti-o tragi cu mararu'!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 25 August 2010 23:42
De la: kudika316850, la data 2010-08-25 23:32:55De ingrasat as vrea eu..cat mananc nu ma ingras:(am 1.72 si 48 kg ... deci chiar vreau sa am ingras:)):*.Si bun dar daca imi zice la anul sa facem dragoste dupa 18 ani,ce ii spun?:(

Mama, cand ai 18 ani esti majora, da, dar atat!
Scoala gata, nu, servici, nu!
Pai ce te faci, te apuci de luat anticonceptionale de la 18 ani?!
Daca pe la 26 te mariti si dupa te miri ce magarii nu mai poti face un copil, ce faci, tragi o viata?
99% din barbati vor copii, sanatosi!....nu-l poti face....alta si basta. te tine sa platesti o viata pt. unul care vrea sex?
Daca patesti ceva si el iti intoarce spatele, ce faci?!
Esti majora, nu:)) si?! ce-i cu asta?:)))
Am o fiica exact de anii tai, ii arat in vecini aici ce s-a ales de o MAJORA:)) care a crezut ca fiind majora e cireasa de pe tort, parca ar fi fost singura majora din lume.
Acum, are 19 ani si un pic si-si plimba copilul prin curtea blocului, a ramas cu un lice si un copil.
A crezut ca parintii ii sunt dusmani, uite ca la ei s-a intors. Da, o ajuta parintii, insa copilul e al ei.
Nu spun ca nu-i o fetita doamneee.INGER, insa ce s-a ales de ea?!
O fata cu un copil nu mai poate alege ceea ce vrea, culege........eventual.
Asa, si mai exista un aspect........faci sex la 18 ani, te certi cu el, odata ce ai inceput viata sexuala, trebuie continuata, ce faci?!
Pana la 25 sau cand ti marita, umbli din baiat in baiat?...hormonii circula, trebuie facut sex!
Pai mama, daca faci asa......o sa ajungi femeia tuturor, si asta doar dintr-o inconstienta a ta.
Pus ca de la 18 la 25 de ani, sa zic asa.....cand sa presupunem ca te-ai marita...esti satula de sex, nu o sa te mai bucure nimic, o sa le stii pe toate.
Merita?!
Eu te las sa citesti toate astea si sa judeci singura, daca tu crezi ca merita, fa-o.
stem_29
Postat pe 25 August 2010 23:43
doamna stem, va rog, nu va complicati existenta cu explicatii.
e ca si cum ati scrie in van
fata deja s-a hotarat ca-i cazu' sa-si piarda virginitatea . singura ei temere fiind daca cel ales, o mai .........asa, daca are sanii mici.
geo_reincarcat_iara
Postat pe 25 August 2010 23:46
Pai mama nu are cum sa ma ajute..eu vreau sa stiu daca ati incercat voi ceva,daca a dat rezultate.Mama a fost operata cadn eram eu mica,cand aveam cateva luni si nu mai are sanii mari... .Nu o sa ajung efmeia tuturor e singurul meu prierten si en iubim mult.Nu am zis ca vreau la 18 ani am zis dupa 18 dar oriucm adca nu o s aimi creasca ce fac?:(o sa ma simt prost:(si la anul mergem sa facem medicina in Danemarca,deci o sa fim impreuna:*.Dar sa vorbim de sani nu de viata mea personala.
kudika316850
Postat pe 25 August 2010 23:47
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-25 23:42:37
De la: kudika316850, la data 2010-08-25 23:41:12Nu e prost sa nu-si fii dat seama.Ca doar no... dar nu a zis nimic,sigur si-a dat seama.Dar nu stiu cum sa reactionez eu in momentul ala.. dar in primul rand vreau asta pentru mine,sa ma simt bien in pielea mea.Ce as mai putea lua?:(masajul da roade?:(mararul?:(orice sunt dispusa sa incerc:(


hotaraste-te, ori vorbim despre marar, ori despre sex.
ca la cum scrii, reiese ca vrei sa ti-o tragi cu mararu'!


geo!
fii serios te rog.
stem_29
Postat pe 25 August 2010 23:48
nu m-am hotarat sa-mi pierd virginitatea.Acum chiar nu vreau.Dar cand o sa fie momentul ala..nu vreau sa am sanii mici:(.Inca nu am discutat despre asta,inca nu imi doresc asta,nici eu,nici el..dar cand o sa urmeze.... .
kudika316850
Postat pe 25 August 2010 23:49
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-25 23:46:33doamna stem, va rog, nu va complicati existenta cu explicatii.
e ca si cum ati scrie in van
fata deja s-a hotarat ca-i cazu' sa-si piarda virginitatea . singura ei temere fiind daca cel ales, o mai .........asa, daca are sanii mici.


afurisitule, raule!
stem_29
Postat pe 25 August 2010 23:49
De la: stem_29, la data 2010-08-25 23:49:30
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-25 23:46:33doamna stem, va rog, nu va complicati existenta cu explicatii.
e ca si cum ati scrie in van
fata deja s-a hotarat ca-i cazu' sa-si piarda virginitatea . singura ei temere fiind daca cel ales, o mai .........asa, daca are sanii mici.


afurisitule, raule!


si io va iubesc. da' in secret
geo_reincarcat_iara
Postat pe 25 August 2010 23:51
VORBIM DE SANI.CUM SA MI SE MAI DEZVOLTE PUTIN.

Si legat de prietenul meu avem 3ani,NU AM VORBIT DE SEX DACA O FAC LA 19-20-30-50 NU CONTEAZA,cand va fi mometul.Acum in nici un caz dar in acel momet vreau sa am sanii mai mari,iar pe voi va rog sa ma ajutati!Atata tot!
kudika316850
Postat pe 25 August 2010 23:51
De la: kudika316850, la data 2010-08-25 23:51:44VORBIM DE SANI.CUM SA MI SE MAI DEZVOLTE PUTIN.

Si legat de prietenul meu avem 3ani,NU AM VORBIT DE SEX DACA O FAC LA 19-20-30-50 NU CONTEAZA,cand va fi mometul.Acum in nici un caz dar in acel momet vreau sa am sanii mai mari,iar pe voi va rog sa ma ajutati!Atata tot!


vrei sa te ajut sa-ti creasca sanii?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 25 August 2010 23:52
Vreau sa imi spuneti ce as putea sa fac,ganterele ajuta?Maratrul?Masajul?si in primul rand vreau asta pentru mine,sa ma simt bine in pielea mea!
kudika316850
Postat pe 25 August 2010 23:54
De la: kudika316850, la data 2010-08-25 23:49:05nu m-am hotarat sa-mi pierd virginitatea.Acum chiar nu vreau.Dar cand o sa fie momentul ala..nu vreau sa am sanii mici:(.Inca nu am discutat despre asta,inca nu imi doresc asta,nici eu,nici el..dar cand o sa urmeze.... .


pai si ce daca mergeti sa faceti medicina in Danemarca?!
Crezi ca dupa ce sta cu tine vreo 5 ani e obligat sa te si ia de nevasta?
Sau, daca -ti zice ca te iubeste, tu crezi ca la 17-18 ani stiti ce e iubirea?:)
Crede-ma ca nu!
Acum sa nu-mi zici ca eu nu va inteleg, va inteleg, si eu am fost la anii vostrii...insa noi, adultii suntem in avantaj, noi am fost pe unde sunteti voi acum si am vazut mai multe, voi unde suntem noi, o sa ajungeti:)
Si acum sa revin.......
Daca el te va iubi o va face neconditionat, eu nu stiu de unde ati scos-o voi ca doar cele cu tzate mari is iubite si au succes!
Lasa-ti sanii asa cum sunt si inceteaza cu prostiile.
Eu de exemplu i-am avut mici pana la 20 de ani, iar dupa, asa pe la 21, (inainte de a avea copi, deci nu asta m-a dezvoltat sa zic asa) am ajuns la cupa C la sutien, fara prostii si magarii cate va trec voua prin cap acum.
( geo, sa nu ma razi ca te poc cu oala de fasole! ca incerc sa lamuresc copilul!)
stem_29
Postat pe 25 August 2010 23:56
nu.
uite ce moaca serioasa am luat!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 25 August 2010 23:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cine are haine de vanzare ? 13 De la: ady_amira 10 Februarie 2016 10:08
Tinute personalizate pentru birou sau ocazii speciale. 1 De la: eStilo 14 Mai 2011 03:02
cum prevenim varicile? 20 De la: kudika226898 10 Decembrie 2010 17:39
maini reci 13 De la: office_salinasusesi_ro 4 Iunie 2010 08:25
cerere 2 De la: negrul_de_serviciu 4 Octombrie 2010 11:33