Setari Cookie-uri

la toti barbatii,,,,

De la: tavi85, la data 2010-08-29 16:55:21sunt pierdut prin spatiu

eu credeam ca ai plecat in vacanta...nu ai zis nimic!
roz5blue6lila7
Postat pe 11 Septembrie 2010 18:03
De la: kudika101704, la data 2010-08-26 00:12:51se poate ca intre cei doi ,adica sotul , si sotia, sa nu faca sexx, daca sotul doarme la vecina, si sotia la parter, , atunci nu se prea vad si nu fac sex,


cum e sa fi asa de prost?
corina981
Postat pe 11 Septembrie 2010 18:07
SI TU CARE ESTI DIN EI ??????? OI FII SOTUL VECINEI ????????
kudika227120
Postat pe 11 Septembrie 2010 21:28
"se poate ca intre cei doi ,adica sotul , si sotia, sa nu faca sexx, daca sotul doarme la vecina, si sotia la parter, , atunci nu se prea vad si nu fac sex, "

Mai vere,observ ca te-a bulversat rau de tot cuvantul sex...ai devenit incoerent...in ce penitenciar ai facut primele clase..???...dupa cum reiese din ambigua exprimare....si in traducere directa...in patul sotilor care sunt absenti ...unul la amanta si ea sub pat(daca stau la parter).sunt 2 persoane care stau spate in spate...si se gandesc ,sper ,la nemurirea sufletului....

sau esti ungur...ia la tata:

Mesajul unui ungur pentru prietena lui:

Esti frumoasa ca o stele,
Tu mi-ai rupt inima-n doi,
Toate sufletele mele,
Bate pentru tu si noi!...

la buna vedere...poate ...ca poate...
doncostica
Postat pe 12 Septembrie 2010 08:09
De la: doncostica, la data 2010-09-12 08:09:05"se poate ca intre cei doi ,adica sotul , si sotia, sa nu faca sexx, daca sotul doarme la vecina, si sotia la parter, , atunci nu se prea vad si nu fac sex, "

Mai vere,observ ca te-a bulversat rau de tot cuvantul sex...ai devenit incoerent...in ce penitenciar ai facut primele clase..???...dupa cum reiese din ambigua exprimare....si in traducere directa...in patul sotilor care sunt absenti ...unul la amanta si ea sub pat(daca stau la parter).sunt 2 persoane care stau spate in spate...si se gandesc ,sper ,la nemurirea sufletului....

sau esti ungur...ia la tata:

Mesajul unui ungur pentru prietena lui:

Esti frumoasa ca o stele,
Tu mi-ai rupt inima-n doi,
Toate sufletele mele,
Bate pentru tu si noi!...

la buna vedere...poate ...ca poate...

o traducere la fel de coerenta
miss_darine
Postat pe 12 Septembrie 2010 10:45
De la: miss_darine, la data 2010-09-12 10:45:37
De la: doncostica, la data 2010-09-12 08:09:05"se poate ca intre cei doi ,adica sotul , si sotia, sa nu faca sexx, daca sotul doarme la vecina, si sotia la parter, , atunci nu se prea vad si nu fac sex, "

Mai vere,observ ca te-a bulversat rau de tot cuvantul sex...ai devenit incoerent...in ce penitenciar ai facut primele clase..???...dupa cum reiese din ambigua exprimare....si in traducere directa...in patul sotilor care sunt absenti ...unul la amanta si ea sub pat(daca stau la parter).sunt 2 persoane care stau spate in spate...si se gandesc ,sper ,la nemurirea sufletului....

sau esti ungur...ia la tata:

Mesajul unui ungur pentru prietena lui:

Esti frumoasa ca o stele,
Tu mi-ai rupt inima-n doi,
Toate sufletele mele,
Bate pentru tu si noi!...

la buna vedere...poate ...ca poate...

o traducere la fel de coerenta
ce tembelism...
kudika029282
Postat pe 12 Septembrie 2010 12:32
De la: scorpio67, la data 2010-09-07 16:48:04
De la: kudika101704, la data 2010-08-26 00:12:51se poate ca intre cei doi ,adica sotul , si sotia, sa nu faca sexx, daca sotul doarme la vecina, si sotia la parter, , atunci nu se prea vad si nu fac sex,


Iar scosesi o aberatie din burdihanul ala mare care-ti tine loc si de creier !
Mai , nene, lasa-te de scris , ca de gandit e clar ca nu esti in stare s-o faci.

batmaaan tananananaaaa batmaaan.
felixcat
Postat pe 12 Septembrie 2010 13:58
MA FREND CRED CA AI O PROBLEMA GRAVA SI ANUME DACA TU DORMI LA VECINA IAR SOTIA LA PARTER CUM MAI VREI CA SOTIA SA MAI FACA DRAGOSTE CU TINE CA NUI POSIBIL PRACTIC NU VA MAI VEDETI IN PAT IN CAMERA SI PLUS DE ALTA NU MAI ARE INCREDERE IN TINE PENTRU CA NU STIE CU CINE AI MAI UMBLAT SI LA CATE BSURI SUNT CREDEMA CA NUI DE GLUMIT MAI ALES IN ZILELE NOASTRE CAND SE PARE CA NE PASTE O EXPLOZIE ( EPIDEMIE DE BTSURI MAI ALES HIV DE CARE NU MAI AI SCAPARE ) ASA CA AR TREBUI SA GANDIM TOTI CU CAPUL IN CARE AVEM CREER SISA FIM STABILI LA UN PARTENER SI ATUNCI SE REZOLVA TOATE PROBLEMELE . ASA CA RAPID ANALIZE SI INAPOI IN PATUL SOTIEI SI NU MAI CALCA PE BEC
kudika226297
Postat pe 13 Septembrie 2010 10:22
OBSERV CA PE AICI SUNT CAM MULTI PAPAGALI OARE NU SUNTETI IN STARE SA VA EXPRIMATI PROPIA VOASTRA PARERE NU DE ALTA DAR MULTE COMENTARII SUNT IDENTICE AAAAA CRED CA FACETI PARTE DIN GENERATIA XEROX ASA CA MAI GANDITI SI VOIUN PIC
kudika226297
Postat pe 13 Septembrie 2010 10:43
Pt kudika226297
Pai si daca omului ii palce sa zboare ca albina din floare in floare ,fara sa-i pese nici un pic de sanatatea lui si a sotiei? Sau... Poate se trage si din educatie sau familie. Nu avem de unde sti. Plus cati isi ma fac analize in ziua de azi,pe bune?!?!
ramona_elena
Postat pe 13 Septembrie 2010 11:01
De la: kudika226297, la data 2010-09-13 10:43:26 OBSERV CA PE AICI SUNT CAM MULTI PAPAGALI OARE NU SUNTETI IN STARE SA VA EXPRIMATI PROPIA VOASTRA PARERE NU DE ALTA DAR MULTE COMENTARII SUNT IDENTICE AAAAA CRED CA FACETI PARTE DIN GENERATIA XEROX ASA CA MAI GANDITI SI VOIUN PIC


ma' dudunel (iti zic dudunel, un alint dealtfel, pentru ca citind mesaju' tau aveam impresia ca cineva ma acompaniaza la fiecare cuvant citit, cu o toba...dum-dum-dum) , daca omu' ar fi venit cu niste explicatii suplimentare, avea parte si de pareri pertinente.
asa, doar ne ramane sa supozitam si sa galgaim de ras la reactiile celor ca tine!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 13 Septembrie 2010 11:25
Tata canibal si fiul canibal merg la vanatoare.
Vad o femeie grasa
-Tati,tati!uite mancare!
-Lasa, fiule, ca-i prea grasa.
Merg ei ce mai merg si vad o femei somaleza
-Tati,tati,fii atent ca asta-i slaba!
-Nu fiule,asta-i prea slaba.
Mai cauta ei ce mai cauta si dau de o femeie super
-No, acuma-i momentu’ tati
-Nu fiule.Pe asta o ducem acasa si-o mancam pe mata.
KNIGHT_31
Postat pe 13 Septembrie 2010 13:26






-----------------------------------
Salina_SUSESI_Timisoara
Postat pe 14 Septembrie 2010 09:30
Dudunel ne dudunel asta sunt eu mai cu capul pe umeri decat altii. Daca vrei sa ai parte de dum dum da o fuga prin africa ca acolo gasesti si este mai usor de supozitat pentru tine , poate in viata anterioara ai fost afro si acum ai venit pe capul nostru rencarnat .Dar sa nu mai filozofam mult ca devenim off topic
kudika226297
Postat pe 14 Septembrie 2010 09:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Virgin si virgina 18 De la: kudika514756 19 Aprilie 2012 17:55
de cate ori faceti sex pe saptamana? 72 De la: yumalai 5 Mai 2009 20:31
Patima masturbarii - o abordare ortodoxa --- Daca mâna ta te sminteste 28 De la: sthefi 27 Martie 2009 16:19
lichidul seminal 2 De la: piscolino 18 August 2011 16:00
Ce pare aveti despre BTS 8 De la: Georgia99 3 Martie 2009 18:51