Setari Cookie-uri

Castigatoarele concursului SYOSS- programarea la SYOSS Self-Styling Academy

Buna tuturor!
Tocmai am fost la aceasta sedinta de styling si am zis sa ii povestesc si prietenei mele Kudika ce s-a intamplat acolo. Mai ales ca fara ea nu aveam cum sa castig participarea la acest eveniment. Multumesc !
Am fost impreuna cu o prietena, am ajuns la ora 12, cand eram programata si in mai putin de 30 min parul meu era de nerecunoscut , este foarte fin, matasos si are un aspect placut, cu o coafura care chiar rezista. Am vazut si am testat produse noi potrivite pentru tipul meu de par si pe care intentionez sa mi le achizitionez ...la primul salariu :)
In rest, organizarea foarte buna, Felicitari! Este mare lucru ca prima senzatie pe care o ai cand intri sa fie ca toata lumea te asteapta (cum ar fi spus cineva.. "universul lucresaza pentru tine":P ), ti se fac poze si esti trata ca VIP.

Invit si celelalte castigatoare sa povesteasca experienta lor pentru ca la urma urmei, acest lucru nu se intampla in fiecare zi.
O duminica Frumoasa!

Felicitari Kudika , Fericitari SYOSS!
mira_blue
Postat pe 29 August 2010 14:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mini-studiu 2 De la: vipar_008 23 Octombrie 2009 21:13
Majorat 1 De la: elaa 19 Ianuarie 2013 16:56
oare il iubesc? 8 De la: Lorena26 5 August 2009 23:43
sfidarea totala cea mai buna razbunare? 5 De la: greierash_is_back 24 Octombrie 2009 10:27
Blonde vs. Brunete - ce alegi si de ce? 6 De la: MyBlueLight 1 Noiembrie 2013 09:57