Setari Cookie-uri

estensiile se pot decolora??

buna.am cumparat de curand dupa net un set de extensii naturale dar din pacate nu se potrivesc cu culoarea parului meu.eu am parul saten inchis spre negru iar extensiile sunt negre-negre..am vrut sa le vopsesc cul parului meu dar mi-era teama ca nu o sa se prinda.credeti ca ar trebui sa le decolorez intai si apoi sa aplic vopseaua?...dac o sa le decolorez mie teama sa nu se strice? ..sau mai stiu eu ce?/ ...am intrb si pe fta aceea de la care leam luat si a zs ca nu stie sa intrb la un salon... ..va rog frumos ajutati-ma imi doresc demult aceste extensii si mie frica sa nu fi facut vreo greseala in legatura cu ele...
kudika318088
Postat pe 30 August 2010 23:39
Buna
Da, extensiile s pot decolora, dar fii atenta e posibil sa se faca ca matasa sau pa un par de papusha, totusi cel mai recomandat este sa incerci pe o singura suvita si dupa ce vezi efectul poti sa linistita in privinta celorlalte!
succes
Cristina_Cerga
Postat pe 17 Octombrie 2010 16:19
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 12:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
e sanatos pentru par? 16 De la: kudika025753 14 Mai 2009 16:36
Reprezentanti Oriflame 1 De la: sweet_mihaela 13 Martie 2011 16:28
vinde cineva perie rotativa rowenta??? 35 De la: balrog 14 Martie 2011 12:35
Paru gras:solutii daca stiti va rog!!!! 9 De la: balrog 14 Martie 2011 15:08
ce produse pentru protectie termica folositi fetelor? 5 De la: balrog 14 Martie 2011 13:58