Setari Cookie-uri

TRATAMENT PENTRU PARUL DETERIORAT SI USCAT

RECOMAND CU INCREDERE UNTUL DE SHEA PENTRU TRATAMENTUL PARULUI USCAT SI DETERIORAT.
E O GRASIME VEGETALA NATURALA 100% NERAFINATA CU UN CONTINUT RIDICAT IN VITAMINA A,E,F,D SI MINERALE.
kudmr
Postat pe 22 Aprilie 2010 14:57
De la: kudmr, la data 2010-04-22 14:57:51RECOMAND CU INCREDERE UNTUL DE SHEA PENTRU TRATAMENTUL PARULUI USCAT SI DETERIORAT.
E O GRASIME VEGETALA NATURALA 100% NERAFINATA CU UN CONTINUT RIDICAT IN VITAMINA A,E,F,D SI MINERALE.


GASITI AICI:

WWW.UNTULDESHEA.WORDPRESS.COM
kudmr
Postat pe 22 Aprilie 2010 14:58
disperare scrie pe tine daca ai ajuns sa te citezi singura
Dontyyy
Postat pe 22 Aprilie 2010 14:59
ce rautacioasa esti! uitasem sa scriu adresa blogului .
kudmr
Postat pe 22 Aprilie 2010 16:05
O masca homemade din 2-3 galbenusuri de ou si 2-3 linguri de ulei de masline, sau doar ulei de masline. Sau macar doar ulei de masline. Se aplica cu o jumatate de ora- o ora inainte de spalare. E drept, veti mirosi ca o salada in acest timp, dar dupa curatare Parul va fi foarte matasos si stralucitor. Coafeza care se ocupa de parul meu, imi recomanda sa il limpezesc cu apa rece sau cat de rece pot suporta. Ahh.. si evident, este imperios sa folositi balsam.
Multa bafta si un par superb!!!
aisirinootza
Postat pe 11 Mai 2010 14:01
eu mi-am luat de pe www.luxbeauty.ro un produs de la label.m pentru reparare intensiva si sa stii ca merge.este un sampon plus ca folosesc o masca de la label.m pentru reparare si merge super.sunt profesionale produsele si in general produsele profesionale merg foarte bine.ti le recomand
briana87
Postat pe 18 Mai 2010 20:16
mi-am luat de curand o masca de la klorane,cica e pentru parul foarte uscat si deteriorat .
Am dat 73 de lei pe ea si nu e cine stie ce.am crezut ca la banii aia va face minuni
Mie imi place sa am parul drept si lucios asa sa scartaie.Acea masca mi-l face PREA moale si flufffffffyy .
Stie cineva ceva cu adevarat bun,indiferent de bani ?
Ca deja m-am cam saturat de mastile de la salon care nu prea fac nimic parului...nu stiu...nu facnimic ''la interior'...doar il fac sa straluceasca....la exterior..daca ma intelegeti..
blondiewishes
Postat pe 29 Mai 2010 15:26
use label.m sunt cele mai bune .sunt profesionale si sunt de o calitate nemaipomenita.au si gama pentru par uscat si deteriorat.eu mi le cumpar de pe www.luxbeauty.ro.succes
kudika195507
Postat pe 12 Iunie 2010 12:25
acum serios...sunt bune sau imi comand degeaba? cum s-a schimbat parul tau dupa ce le ai folosit?
blondiewishes
Postat pe 12 Iunie 2010 21:39
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 13:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
help ! am parul verde ! 1 De la: kudika_976653 19 Noiembrie 2014 21:37
permanent 2 De la: kudika016376 3 Mai 2009 17:39
Putin ajutor ?:-) 9 De la: balrog 14 Martie 2011 12:50
Intrebare! 7 De la: l_diana_c 27 Mai 2009 18:46
parul gras 8 De la: balrog 14 Martie 2011 15:08