Setari Cookie-uri

casatorie cu arabi

ce parere aveti despre o casatorie dintre un arab si o romanca?
kudika318661
Postat pe 5 Septembrie 2010 12:45
depinde de fiecare persoana cum e, perechea mea e un arab si pot spune ca e un om minunat si fara egal, dar in schimb am cunoscut alte persoane care sint demne de dispret.
crysgirl
Postat pe 7 Septembrie 2010 00:27
Merge doar daca femeia este foarte supusa!
Barbie30
Postat pe 7 Septembrie 2010 11:23
mie imi place topicul....adica ce, numai ei sa fie bi/trigami?
miss_darine
Postat pe 8 Septembrie 2010 21:07
De la: kudika318661, la data 2010-09-05 12:45:43ce parere aveti despre o casatorie dintre un arab si o romanca?
Poate fi comparata cu o casatorie intre doi masochisti, primul este "Dominatorul", a doua este "Dominata" sau "Supusa". Parerea mea.
MIKE_condo
Postat pe 8 Septembrie 2010 21:22
Depinde unde convietuiesc.
Daca-s intr-o tara araba.......tac.
Daca-s in Europa, merge.
( pt. cele care-si doresc)

P.S.
Parca maine o omoara cu pietre pe cea care si-a inselat barbatul.
S-a mediatizat mult asta.
stem_29
Postat pe 8 Septembrie 2010 21:36
Azi au dat la stiri ca femeiea ce urma sa fie lapidata, va scapa cu viata. S-a dus o lupta uriasa in Occident pentru salvarea ei si uite ca Dumnezeu a salvat-o.

In fine, asta era doar o paranteza. Stiu si varianta in care romancutza noastra n-a reusit sa ajunga la Ambasada Romaniei din Pakistan, fiind prinsa de iubi si tarata de par pana acasa. Ce a urmat nu era o noutate, doar si-o lua in fiecare zi.

Asta era alta paranteza.

Vroiam sa spun ca inca ma mai minunez cum romancutzele noatre se intreba: o fi bine, o fi rau? Numai si pentru faptul ca isi pun o asemenea intrebare inseamna ca ceva, ceva tot au auzit ele. Nu neaparat la stiri unde nenumarate cazuri au fost prezentate. Macar la o barfa in club, unde grupul de arabi le faci cu ochiul si o amica sopteste: Tu, fata, lasa-l ca asta ne pune valul si ne face sclava!

Mi-e aboslut egal ce cred indragostitele sau maritatele cu musulmanii. Fie la ele acolo!
rashela
Postat pe 8 Septembrie 2010 21:41
De la: rashela, la data 2010-09-08 21:41:35Azi au dat la stiri ca femeiea ce urma sa fie lapidata, va scapa cu viata. S-a dus o lupta uriasa in Occident pentru salvarea ei si uite ca Dumnezeu a salvat-o.

In fine, asta era doar o paranteza. Stiu si varianta in care romancutza noastra n-a reusit sa ajunga la Ambasada Romaniei din Pakistan, fiind prinsa de iubi si tarata de par pana acasa. Ce a urmat nu era o noutate, doar si-o lua in fiecare zi.

Asta era alta paranteza.

Vroiam sa spun ca inca ma mai minunez cum romancutzele noatre se intreba: o fi bine, o fi rau? Numai si pentru faptul ca isi pun o asemenea intrebare inseamna ca ceva, ceva tot au auzit ele. Nu neaparat la stiri unde nenumarate cazuri au fost prezentate. Macar la o barfa in club, unde grupul de arabi le faci cu ochiul si o amica sopteste: Tu, fata, lasa-l ca asta ne pune valul si ne face sclava!

Mi-e aboslut egal ce cred indragostitele sau maritatele cu musulmanii. Fie la ele acolo!


Treaba ta, o sa apara " farmacistele" si o sa-ti zica : " prostiti poporul cu televizorul"
Ele-s fripte, copate, complexate......dar fudule.
Cum ziceam mai sus, tac.
Eu mai bine as sta in pustiu decat intr-o tara araba si maritata cu un musulman. Pentru ca:
1) religii diferite.
2) alta lume, ei sunt alta lume decat oricare alta natie de pe pamant.
stem_29
Postat pe 8 Septembrie 2010 21:53
Eu chiar m-am bucurat cand am vazut stirea. Si sper sa fi asa cum spun ei.

Spuneai mai sus depinde unde traiesti, Erau azi doua femei in fata mea. Una imbracata tipic arabeste (la 30 grade plus), mai in varsta si una cu un bebe in brate, imbracata cu o rochie lejera, scurta si cu parul valvoi. Culmea e ca vorbeau amandoua arabeste, ceea ce m-a facut sa cred ca tanara nu trecuse inca la religia lor. Cat tupeu, soro, cat tupeu!!!
rashela
Postat pe 8 Septembrie 2010 21:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dragostea i-a spalat creierul...need help 27 De la: Anca_22 10 Februarie 2009 19:37
Iubitul meu vrea sa ma culc cu alti barbati pentru bani. 1 De la: kudika_1031895 25 Februarie 2018 15:23
violenta, vanatai si sentimente 19 De la: sakura_7777777 1 Aprilie 2010 03:06
lorena 3 De la: mitura 24 Decembrie 2009 00:11
ce sa mai cred?? 25 De la: fantasie 26 Iunie 2012 23:01