Setari Cookie-uri

Renuntarea la vairginitate!

Povestea incepe in felul urmator: in urma cu ceva vreme am cunoscut un baiat( implicat intr-o alta relatie ) cu care o perioada am fost prietena(amici), dupa o vreme el a inceput sa-mi faca avansuri...la inceput l-am refuzat, dar apoi m-am gandit sa-i fac un pic jocul si astfel am inceput sa flirtez si eu cu el fiind convinsa de faptul ca nimic rau nu se poate intampla si o sa pot pune punct atunci cand o sa vreau...dar din pacate pentru mine lucrurile nu au decurs conform planului pentru ca m-am indragostit nebuneste de el! Cu toate ca stiu ca nu se poate sa avem mai mult decat o aventura, vreau sa-mi pierd virginitatea cu acest baiat! Voi ce ati face in situatia mea...daca ati indragostite nebuneste de un barbat cu care nu puteti avea decat o aventura, ati vrea ca acest barbat sa fie primul din viata voastra???
Scuze pentru titlul subiectului ...a fost o eroare, trebuia virginitate in loc de chestia aia de-am scris-o! Mea culpa!
kudika319824
Postat pe 5 Septembrie 2010 17:36
nuuu.
iacinta
Postat pe 5 Septembrie 2010 18:33
Crezi ca se merita?
Barbie30
Postat pe 5 Septembrie 2010 19:16
prima data ar trebui sa fie ceva special, cu o persoana speciala, pe care sa o iubesti dar care sa iti raspunda cu aceeasi dragoste , nu merita , parerea mea .
bombonik_babardik
Postat pe 5 Septembrie 2010 19:22
Imagineaza-ti ca faci nebunia asta. El, fiind implicat in alta relatie, isi ca vedea mai departe de drumul lui. Ce-o sa faci atunci? O sa deschizi alt topic, numit "Sufar de nu mai pot"? Asculta sfatul lui babyboomboom, ca mare dreptate are!
kitty_na
Postat pe 5 Septembrie 2010 20:21
Oricum sufar si stiu ca isi va vedea in continuare de drumul lui! Greseala majora a fost ca am crezut ca nu o sa ma indragostesc de el si o sa ies din jocul asta in orice moment...adevarul e ca am ajuns intr-un punct in care nu mai stiu ce sa fac, parca sunt hipnotizata de el! Stiu ca nu e bine, dar simt din tot sufletul ca vreau sa fac pasul asta cu baiatul asta...Se spune ca e important sa-l faci cu persoana iubita, eu pe el il iubesc! Voi ati avut prima experienta cu un baiat care va iubea la fel sau mai mult decat iubeati voi???
kudika319824
Postat pe 5 Septembrie 2010 20:47
crezi ca l-ai putea aduce langa tine printr-un asemenea gest?
kudika081856
Postat pe 5 Septembrie 2010 20:52
In mod cert nu!
Nu as face-o ca sa-l aduc langa mine, as face-o pentru ca-l iubesc si vreau sa fie el!
kudika319824
Postat pe 5 Septembrie 2010 20:58
Treaba ta,o sa vrei mai mult si o sa te tai cu lama dupa!Tu alegi,e viata ta si indiferent cat o sa spunem noi ca nu e bine,tu tot o s-o faci....
Barbie30
Postat pe 5 Septembrie 2010 21:00
Nu cred ca poti sti vreodata sigur ca primul va fi si ultimul,poti sa-ti doresti asta... apoi intervine ceva si suferi...tu macar stii de la bun inceput ca cel care e ales sa fie primul. nu va fi probabil niciodata al tau....esti sigura ca poti trai cu asta? daca da,da-i inainte!
_oktober_
Postat pe 5 Septembrie 2010 21:00
am facut si eu aceeasi greseala,si am continuat relatia cu el inca ceva timp...dar acum regret pt k nu am tinut ce aveam mai de pret pt iubitul meu actual...el chiar merita...
kudika081856
Postat pe 5 Septembrie 2010 21:04
De la: kudika319824, la data 2010-09-05 20:47:10Oricum sufar si stiu ca isi va vedea in continuare de drumul lui! Greseala majora a fost ca am crezut ca nu o sa ma indragostesc de el si o sa ies din jocul asta in orice moment...adevarul e ca am ajuns intr-un punct in care nu mai stiu ce sa fac, parca sunt hipnotizata de el! Stiu ca nu e bine, dar simt din tot sufletul ca vreau sa fac pasul asta cu baiatul asta...Se spune ca e important sa-l faci cu persoana iubita, eu pe el il iubesc! Voi ati avut prima experienta cu un baiat care va iubea la fel sau mai mult decat iubeati voi???

Crezi ca asta e suferinta? Stai sa vezi cum va fi daca faci prostia asta! Bunica mea avea o vorba: "iti faci de dragoste cu buruieni de urat". Tu n-ai mai intalnit baieti pana acum? Ce are asta de ti s-a pus tie pata pe el? Nu te-as fi bagat prea mult in seama, dar corectitudinea gramaticala a postarilor tale dovedeste ca esti o fata desteapta si e pacat sa faci lucruri pe care, mai tarziu, ai sanse mari sa le regreti. Inca ceva: daca faci pasul asta si vei auzi ca s-a laudat cu asta? Ca n-ai fost decat un "trofeu"?
kitty_na
Postat pe 5 Septembrie 2010 21:04
Stiu ca aveti dreptate, stiu ca o sa fie de 1000 de ori mai greu sa-l scot din suflet dupa...dar cum sa fac sa-l uit, sa nu ma mai gandesc la el...
kudika319824
Postat pe 5 Septembrie 2010 21:05
De la: kudika319824, la data 2010-09-05 21:05:08Stiu ca aveti dreptate, stiu ca o sa fie de 1000 de ori mai greu sa-l scot din suflet dupa...dar cum sa fac sa-l uit, sa nu ma mai gandesc la el...


Rupe orice legatura cu el si o sa vezi ca o sa-ti treaca mai repede decat crezi! Tu nu vrei ca primul sa si ramana in viata ta?Se merita sa faci asta doar de dragul unui tip care ti-a cazut cu tronc si care are o relatie?
Barbie30
Postat pe 5 Septembrie 2010 21:07
iesi cu prietenele,accepta sa cunosti si alti baieti....distreaza-te
kudika081856
Postat pe 5 Septembrie 2010 21:08
Am mai intalnit si alti baieti, dar ce sa fac el mi-a cazut cu tronc!Ce are de mi s-a pus pata pe el??? nu stiu...a stiut el sa ma seduca. Bineinteles ca imi doresc ca primul sa fie si singurul, numai ca hai sa fim realisti ca poti sa ai o relatie de cativa ani care sa se termine brusc dupa prima experienta sexuala!
kudika319824
Postat pe 5 Septembrie 2010 21:16
e adevarat.Dar daca sti ca are o alta relatie,si nu poti fi cu el...nu merita....in ce relatii se afla cu cealalta?sunt casatoriti?
kudika081856
Postat pe 5 Septembrie 2010 21:20
Ce poate sa se intample?
1.sa iti placa si sa mai vrei -nasol ca el poate sa ofere decat ocazional
2.sa nu iti placa- iar e nasol ca te zgarai pe ochi
3.sa afle iubita lui si sa te "complimenteze"pe strada- nu cred ca ti-ar placea
4.sa ai remuscari poate....ce tie nu-ti place altuia nu-i face!
5.sa ii placa atat de mult incat sa-si lase iubita- sanse 1%
Barbie30
Postat pe 5 Septembrie 2010 21:22
Inca nu sunt, dar au planuri de casatorie! Mi-e foarte clar ca nu ar parasi-o pentru mine!
kudika319824
Postat pe 5 Septembrie 2010 21:22
De la: kudika319824, la data 2010-09-05 21:22:34Inca nu sunt, dar au planuri de casatorie! Mi-e foarte clar ca nu ar parasi-o pentru mine!


deci....nu merita!
_oktober_
Postat pe 5 Septembrie 2010 21:25
cati ani ai?
kudika081856
Postat pe 5 Septembrie 2010 21:27
20 de ani
kudika319824
Postat pe 5 Septembrie 2010 21:29
si ai asteptat sa iti pierzi virginitatea cu un dobitoc care vrea sa ti-o puna si sa mearga linistit la cealalta?te vei simti umilita stiind ca e cu ea si pe tine doar te-a folosit....nu face asta!!!!!
kudika081856
Postat pe 5 Septembrie 2010 21:34
824,proceseaza bine toate sfaturile de aici si poate o sa realizezi ca nu se merita! Fiecare face ce vrea cu viata lui,dar de ce sa te arunci cu capul inainte cand ai atatea variante? Poti sa iti gasesti un baiat care sa te iubeasca,sa te pretuiasca si nu sa vrea doar o noapte de sex cu tine.Te deranjeaza ca esti virgina?
Barbie30
Postat pe 5 Septembrie 2010 21:38
cine a spus ca dragostea este oarba adevar a grait , asa sunt unele iubiri, iti dau viata, aduc o raza de speranta in viata ta, pentru ca apoi, atunci cand te astepti mai putin sa "ucida" in cel mai crud mod, insa tu sti de la bun inceput ce reprezinti pentru el, si te poti "scuti" de o suferinta inutila
bombonik_babardik
Postat pe 5 Septembrie 2010 21:39
De la: kudika081856, la data 2010-09-05 21:34:05si ai asteptat sa iti pierzi virginitatea cu un dobitoc care vrea sa ti-o puna si sa mearga linistit la cealalta?te vei simti umilita stiind ca e cu ea si pe tine doar te-a folosit....nu face asta!!!!!

Adevarul e ca asa ma gandeam si eu la inceput ca as fi folosita daca as ceda...poate ca o sa fiu judecata pentru asta, dar nu stiu parca mi-a spalat creierul...sunt foarte constienta ca nu e bine, dar imi doresc si eu sa fac pasul asta! Trebuie sa gasesc o modalitate de a nu-mi mai dori
kudika319824
Postat pe 5 Septembrie 2010 21:40
De la: iacinta, la data 2010-09-05 18:33:58nuuu.


a fost o eroare,a zis-o si ea si io tind s-o cred
mitura
Postat pe 5 Septembrie 2010 21:40
De la: kitty_na, la data 2010-09-05 21:04:44
De la: kudika319824, la data 2010-09-05 20:47:10Oricum sufar si stiu ca isi va vedea in continuare de drumul lui!
Greseala majora a fost ca am crezut ca nu o sa ma indragostesc de el si o sa ies din jocul asta in orice moment...
adevarul e ca am ajuns intr-un punct in care nu mai stiu ce sa fac, parca sunt hipnotizata de el!
Stiu ca nu e bine, dar simt din tot sufletul ca vreau sa fac pasul asta cu baiatul asta...
Se spune ca e important sa-l faci cu persoana iubita, eu pe el il iubesc!
Voi ati avut prima experienta cu un baiat care va iubea la fel sau mai mult decat iubeati voi???


Crezi ca asta e suferinta? Stai sa vezi cum va fi daca faci prostia asta! Bunica mea avea o vorba: "iti faci de dragoste cu buruieni de urat". Tu n-ai mai intalnit baieti pana acum? Ce are asta de ti s-a pus tie pata pe el? Nu te-as fi bagat prea mult in seama, dar corectitudinea gramaticala a postarilor tale dovedeste ca esti o fata desteapta si e pacat sa faci lucruri pe care, mai tarziu, ai sanse mari sa le regreti. Inca ceva: daca faci pasul asta si vei auzi ca s-a laudat cu asta? Ca n-ai fost decat un "trofeu"?


kitty ai uitat sa mai adaugi:
fata draga ti-o faci cu mana ta
tipu' nu te iubeste nici negru sub unghie
dupa ce te vrajeste ce crezi ca va face?
eu zic ca esti naiva in cazul asta
incearca sa te trezesti
vei suferi ca dreacu' dupa
nu stiu si nu vreau sa stiu ca am dreptate
incearca sa te trezesti la timp
dragon_fly88
Postat pe 5 Septembrie 2010 21:44
De la: Barbie30, la data 2010-09-05 21:38:19Te deranjeaza ca esti virgina?

cateodata ...am impresia ca-s fata batrana,... stiti si voi toate prietenele care si-au inceput deja viata sexuala! dar nu as face-o pentru ca ma deranjeaza(poate un pic si d-asta...un 10%), as face-o pentru ceea ce simt pentru el!
kudika319824
Postat pe 5 Septembrie 2010 21:45
De la: kudika319824, la data 2010-09-05 21:45:15
De la: Barbie30, la data 2010-09-05 21:38:19Te deranjeaza ca esti virgina?

cateodata ...am impresia ca-s fata batrana,... stiti si voi toate prietenele care si-au inceput deja viata sexuala! dar nu as face-o pentru ca ma deranjeaza(poate un pic si d-asta...un 10%), as face-o pentru ceea ce simt pentru el!


Crezi ca poti sa o privesti ca pe o aventura si atat?Ai vrea sa continui relatia cu el stiind ca esti "roata de rezerva"?
Barbie30
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Boli Sexuale 6 De la: kudika_6313 1 Mai 2012 11:07
sutiene fara cupe 15 De la: kudika495392 13 Mai 2012 23:39
Niste sfaturi va rog 19 De la: kudika063402 11 Septembrie 2009 12:38
mereu orgasm????k eu nu.. 61 De la: angel_oldmit 16 Martie 2010 17:05
masturbarea.. 3 De la: vice21 24 Iulie 2015 08:22