Setari Cookie-uri

Renuntarea la vairginitate!

acum toate virginele la manastire , si ce daca esti virgina, foarte bine , mai asteapta ca si eu asteptt si astept dar la manastire nici de'a dracu nu ma duc
bombonik_babardik
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:05

Barbie30
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:07
De la: Barbie30, la data 2010-09-05 21:38:19
Crezi ca poti sa o privesti ca pe o aventura si atat?Ai vrea sa continui relatia cu el stiind ca esti "roata de rezerva"?

Dumnezeule ...niciun mesaj care sa ma incurajeze sa-i dau inainte..in mod sigur ar fi o greseala regretabila, m-as da cu capul de toti peretii la urma!
E complicat pentru ca nu mi-ar conveni postura de amanta, dar nu as putea-o privi nici ca pe o aventura! Voi aveti dreptate...trebuie sa fac intr-un fel sa nu ma mai gandesc la el!
kudika319824
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:11
Offf fata da` greu te lasi convinsa! Nu iti vrea nimeni raul ci incercam sa te ajutam sa nu faci ceva ce o sa regreti mai tarziu.Daca ai merge pe strada si intamplator ti-ar aparea in fata el cu iubita lui,ai putea sa o privesti in ochi?
Barbie30
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:14
De la: kudika319824, la data 2010-09-05 21:45:15
De la: Barbie30, la data 2010-09-05 21:38:19Te deranjeaza ca esti virgina?

cateodata ...am impresia ca-s fata batrana,... stiti si voi toate prietenele care si-au inceput deja viata sexuala! dar nu as face-o pentru ca ma deranjeaza(poate un pic si d-asta...un 10%), as face-o pentru ceea ce simt pentru el!


1. Esti naiva
2. Ai spus ca il iubesti. Oare stii ce inseamna sa iubesti? Nu cred.
3. Vezi 1
4. In ziua de astazi orice baiat si fata stie sa vrajeasca, nu trebuie sa fi vreun magician sa reusesti.
5. Crezi ca el te iubeste? Iti spun eu ca nu, vrea doar sa faca sex cu tine, sa te treaca pe caiet si probabil sa se mai si laude la unu altu chiar chiar daca are prietena ( vai de ea saraca).
6. Pune-te in locul prietenei lui, sau te gandesti doar la tine? Ce tie nu iti place altuia nu-i face. Remember?
7. Pastreaza-te pt cineva special, fi speciala. Ai timp de sex, nu iti pierde timpul cu toti ratatii care se gandesc numai la sex si nu stiu sa aprecieze altfel o fata. Sunt convins ca unii nici prezervativul nu stiu sa il puna.
8. Daca tot vrei sa faci sex, dc nu ti-o faci cu mana ta si aici nu ma refer la el, macar nu iti pare rau. :). Sper ca stii de gluma.
9. Gandeste-te bine inainte sa iei o decizie ce te poate marca pentru toata viata.
10. Bafta!
G_Bogdan
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:15
Hai sa-ti mai dau un exemplu:daca va intalniti si faceti sex(ca dragoste nu prea e)si in timp ce el se imbraca il suna iubita si el spune "da iubita mea,am fost putin retinut,dar vin acum.Te iubesc!" cum te simti?
Barbie30
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:17
De la: Barbie30, la data 2010-09-05 22:14:33Offf fata da` greu te lasi convinsa! Nu iti vrea nimeni raul ci incercam sa te ajutam sa nu faci ceva ce o sa regreti mai tarziu.Daca ai merge pe strada si intamplator ti-ar aparea in fata el cu iubita lui,ai putea sa o privesti in ochi?

Nu ma intelege gresit...stiu ca voi incercati sa ma ajutati, de-aia am si postat aici, pentru ca in felul asta voi ma ajutati sa vad lucrurile mai clar, sa privesc situatia si din alte perspective, nu doar prin prisma faptului ca il iubesc! E foarte greu sa nu ma gandesc la el, crezi ca nu am incercat??? Am incercat si o sa mai incerc...sper sa si reusesc cu ajutorul lui Dumnezeu! As prefera sa nu-i intalnesc pe strada pe amandoi...nu as putea-o privi in ochi
kudika319824
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:20
De cate ori iti fuge gandul la el,iti dai doua palme imaginare si iti spui "nu am sa ma injosesc in halul asta nici macar pentru el,eu merit sa fiu iubita nu folosita" si o sa-ti treaca!
Barbie30
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:23
FB astepta momentu potrivit fi fata destepta
kudika198657
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:24
De la: Barbie30, la data 2010-09-05 22:17:18Hai sa-ti mai dau un exemplu:daca va intalniti si faceti sex(ca dragoste nu prea e)si in timp ce el se imbraca il suna iubita si el spune "da iubita mea,am fost putin retinut,dar vin acum.Te iubesc!" cum te simti?

Groaznic, imagineaza-ti!
kudika319824
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:25
De la: kudika319824, la data 2010-09-05 22:25:04
De la: Barbie30, la data 2010-09-05 22:17:18Hai sa-ti mai dau un exemplu:daca va intalniti si faceti sex(ca dragoste nu prea e)si in timp ce el se imbraca il suna iubita si el spune "da iubita mea,am fost putin retinut,dar vin acum.Te iubesc!" cum te simti?

Groaznic, imagineaza-ti!


Sa continui? Au fost doar 2 exemple,dar sunt foarte multe...
Barbie30
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:26
nu mai continua, te rog ...adevarul e ca m-as injosi prea mult intrand intr-o astfel de "relatie"
kudika319824
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:29
Stii ce fac eu cand nu stiu ce sa aleg? Iau o foaie de hartie si un pix,o impart in doua si scriu avantaje si dezavantaje fara sa ma gandesc cate sunt,le scriu pur si simplu.Cand trag linie,le adun si vad in ce directie se inclina balanta.Atunci stiu ce sa aleg!
Barbie30
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:31
cred ca ai inteles, sper spre binele tau numai bine :) !!!!
bombonik_babardik
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:33
De la: kudika319824, la data 2010-09-05 22:29:09nu mai continua, te rog ...adevarul e ca m-as injosi prea mult intrand intr-o astfel de "relatie"


Imi cer scuze pentru dusul rece pe care ti l-am aplicat,dar e doar pentru binele tau!
Barbie30
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:34
bravo barbie
am o mica intb si nu pot sa te intb asa pe forum asta
dak vrei pot si aici
hm?
dragon_fly88
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:34
Poti sa-mi trimiti un mesaj!
Barbie30
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:35
De la: Barbie30, la data 2010-09-05 22:31:56Stii ce fac eu cand nu stiu ce sa aleg? Iau o foaie de hartie si un pix,o impart in doua si scriu avantaje si dezavantaje fara sa ma gandesc cate sunt,le scriu pur si simplu.Cand trag linie,le adun si vad in ce directie se inclina balanta.Atunci stiu ce sa aleg!

Tu ai dreptate...toate care ati postat aici aveti dreptate! Repet marea greseala a fost ca am intrat in jocul lui...dupa aceea oricat de constienta am fost ca imi fac rau singura mi-a fost imposibil sa pun capat...e greu, dar trebuie sa-l uit! Multumesc celor care au postat, multumesc pentru sfaturile voastre!
kudika319824
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:37
De la: Barbie30, la data 2010-09-05 22:35:56Poti sa-mi trimiti un mesaj!

m-ai sters din lista de prieteni
o fi de la o cearta pe care nu mi-o doream si nici nu am vreo vina?
apropo chiar am dreptate
am vb si cu doctori
dragon_fly88
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:38
Try again cu mesajul! Si sa-mi explici faza cu doctorii ca nu o prind!
Barbie30
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:39
Tu ai dreptate...toate care ati postat aici aveti dreptate! Repet marea greseala a fost ca am intrat in jocul lui...dupa aceea oricat de constienta am fost ca imi fac rau singura mi-a fost imposibil sa pun capat...e greu, dar trebuie sa-l uit! Multumesc celor care au postat, multumesc pentru sfaturile voastre!
cu placere
sper doar ca barbie ti-a spus-o cu frumosu'
desi si eu am zis cam tot aia
sper sa te trezesti cat e timp
dragon_fly88
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:39
824,noi am incercat sa te ajutam cu sfaturi,dar pentru tine e mai greu pentru ca trebuie sa rezisti tentatiei.Avem baza in tine ca o sa poti sa faci asta!
Barbie30
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:41
De la: Barbie30, la data 2010-09-05 22:41:30824,noi am incercat sa te ajutam cu sfaturi,dar pentru tine e mai greu pentru ca trebuie sa rezisti tentatiei.Avem baza in tine ca o sa poti sa faci asta!

Daca se mai intampla ceva revin ...va tin la curent! Sper din tot sufletul sa rezist tentatiei si munca voastra sa nu fie in zadar! Mutumesc inca o data pentru mesajele, sfaturile si dusul rece..aveam nevoie!
kudika319824
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:46
De la: kudika319824, la data 2010-09-05 22:11:41
Dumnezeule ...niciun mesaj care sa ma incurajeze sa-i dau inainte..in mod sigur ar fi o greseala regretabila, m-as da cu capul de toti peretii la urma!
E complicat pentru ca nu mi-ar conveni postura de amanta, dar nu as putea-o privi nici ca pe o aventura! Voi aveti dreptate...trebuie sa fac intr-un fel sa nu ma mai gandesc la el!

mesaje de incurajare? sper ca toate sfaturile de pana acum au reusit sa te trezeasca!!!
miss_darine
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:48
De la: kudika319824, la data 2010-09-05 22:46:28
De la: Barbie30, la data 2010-09-05 22:41:30824,noi am incercat sa te ajutam cu sfaturi,dar pentru tine e mai greu pentru ca trebuie sa rezisti tentatiei.Avem baza in tine ca o sa poti sa faci asta!

Daca se mai intampla ceva revin ...va tin la curent! Sper din tot sufletul sa rezist tentatiei si munca voastra sa nu fie in zadar! Mutumesc inca o data pentru mesajele, sfaturile si dusul rece..aveam nevoie!


Cand te mai ia flama poti sa vi aici la inca un dus rece!Glumesc!

Darine e fata desteapta si a realizat ca face o mare greseala.
am uitat hello!
Barbie30
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:51
pup dulce barbie am obsv ca e fata desteapta d'aia si sper ca ai reusit sa o trezesti la realitate!!!
miss_darine
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:54
De la: miss_darine, la data 2010-09-05 22:54:20pup dulce barbie am obsv ca e fata desteapta d'aia si sper ca ai reusit sa o trezesti la realitate!!!



Greu...greu,mi-au trebuit 2 pagini sa o conving!
Barbie30
Postat pe 5 Septembrie 2010 22:55
Iubita, pe langa toate cele spuse de fete mai sus, eu as vrea sa adaug inca ceva. Si mama mea m-a invatat cand eram la varsta cand clocotea sangele ca el (adica primul barbat din viata mea) trebuie sa ma iubeasca el, nu eu. Sigur ca putea fi un sentiment reciproc, dar ideea era ca eu sa fiu iubita. Pentru ca prima noapte stii deja ca nu-i tzaca - paca si atat. Trebuie rabdare, tandrete, intelegere din partea lui si asa mai departe. Ori un fitecine, care nu simte nimic pentru tine ci are doar o dorinta sexuala greu de stapanit, nu-ti va oferi o noapte de neuitat ci doar pierderea virgintattii. Atat. Nu ramai cu nimic altceva din asta. Ba mai mult, probabil ca dupa un scurt timp vei intalni acea persoana speciala si-ti va parea rau.
Spui ca ti-e greu pentru ca ti-e dor de el. Asta inseamna ca nu va vedeti in fiecare zi, nu esti nevoita sa-l vezi, sa dai ochii cu el, pentru ca ati lucra sau invata in acelasi loc. Perfect! Ocoleste-l cat poti. Si aminteste-ti in fiecare clipa ca are pe cineva acasa. Si cu toate acestea el te-a vrajit pe tine. Probabil ca acum e undeva la o masa intr-un club, vrajind pe alta.
rashela
Postat pe 6 Septembrie 2010 00:35
De la: rashela, la data 2010-09-06 00:35:52Iubita, pe langa toate cele spuse de fete mai sus, eu as vrea sa adaug inca ceva. Si mama mea m-a invatat cand eram la varsta cand clocotea sangele ca el (adica primul barbat din viata mea) trebuie sa ma iubeasca el, nu eu. Sigur ca putea fi un sentiment reciproc, dar ideea era ca eu sa fiu iubita. Pentru ca prima noapte stii deja ca nu-i tzaca - paca si atat. Trebuie rabdare, tandrete, intelegere din partea lui si asa mai departe. Ori un fitecine, care nu simte nimic pentru tine ci are doar o dorinta sexuala greu de stapanit, nu-ti va oferi o noapte de neuitat ci doar pierderea virgintattii. Atat. Nu ramai cu nimic altceva din asta. Ba mai mult, probabil ca dupa un scurt timp vei intalni acea persoana speciala si-ti va parea rau.
Spui ca ti-e greu pentru ca ti-e dor de el. Asta inseamna ca nu va vedeti in fiecare zi, nu esti nevoita sa-l vezi, sa dai ochii cu el, pentru ca ati lucra sau invata in acelasi loc. Perfect! Ocoleste-l cat poti. Si aminteste-ti in fiecare clipa ca are pe cineva acasa. Si cu toate acestea el te-a vrajit pe tine. Probabil ca acum e undeva la o masa intr-un club, vrajind pe alta.



deci tipul e aproape sa se casatoreasca si te-a fermecat multa vreme sa te culci cu el. cu astfel de tip vrei tu sa te culci ? si de n-ai mai fi fost virgina de 5 ani, nu trebuie sa te apropii de asa individ la mai putin de 5 metri. sau experimenteaza ca sa scapi de virginitate, dar o sa vezi ce "bine" o sa fie cand tipul o sa se excite ca un armasar ca in sfarsit inseala si el odata, si tu o sa tipi de durere. exact cum zice rachela.
Histria
Postat pe 6 Septembrie 2010 19:43
Faci cun vrei e viata ta.Dar sa nu traesti o mare deamagire.Dupa mai ales daca e iubitul alteia , te va lasa si va ramine cu ea.Iar tu nu vei fi la el decit una din lista.Gindeste-te bine ce vrei sa faci.
kudika228167
Postat pe 6 Septembrie 2010 19:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
"Chimia" intre parteneri. 33 De la: kudika192719 4 Iunie 2010 17:12
Sexul Oral e oare necesar intr-o relatie ? 5485 De la: 27 Noiembrie 2012 15:44
squirting "masculin" :D :> 351 De la: DieMann 19 Iulie 2009 16:02
Pozitii ;) 27 De la: fergieum 18 Iulie 2011 00:09
Dragoste vs sex 129 De la: kudika_12473 27 August 2012 15:06