Setari Cookie-uri

Ajutati-ma sa inteleg un lucru...

In urma cu 2 ani m-am indragostit de un baiat...nu ne vedeam des dar vorbeam foarte mult pe mess...am avut ocazia sa fim impreuna dar la momentul respectiv eu nu am vrut pt ca nu il cunosteam f bine si am preferat sa mai astept...in fine...la un momentdat am ajuns sa ma gandesc intruna la el si sa imi doresc nespus de mult sa fiu cu el....dar el avea planuri sa plece din tara, drept concluzie nu mai aveam nici o sansa sa fim impreuna si am decis sa ramane prieteni(amici)...in ziua in care a plecat am vb la telefon si eram fericita de faptul ca m-a sunat...in fine...trecuse deja cateva ore bune si ma gandeam intr-una la el(ce face acuma?e bine?pe unde este acuma?)voiam neaparat sa stiu ce face...si din senin primesc un sms de la el...m-am linistit imediat....a doua zi la fel...eram disperata(ce face?e bine?oare a iesit din tara?)la fel la scrut timp primesc iar sms d la el si imi spusese k mai are putin si iese din tara...acuma asteptam sa ajunga unde trebuia el sa ajunga si sa intre pe mess sa vorbim(simteam nevoia sa vb cu el)...ce e ciudat si nu am reusit sa inteleg nici pana acum e faptul ca : de ce de fiecare data cand eram pur si simplu disperata ca nu stiam nimic de el si ma gandeam intr-una la el...ori primeam sms ori ma suna...sau inca ceva poate credeti ca sunt nebuna dar o perioada lunga de timp de fiecare data cand intra pe mess si vorbeam, eu, cu o seara inainte il visam....deci cand ma trezeam eu stiam k in ziua respectiva o sa vorbesc cu el...niciodata nu mi-am putut explica lucrul acesta nici macar acuma dupa atata timp...voi ce credeti???erau simple coincidente sau de ce se intampla asa...??? astept parerile voastre
kudika082942
Postat pe 8 Septembrie 2010 00:12
io cred ca iti lipseste o ocupatie,dar o ocupatie adevarata - serviciu spre exemplu/ scoala,dupa caz...da` altceva ma macina la ora asta:a ajuns sau ba la destinatie ca n-a mai apucat sa trimita sms-ul?
mitura
Postat pe 8 Septembrie 2010 00:18
De la: mitura, la data 2010-09-08 00:18:11io cred ca iti lipseste o ocupatie,dar o ocupatie adevarata - serviciu spre exemplu/ scoala,dupa caz...da` altceva ma macina la ora asta:a ajuns sau ba la destinatie ca n-a mai apucat sa trimita sms-ul?



da a ajuns la destinatzie....nu asta era principala problema...ci ca eu voiam sa stiu ce face , ca e bine ...
kudika082942
Postat pe 8 Septembrie 2010 00:40
da-mi adresa lui de mess ca vb eu cu el si iti spun si tie dupa aceea
mitura
Postat pe 8 Septembrie 2010 00:55
De la: kudika082942, la data 2010-09-08 00:12:55In urma cu 2 ani m-am indragostit de un baiat...nu ne vedeam des dar vorbeam foarte mult pe mess...am avut ocazia sa fim impreuna dar la momentul respectiv eu nu am vrut pt ca nu il cunosteam f bine si am preferat sa mai astept...in fine...la un momentdat am ajuns sa ma gandesc intruna la el si sa imi doresc nespus de mult sa fiu cu el....dar el avea planuri sa plece din tara, drept concluzie nu mai aveam nici o sansa sa fim impreuna si am decis sa ramane prieteni(amici)...in ziua in care a plecat am vb la telefon si eram fericita de faptul ca m-a sunat...in fine...trecuse deja cateva ore bune si ma gandeam intr-una la el(ce face acuma?e bine?pe unde este acuma?)voiam neaparat sa stiu ce face...si din senin primesc un sms de la el...m-am linistit imediat....a doua zi la fel...eram disperata(ce face?e bine?oare a iesit din tara?)la fel la scrut timp primesc iar sms d la el si imi spusese k mai are putin si iese din tara...acuma asteptam sa ajunga unde trebuia el sa ajunga si sa intre pe mess sa vorbim(simteam nevoia sa vb cu el)...ce e ciudat si nu am reusit sa inteleg nici pana acum e faptul ca : de ce de fiecare data cand eram pur si simplu disperata ca nu stiam nimic de el si ma gandeam intr-una la el...ori primeam sms ori ma suna...sau inca ceva poate credeti ca sunt nebuna dar o perioada lunga de timp de fiecare data cand intra pe mess si vorbeam, eu, cu o seara inainte il visam....deci cand ma trezeam eu stiam k in ziua respectiva o sa vorbesc cu el...niciodata nu mi-am putut explica lucrul acesta nici macar acuma dupa atata timp...voi ce credeti???erau simple coincidente sau de ce se intampla asa...??? astept parerile voastre


Eu cred ca il visezi in fiecare seara! Uneori noi oamenii facem atatea legaturi in mintisoara noastra incat ajungem sa gandim ca :este jumatatea noastra destinata,comunicam prin telepatie,"simtim" cand i se intampla ceva etc.Se poate intampla si asta,dar foarte rar,de cele mai multe ori e doar imaginatia noastra.
Barbie30
Postat pe 8 Septembrie 2010 09:47
De la: mitura, la data 2010-09-08 00:18:11io cred ca iti lipseste o ocupatie,dar o ocupatie adevarata - serviciu spre exemplu/ scoala,dupa caz...da` altceva ma macina la ora asta:a ajuns sau ba la destinatie ca n-a mai apucat sa trimita sms-ul?


da ... da ... dragostea

ii lipsesc multe "chestii" ... dar fericiti cei saraci cu duhul
ilovethisgame
Postat pe 8 Septembrie 2010 09:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum petreceti valentine's day?:) 120 De la: angelxxx2010 3 August 2009 17:53
o dilema 38 De la: alicsandra21 6 Iulie 2009 16:09
Gramatica!!! 20 De la: Brunette_25 20 Iunie 2011 23:43
relatii dificile 8 De la: yumalai 11 Decembrie 2009 10:00
Jurnalul unei mame singure 9 De la: oonahabibi_yahoo_com 4 Martie 2009 12:12