Setari Cookie-uri

Doresc sa aflu parerile voastre, legate de acest subiect!

De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-09-15 13:03:03
De la: , la data 2010-09-15 13:00:16Sunt indragostit de o persoana mai mare cu 9 ani, stiu dragostea nu are varsta si este nemuritoare. Ea(persoana) cu care cand sunt impreuna ma inteleg minunat locuieste in Maramures si eu in moldova, dar nu asta e problema, ci alta. In ianuarie anul asta ne-am cunoscut, ne-am vizitat, ne-am iubit, etc. Acum a motivat ca are probleme financiare si a plecat in Elvetia timp de 3 luni.
Va rog sa va expuneti parerea referitor la ce sa fac doar, sunt (om) si am nevoi si eu.



fa o la...ba
citeste iliada si aflii ce sa faci
eu_nusi
Postat pe 28 Septembrie 2010 06:46
vrei sa castigi un ban in plus doar navigand pe internet??? detalii pe izbela07@yahoo.com...nu este minciuna...incearca si nu vei regreta,castiguri garantate...detalii pe izbela07@yahoo.com
izab33lla
Postat pe 30 Septembrie 2010 22:08
De la: Elly_Whitesoul, la data 2010-09-27 16:59:12Daca tii la ea cu adevarat, atunci urmeaz-o sau asteapt-o cuminte pina vine! Fi-i umarul pe care ea va putea plinge si ride, fii spriginul ei la nevoi si bucurii!
Daca nu esti prea sigur de tine si totul se reduce doar la o tr... , atunci cauta-ti un alt refugiu. Nu merita sa o astepti sau mai bine zis, nu te merita ea!!!!!!!!!


Bravo, Elly
Parca ne astepta pe toti sa il incurajam. Pai il incurajam daca o iubeste si vrea sa o astepte, daca nu sa plece sanatos...
Amalia23
Postat pe 1 Octombrie 2010 01:03
cu virsta nu vad vreo problema...iar cu partea cealalta citi ani ai?nu cred ca iti tb sfat pt asta!
kudika200808
Postat pe 1 Octombrie 2010 07:38
Inainte sa-l cunosti, ce faceai cu nevoile tale de om????daca intradevar il iubesti, 3 luni nu-i sfarsitul lumii.
poisongirl87
Postat pe 5 Octombrie 2010 08:13
scuze, am inteles gresit am crezut ca esti fata, e dimineata inca si nu mi-am baut cafeaua.Dar totusi, daca o iubesti cu adevarat asteapt-o. daca nu cauta-ti alta, dar atunci spune-i nu-o insela, pe la spate, ca mai tarziu va fi rau.
poisongirl87
Postat pe 5 Octombrie 2010 08:17
dragii mei este pentru prima data cand scriu despre problema mea pe un site , sunt intr-un moment foarte dificil din viata mea, am o casnicie de 5 ani si o prietenie inainte de 5ani , in total 10ani de relatie, am doi copilas frumosi si tare cuminti si am si un sot care este tare bun si-l iubesc enorm. va intrebati unde este problema nu? ei bine de catva ani am o problema serioasa cu familia lui, de la jigniri pana la lovituri din partea lor si nu numai ci si din partea lui.nu spun ca eu sunt usa de biserica am o multime de defecte dar cred ca nimeni nu are dreptul sa loveasca pe cineva doar asa ca-ti exprimi parerea sau ii relatezi un fapt. nu prea vreu sa intru in amanunte dar vreau doar atat sa cred ca voi care nu ma cunoasteti sa-mi spune-ti numai daca eu sunt cea care greseste sau trebuie sa fac ceva in acest sens. va relatez doar o situatie:muncesc 3 luni cu copii dupa mine, departe de sot,doar cu soacra uneori si dupa 3 luni de zile imi dau ambii cu piciorul de parca nu as fi facut nimic ( am uitat sa mentionez ca toti banii pentru care am muncii nu-mi revimn mie ci intregii familii care este compusa din mai multe persoane), culmea tot eu sunt cea de vina ca am plecat sa fac bani ptr diverse achizitii ptr toata familia. am uitat sa precizez socrii mei ne-au dat teren si au pus bani pentru o casa dar nu numai ptr familia mea ci pentru intreaga familie adica - trei baieti si o fata si toti suntcasatoriti,dar voi relata mai mult in altmesaj ca vreau sa fiu cat mai explicita. suntem in pragul unui divort sau cel putin asa il vad eu ca nu mai putem continua asa.el isi apara familia lui( mata, tata, sora, frati, cumnati)si pe mine ma lasa deseori singura si fara nici un sprijin
adapop
Postat pe 5 Octombrie 2010 13:11
De la: adapop, la data 2010-10-05 13:11:56dragii mei este pentru prima data cand scriu despre problema mea pe un site , sunt intr-un moment foarte dificil din viata mea, am o casnicie de 5 ani si o prietenie inainte de 5ani , in total 10ani de relatie, am doi copilas frumosi si tare cuminti si am si un sot care este tare bun si-l iubesc enorm. va intrebati unde este problema nu? ei bine de catva ani am o problema serioasa cu familia lui, de la jigniri pana la lovituri din partea lor si nu numai ci si din partea lui.nu spun ca eu sunt usa de biserica am o multime de defecte dar cred ca nimeni nu are dreptul sa loveasca pe cineva doar asa ca-ti exprimi parerea sau ii relatezi un fapt. nu prea vreu sa intru in amanunte dar vreau doar atat sa cred ca voi care nu ma cunoasteti sa-mi spune-ti numai daca eu sunt cea care greseste sau trebuie sa fac ceva in acest sens. va relatez doar o situatie:muncesc 3 luni cu copii dupa mine, departe de sot,doar cu soacra uneori si dupa 3 luni de zile imi dau ambii cu piciorul de parca nu as fi facut nimic ( am uitat sa mentionez ca toti banii pentru care am muncii nu-mi revimn mie ci intregii familii care este compusa din mai multe persoane), culmea tot eu sunt cea de vina ca am plecat sa fac bani ptr diverse achizitii ptr toata familia. am uitat sa precizez socrii mei ne-au dat teren si au pus bani pentru o casa dar nu numai ptr familia mea ci pentru intreaga familie adica - trei baieti si o fata si toti suntcasatoriti,dar voi relata mai mult in altmesaj ca vreau sa fiu cat mai explicita. suntem in pragul unui divort sau cel putin asa il vad eu ca nu mai putem continua asa.el isi apara familia lui( mata, tata, sora, frati, cumnati)si pe mine ma lasa deseori singura si fara nici un sprijin

Ai mai uitat sa precizezi la ce este tare bun sotul tau care-l iubesti enorm? Daca el isi apara Familia lui,adica : masa,tasu,frasu etc....si tu ce esti? carpa lui,venitul lui financiar?Daca toti te bat si te jignesc ce mai astepti?? dar de politie ai auzit??? cateva amenzi ii mai linisteau.Asa imi vine sa-ti zic mai multe...Normal ca tu esti vinovata,ai acceptat sa fii :jignita,umilita,batuta,pusa la zid .Eu as fi divortat daca eram in locul tau inca de acum cativa ani.
mihaela255
Postat pe 5 Octombrie 2010 14:10
De la: , la data 2010-09-15 13:00:16Sunt indragostit de o persoana mai mare cu 9 ani, stiu dragostea nu are varsta si este nemuritoare. Ea(persoana) cu care cand sunt impreuna ma inteleg minunat locuieste in Maramures si eu in moldova, dar nu asta e problema, ci alta. In ianuarie anul asta ne-am cunoscut, ne-am vizitat, ne-am iubit, etc. Acum a motivat ca are probleme financiare si a plecat in Elvetia timp de 3 luni.
Va rog sa va expuneti parerea referitor la ce sa fac doar, sunt (om) si am nevoi si eu.
Stii tu ceva !.. La Maramuu...is feshiori cu "tzambra mare" ,cum te prinde cum teee...si-ti mai lasa 5 minute,iar te prinde,iar teee...samd ! D'aia-l regreti nu ??!... Apoi voi de la Moldovaaaaa..."no comment" ! Eu zic sa te strecori prin obcina bucovineana ,treci spre Borsa,si-ti apar si alti ficiori nalti ca brazii ,cu picamerele si tzapinele pregatite ! Sigur prin nativitatea voastra de "urmase ale lui Stefan" sunteti pregatite de asa ceva !!!
crysis
Postat pe 5 Octombrie 2010 16:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
www.donatella.ro - rochii frumoase 1 De la: kudika088302 28 Ianuarie 2010 17:49
ma poate sfatui si p mine cineva.... 7 De la: kudika044814 1 Octombrie 2009 19:34
poveste fara nume..... 28 De la: ingerasmic 29 Mai 2010 14:14
relatie de 5 ani 1 De la: kudika095924 3 Mai 2010 22:07
AJUTATI-MA,VA ROG!!!!!! 38 De la: FLORY_DULCIK 14 Noiembrie 2009 16:35