Setari Cookie-uri

mesaj

Stimati domni, doamne si domnisoare de pe acest forum. Urmaresc de multa vreme acest forum dar si altele. Din pacate sunt profund dezamagita de unele persoane care in afara de a critica sau a face misto altceva nu stiu sa faca. Sa stiti ca cei care pun intrebari pe acest forum chiar au nevoie de un sfat de o parere. Isi expun aici problemele in ideea ca cineva a mai trait acelasi gen de experiente si s-au rezolvat intr-un fel sau altul. Altfel s-ar duce la psiholog, preot sau mai stiu eu unde. Chiar nu va inteleg rautatea. De aceea m-am hotarat sa deschid mai multe subiecte cu intamplari din viata ale mele sau ale altora, in speranta ca vom impartasi problemele dar mai ales rezolvarile intr-un mod civilizat si constructiv pentru noi toti.
Toate cele bune pentru toti.
mgmm
Postat pe 15 Septembrie 2010 14:20
De la: mgmm, la data 2010-09-15 14:20:27 Din pacate sunt profund dezamagita de unele persoane care in afara de a critica sau a face misto altceva nu stiu sa faca.

de ce nu te loghezi pe un alt forum, daca asta iti displace?
miss_darine
Postat pe 15 Septembrie 2010 14:24
De la: mgmm, la data 2010-09-15 14:20:27S, in speranta ca vom impartasi problemele dar mai ales rezolvarile intr-un mod civilizat si constructiv pentru noi toti.
.


.....si vom inainta tandru, tinandu-ne de manute, spre gloriosu' si minunatu' viitor ce ne asteapta alaturi de minunatele tale povesti si de rautatile mele.
geo_reincarcat_iara
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:08
De la: mgmm, la data 2010-09-15 14:20:27Stimati domni, doamne si domnisoare de pe acest forum. Urmaresc de multa vreme acest forum dar si altele. Din pacate sunt profund dezamagita de unele persoane care in afara de a critica sau a face misto altceva nu stiu sa faca. Sa stiti ca cei care pun intrebari pe acest forum chiar au nevoie de un sfat de o parere. Isi expun aici problemele in ideea ca cineva a mai trait acelasi gen de experiente si s-au rezolvat intr-un fel sau altul. Altfel s-ar duce la psiholog, preot sau mai stiu eu unde. Chiar nu va inteleg rautatea. De aceea m-am hotarat sa deschid mai multe subiecte cu intamplari din viata ale mele sau ale altora, in speranta ca vom impartasi problemele dar mai ales rezolvarile intr-un mod civilizat si constructiv pentru noi toti.
Toate cele bune pentru toti.


Unde sunt subiectele?
Barbie30
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:13
De la: Barbie30, la data 2010-09-15 20:13:08

Unde sunt subiectele?

sssshhhhttttt...ca e pe vine
miss_darine
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:15
De la: Barbie30, la data 2010-09-15 20:13:08
De la: mgmm, la data 2010-09-15 14:20:27Stimati domni, doamne si domnisoare de pe acest forum. Urmaresc de multa vreme acest forum dar si altele. Din pacate sunt profund dezamagita de unele persoane care in afara de a critica sau a face misto altceva nu stiu sa faca. Sa stiti ca cei care pun intrebari pe acest forum chiar au nevoie de un sfat de o parere. Isi expun aici problemele in ideea ca cineva a mai trait acelasi gen de experiente si s-au rezolvat intr-un fel sau altul. Altfel s-ar duce la psiholog, preot sau mai stiu eu unde. Chiar nu va inteleg rautatea. De aceea m-am hotarat sa deschid mai multe subiecte cu intamplari din viata ale mele sau ale altora, in speranta ca vom impartasi problemele dar mai ales rezolvarile intr-un mod civilizat si constructiv pentru noi toti.
Toate cele bune pentru toti.


Unde sunt subiectele?
normal ce altceva puteai sa zici,,,,ti se pare rau sa se duca la psiholog,,sau preot,,astai sfatul care tre sa urmeze ,,poti sa pui tu un milon de intamplari ca pun si eu,,si nici odata nu o sa fie similare unul cu celalalt,,poti sa ii zici ce crezi ca ai face tu in locul lui nu ce sa faca,,,ca nu sti tu ce sa faca el ca nu esti dumnezeu
thadoogback
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:18
De la: mgmm, la data 2010-09-15 14:20:27Stimati domni, doamne si domnisoare de pe acest forum. Urmaresc de multa vreme acest forum dar si altele. Din pacate sunt profund dezamagita de unele persoane care in afara de a critica sau a face misto altceva nu stiu sa faca. Sa stiti ca cei care pun intrebari pe acest forum chiar au nevoie de un sfat de o parere. Isi expun aici problemele in ideea ca cineva a mai trait acelasi gen de experiente si s-au rezolvat intr-un fel sau altul. Altfel s-ar duce la psiholog, preot sau mai stiu eu unde. Chiar nu va inteleg rautatea. De aceea m-am hotarat sa deschid mai multe subiecte cu intamplari din viata ale mele sau ale altora, in speranta ca vom impartasi problemele dar mai ales rezolvarile intr-un mod civilizat si constructiv pentru noi toti.
Toate cele bune pentru toti.


Stimata doamna sau domnisoara, ne doare la basca de criticile dumitale.
Cand deschizi un topic pe un forum ( daca tot zici ca esti atat de desteapta si citesti) postezi si " problemele".
La revedere, sa ne cauti la anul pe vremea porumbului, sa ne spui cum stai cu recolta, vad ca anul asta ti-e in vant, adica nescrisa.
stem_29
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:21
dogule, ai inceput sa scrii romane?
miss_darine
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:22
De la: miss_darine, la data 2010-09-15 20:22:07 dogule, ai inceput sa scrii romane?
nu eu voi scrieti povesti pentru prosti cu sfaturi tampite desii voi nu avetii intentii rele,,ci doar nu stiti
thadoogback
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:25
De la: thadoogback, la data 2010-09-15 20:25:19
De la: miss_darine, la data 2010-09-15 20:22:07 dogule, ai inceput sa scrii romane?
nu eu voi scrieti povesti pentru prosti cu sfaturi tampite desii voi nu avetii intentii rele,,ci doar nu stiti


Da de unde stii tu ce experiente am avut noi?
Barbie30
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:27
De la: Barbie30, la data 2010-09-15 20:27:13
De la: thadoogback, la data 2010-09-15 20:25:19
De la: miss_darine, la data 2010-09-15 20:22:07 dogule, ai inceput sa scrii romane?
nu eu voi scrieti povesti pentru prosti cu sfaturi tampite desii voi nu avetii intentii rele,,ci doar nu stiti


Da de unde stii tu ce experiente am avut noi?
experiente
thadoogback
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:36
era vb ca nu stiti ca nu bn
thadoogback
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:36
sa dai sfaturi cuiva ,,
thadoogback
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:37
De la: thadoogback, la data 2010-09-15 20:25:19nu eu voi scrieti povesti pentru prosti cu sfaturi tampite desii voi nu avetii intentii rele,,ci doar nu stiti

lasa mami noi ne chinuim sa scriem ... ele se chinuie sa citeasca...si rezultatul ramane tot 0-0 in prelungiri
miss_darine
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:37
De la: miss_darine, la data 2010-09-15 20:37:38
De la: thadoogback, la data 2010-09-15 20:25:19nu eu voi scrieti povesti pentru prosti cu sfaturi tampite desii voi nu avetii intentii rele,,ci doar nu stiti

lasa mami noi ne chinuim sa scriem ... ele se chinuie sa citeasca...si rezultatul ramane tot 0-0 in prelungiri


impaciuitoarea mamei !!
coldwind
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:39
De la: thadoogback, la data 2010-09-15 20:37:27sa dai sfaturi cuiva ,,


din toate sfaturile pe care le primesti( unii chiar au trecut prin situatiile de care vorbesc) e bine sa selectezi ce e mai bine pentru tine.Daca o persoana e inchuiata si ia totul ca atare,atunci nu ar trebui sa deschida topic.E un forum in care fiecare isi spune parerea!
Barbie30
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:39
De la: thadoogback, la data 2010-09-15 20:25:19
De la: miss_darine, la data 2010-09-15 20:22:07 dogule, ai inceput sa scrii romane?
nu eu voi scrieti povesti pentru prosti cu sfaturi tampite desii voi nu avetii intentii rele,,ci doar nu stiti


dogule cu cine te certi bre ? hai nu mai fi asa de rau cu toata lumea ! peace man !
coldwind
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:41
De la: coldwind, la data 2010-09-15 20:39:31

impaciuitoarea mamei !!

pacificatoarea scrie pe fruntea mea
miss_darine
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:42
De la: Barbie30, la data 2010-09-15 20:39:56
De la: thadoogback, la data 2010-09-15 20:37:27sa dai sfaturi cuiva ,,


din toate sfaturile pe care le primesti( unii chiar au trecut prin situatiile de care vorbesc) e bine sa selectezi ce e mai bine pentru tine.Daca o persoana e inchuiata si ia totul ca atare,atunci nu ar trebui sa deschida topic.E un forum in care fiecare isi spune parerea!
lokic ca au trecut,,parca cn stie prin ce au trecut,,,ce sa selectez,,te cunosc eu pe tn sa stiu ce ai facut in viata,,,doar pentru a lua in calcul un sfat de la tn,,,cn esti tu n imeni ca si mine
thadoogback
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:51
.......fiecare cu frustarile lui....LOGIC
STI U.....insulta e declaratia infrangerii!!!

kudika313344
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:51
De la: mgmm, la data 2010-09-15 14:20:27Stimati domni, doamne si domnisoare de pe acest forum. Urmaresc de multa vreme acest forum dar si altele. Din pacate sunt profund dezamagita de unele persoane care in afara de a critica sau a face misto altceva nu stiu sa faca. Sa stiti ca cei care pun intrebari pe acest forum chiar au nevoie de un sfat de o parere. Isi expun aici problemele in ideea ca cineva a mai trait acelasi gen de experiente si s-au rezolvat intr-un fel sau altul. Altfel s-ar duce la psiholog, preot sau mai stiu eu unde. Chiar nu va inteleg rautatea. De aceea m-am hotarat sa deschid mai multe subiecte cu intamplari din viata ale mele sau ale altora, in speranta ca vom impartasi problemele dar mai ales rezolvarile intr-un mod civilizat si constructiv pentru noi toti.
Toate cele bune pentru toti.


Inca o idealista si o moralista de carton! 90% dintre subiecte sunrt doar creatie pura , 5% Sunt deja depasite ca probleme doar ca cei care le lanseaza isi aduc aminte de ele si se intreaba ce ar fi facut si altii in situatia respectiva ( ex : Nu mai sunt cu el de 6 luni dar eram curioasa ce ati fi facut voi, etc) iar restul de 5% se spune doar partea convenabila adevarului . Exemplu: m-a parasit sa se intoarca la fosta si m-a lasat nemernicul si gravida .Dupa vreo 10-20 pagini vine si adevarul cel neplacut: am uitat sa va spun ca de fapt era insurat si eu am vrut sa-l despart si sa-l agat cu un copil.Si multe altele.Asa ca draga Maica Tereza du-te mata si propovaduieste bunatatea si intelegerea altundeva unde utilizatorii nu te oripileaza !

Postat pe 15 Septembrie 2010 20:52
De la: scorpio67, la data 2010-09-15 20:52:11
De la: mgmm, la data 2010-09-15 14:20:27Stimati domni, doamne si domnisoare de pe acest forum. Urmaresc de multa vreme acest forum dar si altele. Din pacate sunt profund dezamagita de unele persoane care in afara de a critica sau a face misto altceva nu stiu sa faca. Sa stiti ca cei care pun intrebari pe acest forum chiar au nevoie de un sfat de o parere. Isi expun aici problemele in ideea ca cineva a mai trait acelasi gen de experiente si s-au rezolvat intr-un fel sau altul. Altfel s-ar duce la psiholog, preot sau mai stiu eu unde. Chiar nu va inteleg rautatea. De aceea m-am hotarat sa deschid mai multe subiecte cu intamplari din viata ale mele sau ale altora, in speranta ca vom impartasi problemele dar mai ales rezolvarile intr-un mod civilizat si constructiv pentru noi toti.
Toate cele bune pentru toti.


Inca o idealista si o moralista de carton! 90% dintre subiecte sunrt doar creatie pura , 5% Sunt deja depasite ca probleme doar ca cei care le lanseaza isi aduc aminte de ele si se intreaba ce ar fi facut si altii in situatia respectiva ( ex : Nu mai sunt cu el de 6 luni dar eram curioasa ce ati fi facut voi, etc) iar restul de 5% se spune doar partea convenabila adevarului . Exemplu: m-a parasit sa se intoarca la fosta si m-a lasat nemernicul si gravida .Dupa vreo 10-20 pagini vine si adevarul cel neplacut: am uitat sa va spun ca de fapt era insurat si eu am vrut sa-l despart si sa-l agat cu un copil.Si multe altele.Asa ca draga Maica Tereza du-te mata si propovaduieste bunatatea si intelegerea altundeva unde utilizatorii nu te oripileaza !


stem_29
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:56
De la: miss_darine, la data 2010-09-15 20:42:36
De la: coldwind, la data 2010-09-15 20:39:31

impaciuitoarea mamei !!

pacificatoarea scrie pe fruntea mea


...un alt topic cu impacari si pupaturi
helou fetele cucuietele
Ame_ly
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:59
De la: thadoogback, la data 2010-09-15 20:51:43
De la: Barbie30, la data 2010-09-15 20:39:56
De la: thadoogback, la data 2010-09-15 20:37:27sa dai sfaturi cuiva ,,


din toate sfaturile pe care le primesti( unii chiar au trecut prin situatiile de care vorbesc) e bine sa selectezi ce e mai bine pentru tine.Daca o persoana e inchuiata si ia totul ca atare,atunci nu ar trebui sa deschida topic.E un forum in care fiecare isi spune parerea!
lokic ca au trecut,,parca cn stie prin ce au trecut,,,ce sa selectez,,te cunosc eu pe tn sa stiu ce ai facut in viata,,,doar pentru a lua in calcul un sfat de la tn,,,cn esti tu n imeni ca si mine


Daca nu ne putem spune parerea,atunci sa iesim toti in pana mea(imi vine sa spun altceva,dar ma abtin) si sa ramai tu,e bine asa? Asta ar insemna daca nu ne mai spunem parerea.Aaaa si mai ramane decat sa intram ca sa ne mascarim.Care parte e ok pentru tine?
Barbie30
Postat pe 15 Septembrie 2010 21:02
De la: thadoogback, la data 2010-09-15 20:51:43
De la: Barbie30, la data 2010-09-15 20:39:56
De la: thadoogback, la data 2010-09-15 20:37:27sa dai sfaturi cuiva ,,


din toate sfaturile pe care le primesti( unii chiar au trecut prin situatiile de care vorbesc) e bine sa selectezi ce e mai bine pentru tine.Daca o persoana e inchuiata si ia totul ca atare,atunci nu ar trebui sa deschida topic.E un forum in care fiecare isi spune parerea!
lokic ca au trecut,,parca cn stie prin ce au trecut,,,ce sa selectez,,te cunosc eu pe tn sa stiu ce ai facut in viata,,,doar pentru a lua in calcul un sfat de la tn,,,cn esti tu n imeni ca si mine


Nu te pune nimeni sa ceri sfaturi on line si nici nu te obliga sa le urmezi.
E forum de discutii ,Dogule ! Ce ai vrea sa scoatem doar onomatopee ca primatele ? Probabil ca pe tine te-ar amuza teribil !

Postat pe 15 Septembrie 2010 21:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de ce ii visez 19 De la: Valy90 11 Mai 2011 20:28
brunetzyka 8 De la: rosebud 11 August 2009 00:13
Un alt sfat.. de la prieteni... 22 De la: kudika319806 5 Septembrie 2010 17:31
iubesc un scorpion... 14 De la: Cassey 15 Mai 2009 13:53
nepotrivit sau poate ? 52 De la: kudyka_ta 12 Iulie 2010 01:14