Setari Cookie-uri

14 de secrete pe care nicio femeie nu ti le spune

femeile sunt prin natura lor scorpii. nu exista femeie care sa nu aibe aceasta latura, mai mult sau mai putin explorata. eu una mereu ii voi compatimi pe barbati si le voi lua apararea deoarece e numai vina noastra ca ei sunt cum sunt. evident mai sunt si exceptii...dar rare. din cauza noastra barbatii cred ca pot si au dreptu sa manevreze femeile. ii consider oarecum frustrati si incearca sa demonstreze ca ei sunt cei tari. dar din contra. femeile actioneaza in tacere si fara foarte mare valva. intotdeauna femeia are un as in maneca. pe cand barbatii...ei se exteriorizeaza...nu stiu "sa lucreze". noi femeile reusim sa ii facem s ne manance din palma fara ca ei sa isi dea seama. noi suntem scorpiile...asa ca...daca esti femeie si nu te simti sigura pe tine in relatia cu cel de langa tine, inseamna ca inca nu te cunosti indeajuns. nu ti-ai descoperit "puterile".
kloory
Postat pe 18 Septembrie 2010 14:22
v liniuta ai de mine Mioara ce perfecta esti?
ai intrat doar sa corectezi gramatical?
ce ne liniuta am face noi fara voi acestia ?
apropo!
cu ce te ocupi?
sigur t liniuta ai frunza la ciini!
LOPY_71
Postat pe 18 Septembrie 2010 14:23
De la: ade96lovesMJ, la data 2010-09-18 13:34:02
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-09-16 10:17:31
De la: scorpio67, la data 2010-09-16 10:14:12Corect!
Sau : O fac pe supusa ca sate simti tu bine in vanitatea ta , dar mereu am un as in maneca cu care numai eu stiu sa te manipulez !


sunt barbat casatorit si...citesc oarecum cu ciuda ceea ce scrii.
pentru ca sincer, nu am parte de asa ceva, de manipulari si vanitati. traiesc pe principiul ca daca ai ceva de spus, o faci pe fata fara secrete sau alte imbrligaturi. sau asi in maneca!



ASTA INSEMNA O FEMEIE ADEVARATA -MISTER- ...FEMEILE SUNT MISTERIOASE ,IAR DACA NU AR FI NU AR PUTEA SA ATRAGA UN BARBAT SI NU AI PUTEA SA TE INDRAGOSTESTI DE O FEMEIE!!! NU O SA OFERIM NICIODATA "TOTUL PE TAVA" IN CONCLUZIE FEMEIA ADEVARATA TREBUIE SA FIE MISTERIOASA!!!:)


dupa 15 ani de relatie, misteru' e luat drept altceva!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 18 Septembrie 2010 14:36
BRAVO!!! FELICITARI !!! AI PUS PUNCTUL PE "I",AI SPUS TOT CE ERA DE SPUS(ESENTA),CEEA CE TOATE GANDIM SI SIMTIT,INSA NU RECUNOASTEM,UNEOREI NICI CHIAR FATA DE NOI !!! INCA O DATA BRAVO! AM CITIT MULTE COMENTARII DE-A LUNGUL TIMPULUI INSA NIMIC NU SE APROPIE NICI DE DEPARTE DE ADEVARUL CARE L-AI EXPUS TU ACUM!!!
DORA21
Postat pe 18 Septembrie 2010 14:43
Am si o rugaminte cum pot pune un nou topic pe forum ca incerc si nu imi apare ceea ce am scris .....va rog ajutor
sorelina
Postat pe 18 Septembrie 2010 14:47
Ce tare! Ai nimerit-o! Si eu care ma simteam deosebita!
kudika075442
Postat pe 18 Septembrie 2010 14:50
s-a combinat cineva pe site-ul asta pana acum??pt ca, sincer, sunt sigura ca toti cei care scriu aici de zor stiu toate astea si singurul motiv pt care postati tampeniile astea aici ar fi ca sunteti prea satui de singuratate. am vaz ca majoritatea sunt casatoriti, sau au relatii, deci nu ar fi mai logic sa se posteze subiecte de genu retete culinare, magazine cu reduceri, ce cadou sa-i iei soacrei etc...?sau poate ca relatia a devenit in mod inevitabil monotona.mai bine abordati alte probleme."am relatie de x ani si am epuizat toate ideile, nebuniile, fanteziile samd.cum faceti voi, cei casatoriti de 10 ani sa pastrati pasiunea?"dar n-o sa va raspunda nimeni, pt ca persoanele fara probleme nu posteaza pe acest site. probabil sunt acum impreuna, rad, glumesc la un pahar de vin si au prea multe de facut impreuna ca sa se mai gandeasca la femei/barbati versati/e, fosti/e, messenger..
oana_med
Postat pe 18 Septembrie 2010 15:30
De la: oana_med, la data 2010-09-18 15:30:17s-a combinat cineva pe site-ul asta pana acum??pt ca, sincer, sunt sigura ca toti cei care scriu aici de zor stiu toate astea si singurul motiv pt care postati tampeniile astea aici ar fi ca sunteti prea satui de singuratate. am vaz ca majoritatea sunt casatoriti, sau au relatii, deci nu ar fi mai logic sa se posteze subiecte de genu retete culinare, magazine cu reduceri, ce cadou sa-i iei soacrei etc...?sau poate ca relatia a devenit in mod inevitabil monotona.mai bine abordati alte probleme."am relatie de x ani si am epuizat toate ideile, nebuniile, fanteziile samd.cum faceti voi, cei casatoriti de 10 ani sa pastrati pasiunea?"dar n-o sa va raspunda nimeni, pt ca persoanele fara probleme nu posteaza pe acest site. probabil sunt acum impreuna, rad, glumesc la un pahar de vin si au prea multe de facut impreuna ca sa se mai gandeasca la femei/barbati versati/e, fosti/e, messenger..

ne-am combinat in draci ,nu asa...la vrajeala..... de fapt daca intri noaptea,forumul devine secta de deocheati,depravati,swingeri si tot tacamul. ne vindem nevestele de la unu la altu de plictiseala,suntem atat de terminati incat experimentam orice,numnai sa scapam de plictiseala

dar daca ma intrebi cine cu cine,in ce fel, nu spun nimic
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 18 Septembrie 2010 15:36
hm...am citit aproape toate posturile acestui topic. :-?. am vazut si greseli, unele accidentale, altele mai putin, din pacate...dar o sa incerc sa ma leg strict de ideea topicului si a posturi lor, sunt multumita ca au fost altii inaintea mea care au criticat greselile si deci exista si oameni cu scoala facuta cu un rost, din fericire. :p. din cate am observat, poate ma insel, se cam pune problema...cine manipuleaza pe cine, cine are mai multe secrete, ce ar face o femeie adevarata, daca sa "cotrobai" sau nu prin "lucrurile personale" ale partenerului...dar nu va puneti problema ca intr o relatie nu ar conta de fapt unde este cantitatea mai mare de autoritate sau minciuna?. fiecare are ceva de ascuns, de care ii e rusine sau de care nu vrea sa isi aminteasca...fiecare tinteste spre ceva mai bun si mereu se face o comparatie dintre cei ai avut si ce ai in momentul de fata sa stii daca ai luat decizia corecta...dar...asta fac in egala masura si femeile si barbatii...asa ca acele minunate secrete ale femeii cred ca le stiu foarte bine si barbatii, pentru ca si ei le au...la fel de "ascunse". :-j. cred ca o relatie armonioasa poate exista atata timp cat autoritatea, secretele, fanteziile, intimitatea, curiozitatea si altele sunt mentinute la un nivel decent...oricum...cel mai important nu este cum afli cu cine a fost sau ce face fara sa stii tu...ci cum sa comunici cu el astfel incat sa le afli de la el...nu din surse care nu "te privesc". :p. cat despre mister...nu consta in a ascunde aici...sau a minti...e cu totul altceva...misterul pe care il emana o femeie poate tine de atitudinea ei...si sa fie de ajuns. ;). consider ca sinceritatea, increderea, comunicarea si sentimentele sunt cele mai importante intr o relatie...si daca exista in egala masura fiecare dintre ele...nu mai trebuie sa se discute la modul acesta despre asa zisele secrete ale femeilor sau ale barbatilor. :p.
Ivaal
Postat pe 18 Septembrie 2010 15:50
De la: scorpio67, la data 2010-09-16 10:18:03
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-09-16 10:16:49
De la: scorpio67, la data 2010-09-16 10:14:12Corect!
Sau : O fac pe supusa ca sate simti tu bine in vanitatea ta , dar mereu am un as in maneca cu care numai eu stiu sa te manipulez !


ahhhh ce-mi place sa fiu mani..pulat


glumesc veveritzelor




crezi tu ca nu ai avea parte ....sau poate nu observi mereu ca esti manipulat?
kudika175089
Postat pe 18 Septembrie 2010 15:51
m-as combina si io cu robert19 daca nu se supara vreo nevasta, iubita...
oana_med
Postat pe 18 Septembrie 2010 15:56
interesanta abordare ....dar destul de greu de gasit ...chiar si la barbati .......intr-adevar femeile sunt intotdeauna mai suspicioase....dar nu imi spune mie ca nu te mananca pipota cand vezi ca primeste telefoane destul de des ...sau ca iese cam des cu prietenele ........asa e cum zici tu ..fiecare are nevoie de spatiul lui intr-o relatie ...de intimitatea personala ....dar sa nu fie exagerata ......si sa nu se transforme in indiferenta .
annemary
Postat pe 18 Septembrie 2010 15:58
foarte interesante comentariile voastre, dar v-ati gandit vreun pic, ca daca am ajuns sa ne interesam de voi ce faceti si pe unde mergeti, sa stim tot si sa cotrobaim, o facem tot din cauza voastra???ca voi ne-ati impins sa facem asta? oare de ce?
kudika314176
Postat pe 18 Septembrie 2010 16:11
De la: scorpio67, la data 2010-09-16 10:59:37
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-09-16 10:50:45
De la: scorpio67, la data 2010-09-16 10:44:44
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-09-16 10:40:34
De la: scorpio67, la data 2010-09-16 10:35:00Micutzule , mama , fetita aia era prostuta , nu si- a folosit mintea deloc de aia s-a ales cu papucii.
Alta cu ceva neuroni activi ar fi procedat cu totul alltfel , nu scene de gelozie.


draga mea, orice om pe lumea asta,in orice relatie sau conjunctura, are nevoie de SPATIUL LUI,DE INTIMITATEA LUI,DE UN LOC,O ACTIVITATE,O BERE CI AMICII LUI TAMPITI SI RETARDATI.

atunci cand invadezi acel spatiu,laptop,telefon, personal simt ca ma sufoc si fug cat vad ci ochii. asemenea atitudine, ma scarbeste cu adevarat. orice ar fi facut cu acea MAAARE DESCOPERIREA CURU...LUI, daca imi dadeam seama ca a invadat spatiul meu,tot cu papucii ramanea. te asigur ca acum poate e pe aici si beleste ochii la ce spun si poate'si da palme in cap.....


Sfantul spatiu personal nu iti este invadat decat daca nu joci corect si creezi suspiciuni.
Nici o femeie normala la cap , daca nu-i dai motive nu te investigheaza .
Curiozitatea nu-i de ajuns , nimeni nu-si strica o relatie solida ce dragul ei.


95 la suta din femei,sunt de o nesiguranta iesita din comun atunci cand iubesc......o sa-mi sariti multe in cap. nu spun ca "prostia" nu e impartita egal dar, foaaarte multe sunt mereu suspicioase....mai ales cand iubitul e stilist de meserie


Ceea ce tu iei ca un afont pentru ca lucrezi cu cliente in majoritate , e o reactie cat de cat normala .
De aia avem nevoie de voi sa ne spuneti mereu cat de frumoase suntem , cat de mult ne iubiti si asta nu din cauza nesigurantei ci pentru asa se intretine focul unei iubiri, pui mereu combustibil pe el .



din fericire am si eu un iubit mecanic si pot spune ca ma comport asa cum spui....chiar este prob lui la munca ce face . Dar oricum nu cred totul ce spune, ca nu are nici o treaba ..... mai are poate ceva pe acolo....il las in pace ,ok sunt clientele lui nu ma intereseaza ...dar cand mai suna cate una ,imi spune" ma sunat ...cutare ca vrea sa ii fac nu stiu ce la masina " sau mai spune "ce o mai vrea si asta acum "
kudika175089
Postat pe 18 Septembrie 2010 16:32
De la: battleofwits, la data 2010-09-16 11:10:46
De la: Barbie30, la data 2010-09-16 11:04:15
Cred ca e mai indicat sa vina de la sine si nu cu japca ..... SPUNE-MI CA SUNT FRUMOASA,SPUNE-MI CA ARAT BINE

Diferenta dintre o femeie constienta de propria feminitate si o fata (ce poseda o pereche de tate).


@scorpio67 la citat se pune ghilimele :P



asta asa este ....pt el nu conteaza floricica ta pe unghie
kudika175089
Postat pe 18 Septembrie 2010 16:41
De la: kudika052198, la data 2010-09-18 07:11:06 " 14 de (????!!!) secrete ???? !!
Aloo, gramatica !


Tu nu te grabesti niciodata cand scrii ? Si te impiedicasi de o prepozitie si de aia n-ai putut sa dezbati subiectul?

Postat pe 18 Septembrie 2010 16:55
De la: dangalatus, la data 2010-09-17 17:10:21Fiecare om ...nu numai femeile ...are secretele lui pe care nu i le cunoaste nimeni .Ceea ce s-a scris aici e putin "de almanah" dar merge ...
Oricum secretele cele mai grave ...nici nu au fost mentionate ...


si care ar fi dupa tine.... secretele cele mai grave?
kudika175089
Postat pe 18 Septembrie 2010 16:57
De la: Andrei_Popescu10, la data 2010-09-18 09:17:43Fetito, nu se spune si nu se scrie niciodata " 14 de caini " ci " 14 caini ". Asta pana la numarul 19. Dupa 19 se pune si " de ". Asa ca tu, daca nu lipseai de la orele de limba romana trebuia sa scrii " 14 secrete pe care...." si nu " 14 de secrete pe care...."
Mai fratilor, mai duceti-va si pe la scoala........


Esti plictisitor si incuiat ! Am precizat ca am scris titlul in graba .N-o face pe desteptul daca nu ai dezis nimic referitor la subiect! Si nu sunt fetito ! Mai fratilor , mai si ganditi cand va infigeti degetele in taste!

Postat pe 18 Septembrie 2010 17:02
De la: stefanihouse, la data 2010-09-18 11:37:39cel mai ieftin articol pe care l am putut citi vreodata pana acum! Aberatii totale.........ca femeie - nu pustoaica - nu am cum sa fiu de acord!


Nici nu te obliga nimeni ! dar ma indoiesc ca tu nu ai "rufe murdare in dulap"!

Postat pe 18 Septembrie 2010 17:10
Scorpio67,asta nu e greseala facuta in graba!Ok,esti cam varza la gramatica,dar asta nu inseamna ca nu te pricepi la sfaturi!
"Si te impiedicasi de o prepozitie si de aia n-ai putut sa dezbati subiectul?"- Grea limba romana,ce sa faci!
kudika195964
Postat pe 18 Septembrie 2010 17:12
Super dezbatere ! Cu mici exceptii ma bucur ca ati venit aici sa va spuneti parerea !

Postat pe 18 Septembrie 2010 17:14
De la: Barbie30, la data 2010-09-16 11:10:12
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-09-16 11:08:43
De la: Barbie30, la data 2010-09-16 11:04:15"De aia avem nevoie de voi sa ne spuneti mereu cat de frumoase suntem , cat de mult ne iubiti "

Cred ca e mai indicat sa vina de la sine si nu cu japca(unele chiar cer asta frecvent,cica in gluma).Eternele intrebari "iubi imi sta bine cu rochia asta?" "iubi,coafura e ok?" "iubi,imi sta bine cu culoarea asta?" toate duc acolo SPUNE-MI CA SUNT FRUMOASA,SPUNE-MI CA ARAT BINE.......deci japca


ok...hai sa nu fim in totalitate rai.

multe intreaba deoarece au soti care, atunci cand ele pleaca de acasa brunete si revin cu parul multicolor, martalogii nici nu vad.atentia unui barbat,mereu tre sa fie alerta si asta tre sa fie o placere,tre sa-i placa sa vada cum radiaza,atunci cand observa tantalaul ce floricica are ea pe unghie


wtf ce conteaza floricica aia de pe unghie? pentru el e egal cu zero


fa barbi fa esti ironica rau de tot si rea ca sa nu-ti zic altfel,o femeie in viata trece prin mai multe etape decat un barbat .Sa-ti dau asa cateva exemple ca sa nu mori curioasa:
1.Femeia se ingrasa din N motive(sarcina,boala,nesimtire,din gena...etc)
2.Tenul se schimba si el din N motive(sarcina,boala,nesimtire...etc)
3.Parul se schimba si el,se arde ,ai ales o culoare gresita(sarcina,boala,indrazneala...etc)
Pai normal ca dupa o schimbare sa pui intrebari de genul..imi sta bine,sunt frumoasa,spune-mi ca arat bine...vrei sa prinzi iar increderea pierduta,incredere pe care tu ai capatat-o in ani si aici vin cu cateva exemple ca sa intelegi tu ,nu de alta:te-ai vopsit ,ti-ai schmbat coafura ,ai dat jos 2 kg..si apropiati tai ti-au zis vai ce bine iti sta,ce frumoasa esti,chiar ai ales o culoare care te prinde ..etc.Tu comentezi ca baba in tranvai, nu are nici o legatura cu subiectul.
Acum sa-ti raspund si la seaca ta intrebare ''wtf ce conteaza floricica aia de pe unghie? pentru el e egal cu zero
hahahaha ba inca ce conteaza si cate fantezii aduce o floricica pe unghia unei femei pentru un barbat .Doamne ce bine ca te-ai nascut fata si esti doar invidioasa si nestiutoare,ca era vai si amar daca erai baiat cu gandirea asta in colturi.
mihaela255
Postat pe 18 Septembrie 2010 17:19
fata, de ce ai dat din casa!?
roz5blue6lila7
Postat pe 18 Septembrie 2010 17:20
De la: kudika195964, la data 2010-09-18 17:12:01Scorpio67,asta nu e greseala facuta in graba!Ok,esti cam varza la gramatica,dar asta nu inseamna ca nu te pricepi la sfaturi!
"Si te impiedicasi de o prepozitie si de aia n-ai putut sa dezbati subiectul?"- Grea limba romana,ce sa faci!


Si cum ai constat tu , mi-ai facut o analiza la toate posturile si ai constatat ca greselile se repeta frecvent?
Daca nu, te-as ruga sa-ti tii constatarile pentru tine !

Postat pe 18 Septembrie 2010 17:21
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-09-18 17:20:00fata, de ce ai dat din casa!?


Bebel frumusel, ma saturasem de vesnicele subiecte despre sex si amanteala !

Postat pe 18 Septembrie 2010 17:22
iti dai seama cate ai*****tu pe kudika bn macar ca s-a ales cu incaltari
yupz_
Postat pe 18 Septembrie 2010 17:43
Foarte adevarat!
claudia_mihoc
Postat pe 18 Septembrie 2010 17:44
De la: mihaela255, la data 2010-09-18 17:19:44
De la: Barbie30, la data 2010-09-16 11:10:12
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-09-16 11:08:43
De la: Barbie30, la data 2010-09-16 11:04:15"De aia avem nevoie de voi sa ne spuneti mereu cat de frumoase suntem , cat de mult ne iubiti "

Cred ca e mai indicat sa vina de la sine si nu cu japca(unele chiar cer asta frecvent,cica in gluma).Eternele intrebari "iubi imi sta bine cu rochia asta?" "iubi,coafura e ok?" "iubi,imi sta bine cu culoarea asta?" toate duc acolo SPUNE-MI CA SUNT FRUMOASA,SPUNE-MI CA ARAT BINE.......deci japca


ok...hai sa nu fim in totalitate rai.

multe intreaba deoarece au soti care, atunci cand ele pleaca de acasa brunete si revin cu parul multicolor, martalogii nici nu vad.atentia unui barbat,mereu tre sa fie alerta si asta tre sa fie o placere,tre sa-i placa sa vada cum radiaza,atunci cand observa tantalaul ce floricica are ea pe unghie


wtf ce conteaza floricica aia de pe unghie? pentru el e egal cu zero


fa barbi fa esti ironica rau de tot si rea ca sa nu-ti zic altfel,o femeie in viata trece prin mai multe etape decat un barbat .Sa-ti dau asa cateva exemple ca sa nu mori curioasa:
1.Femeia se ingrasa din N motive(sarcina,boala,nesimtire,din gena...etc)
2.Tenul se schimba si el din N motive(sarcina,boala,nesimtire...etc)
3.Parul se schimba si el,se arde ,ai ales o culoare gresita(sarcina,boala,indrazneala...etc)
Pai normal ca dupa o schimbare sa pui intrebari de genul..imi sta bine,sunt frumoasa,spune-mi ca arat bine...vrei sa prinzi iar increderea pierduta,incredere pe care tu ai capatat-o in ani si aici vin cu cateva exemple ca sa intelegi tu ,nu de alta:te-ai vopsit ,ti-ai schmbat coafura ,ai dat jos 2 kg..si apropiati tai ti-au zis vai ce bine iti sta,ce frumoasa esti,chiar ai ales o culoare care te prinde ..etc.Tu comentezi ca baba in tranvai, nu are nici o legatura cu subiectul.
Acum sa-ti raspund si la seaca ta intrebare ''wtf ce conteaza floricica aia de pe unghie? pentru el e egal cu zero
hahahaha ba inca ce conteaza si cate fantezii aduce o floricica pe unghia unei femei pentru un barbat .Doamne ce bine ca te-ai nascut fata si esti doar invidioasa si nestiutoare,ca era vai si amar daca erai baiat cu gandirea asta in colturi.


Cred ca te inseli foarte tare. Daca increderea unei femei in propria persoana sta in floricelele de pe unghii si in complimentele unui barbat e grav .Trebuie sa ai incredere in tine in primul rand ca om , ca fiinta complexa , ca personalitate .Cu astea cred ca poti influenta un barbat mult mai mult decat cu o floricica . Ca ei sunt fiinte care simplifica totul , ca sunt impresionati foarte repede de ce vad e alta poveste.Dar poti schimba prima impresie , cea vizuala daca esti o persoana calda , feminina si atunci mai mult contezi tu in intregime decat artificiile care crezi ca te fac mai atragatoare.De pilda al meu barbat percepe turcoazul ca pe verde .
Te intreb eu , mai are importanta ca ma imbrac in verde sau in turcoaz? important este sa ma "vada "si sa ma vada pe mine .

Postat pe 18 Septembrie 2010 18:01
De la: scorpio67, la data 2010-09-18 17:21:25
De la: kudika195964, la data 2010-09-18 17:12:01Scorpio67,asta nu e greseala facuta in graba!Ok,esti cam varza la gramatica,dar asta nu inseamna ca nu te pricepi la sfaturi!
"Si te impiedicasi de o prepozitie si de aia n-ai putut sa dezbati subiectul?"- Grea limba romana,ce sa faci!


Si cum ai constat tu , mi-ai facut o analiza la toate posturile si ai constatat ca greselile se repeta frecvent?
Daca nu, te-as ruga sa-ti tii constatarile pentru tine !


"Ai facut o analiza tuturor posturilor mele si ai constatat ca..."-probabil asta ai vrut sa transmiti,nu?Nu mai incerca sa te justifici,asta e nivelul tau si gata!
kudika195964
Postat pe 18 Septembrie 2010 18:03
De la: kudika195964, la data 2010-09-18 18:03:23
De la: scorpio67, la data 2010-09-18 17:21:25
De la: kudika195964, la data 2010-09-18 17:12:01Scorpio67,asta nu e greseala facuta in graba!Ok,esti cam varza la gramatica,dar asta nu inseamna ca nu te pricepi la sfaturi!
"Si te impiedicasi de o prepozitie si de aia n-ai putut sa dezbati subiectul?"- Grea limba romana,ce sa faci!


Si cum ai constat tu , mi-ai facut o analiza la toate posturile si ai constatat ca greselile se repeta frecvent?
Daca nu, te-as ruga sa-ti tii constatarile pentru tine !


"Ai facut o analiza tuturor posturilor mele si ai constatat ca..."-probabil asta ai vrut sa transmiti,nu?Nu mai incerca sa te justifici,asta e nivelul tau si gata!


Alta neica nimeni care imi pune etichete .Nu ma las provocata de un avatar fara fata , fara nume .
Habar nu ai ce vorbesti si du-te tu si fa constatri in alta parte .Nu imi pun mintea cu tine , nu are rost si nici nu trebuie sa ma justific.
Dar parca recunosc stilul uneia care isi pusese fundul la avatar si se credea la fel de docta .
Nici tu nu treci de nivelul acelui fund asa ca las-o balta daca nu ai de comentat pe subiect.

Postat pe 18 Septembrie 2010 18:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajutati-ma cu un sfat!!! 90 De la: kudika467601 5 Decembrie 2011 08:42
ce stiti despre relatiile rac-taur ? 2 De la: kudika053444 29 Iulie 2009 09:02
Relatia cu un barbat la aflat andropauza 77 De la: kudika_205 15 Octombrie 2018 12:50
Gesturi altruiste ... 8 De la: kudika182637 29 Iunie 2010 14:58
Ghid de folosinta a barbatului 53 De la: _iluzie_ 18 August 2009 09:30