Setari Cookie-uri

buna

am nevoie de un sfat....am 21 d ani si locuiesc in spania de 5 ani
la 17 am ramas insarcinata...am nascut o fetitza...tatal ei nea parasit cu o luna inainte ca ea sa se nasca....apoi peste 7 luni credeam ca miam gasit perechea....a fost in zadar , peste un an neam despartit...de atunci sunt singura
am mai iesit cu baieti dar nimic de casnicie...acum vbesc cu un baiat pe internet din ianuarie.....tot am ramas sa ne vedem, dar el a plecat in febroarie acasa...si el era in spania dar ff departe de mine...in aprilie mam dus si eu acasa....dar nu mam intalnit cu el pt ca am fost intro vizita scurta...nam avut timp nici sa respir si in plus nu mai tinusem legatura cu el de vreo luna...cand mam intors in spania am vb iar pe internet.....ia parut rau ca nu neam vazut si mie la fel....si de atunci tinem iar legatura pe net....trebuie sa vina in spania inapoi....dar el nu prea isi da interesul asa cum mil dau eu...el zice ca e nerabdator sa ma vada si ca a inceput sa tina la mine dar nu pot vorbii cu el decat dacai trimit mesaj sii ii zic sa intre....altfel nu intra sta in pat doarme iese la plimbare etc..intrun final....vreau sa zic ca nui asa atent cu mine...eu stiu ca ma place dar nu depune nici cel mai mic efort...ce sa fac?
kudika321951
Postat pe 17 Septembrie 2010 17:26
De la: kudika321951, la data 2010-09-17 17:26:58am nevoie de un sfat....am 21 d ani si locuiesc in spania de 5 ani
la 17 am ramas insarcinata...am nascut o fetitza...tatal ei nea parasit cu o luna inainte ca ea sa se nasca....apoi peste 7 luni credeam ca miam gasit perechea....a fost in zadar , peste un an neam despartit...de atunci sunt singura
am mai iesit cu baieti dar nimic de casnicie...acum vbesc cu un baiat pe internet din ianuarie.....tot am ramas sa ne vedem, dar el a plecat in febroarie acasa...si el era in spania dar ff departe de mine...in aprilie mam dus si eu acasa....dar nu mam intalnit cu el pt ca am fost intro vizita scurta...nam avut timp nici sa respir si in plus nu mai tinusem legatura cu el de vreo luna...cand mam intors in spania am vb iar pe internet.....ia parut rau ca nu neam vazut si mie la fel....si de atunci tinem iar legatura pe net....trebuie sa vina in spania inapoi....dar el nu prea isi da interesul asa cum mil dau eu...el zice ca e nerabdator sa ma vada si ca a inceput sa tina la mine dar nu pot vorbii cu el decat dacai trimit mesaj sii ii zic sa intre....altfel nu intra sta in pat doarme iese la plimbare etc..intrun final....vreau sa zic ca nui asa atent cu mine...eu stiu ca ma place dar nu depune nici cel mai mic efort...ce sa fac?



primul pas ar fi sa te calmezi!!!!!!!!
anastasia_m
Postat pe 17 Septembrie 2010 17:55
Spui tu ca ai sentimente petru el,dar nu l-ai vazut niciodata!
1.in primul rand trebuie sa te gandesti la copilul tau,el il accepta?
2.nu prea te baga in seama decat daca ii dai tu mesaj,asta inseamna ca il cam doare la basca de tine
3.el o sa vina in spania...asa si? asta inseamna ca te vrea pe tine? se intoarce la munca....
4.e posibil ca atunci cand il vezi face to face sa nu-ti mai placa asa mult ca acum
5.lasa-l si pe el sa depuna putin efort in relatia asta (pentru mine nu exista relatie....da daca tu zici..)
Barbie30
Postat pe 17 Septembrie 2010 19:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vreau sa fiu fericita 14 De la: Flowers 13 Martie 2011 13:50
ce insemna a insela ? 96 De la: creatzacreatza 13 Octombrie 2009 20:53
cresterea rapida a parului 2 De la: luchianramona 2 Septembrie 2010 15:12
Am nevoie de ajutor! 4 De la: gina_alexa4u 24 Noiembrie 2010 14:18
sfaturi 10 De la: kiss_my_ass 6 August 2013 15:48