Setari Cookie-uri

Sani mai fermi

Salutare! Am si eu o problema si ma gandeam daca ma puteti ajuta cu niste sfaturi. Am sani de marime medie, insa nu sunt foarte fermi...adica stau un pic lasati cand nu port sutien si as vrea sa stiu ce tip de exerctii sunt recomandate pentru a le da fermitate. Am inteles ca exista si creme de acest gen, dar nu stiu nici o denumire. Exclud varianta silicoanelor si de aceea am nevoie de ceva care sa nu includa bisturiul. Multumesc!
Cecy_S
Postat pe 23 Septembrie 2010 22:58
De la: Cecy_S, la data 2010-09-23 22:58:03Salutare! Am si eu o problema si ma gandeam daca ma puteti ajuta cu niste sfaturi. Am sani de marime medie, insa nu sunt foarte fermi...adica stau un pic lasati cand nu port sutien si as vrea sa stiu ce tip de exerctii sunt recomandate pentru a le da fermitate. Am inteles ca exista si creme de acest gen, dar nu stiu nici o denumire. Exclud varianta silicoanelor si de aceea am nevoie de ceva care sa nu includa bisturiul. Multumesc!


Nu exista nicio crema minune, toate-s povesti de basm, stai linistita, ia-ti gandul, bisturiu sau nimic.
Crezi ca " divele" nu le-ar folosi, daca ar exista, crezi ca s-ar duce la operatii, daca ar fi asa simplu, doar cu " unsori"?:))))
stem_29
Postat pe 23 Septembrie 2010 23:14
Atunci inseamna ca ramane varianta exercitiilor....ma gandesc ca atata timp cat barbatii pot sa aiba niste pectorali impecabili si femeile pot sa aduca ceva fermitate in zona aceea. Numai ca nu stiu exact ce exercitii trebuiesc facute...
Cecy_S
Postat pe 24 Septembrie 2010 11:06
De la: Cecy_S, la data 2010-09-24 11:06:19Atunci inseamna ca ramane varianta exercitiilor....ma gandesc ca atata timp cat barbatii pot sa aiba niste pectorali impecabili si femeile pot sa aduca ceva fermitate in zona aceea. Numai ca nu stiu exact ce exercitii trebuiesc facute...

incepe cu flotari. daca nu poti , atunci stai pe genunchi aseazata si incearca asa...minuni nu vei realiza...dar un pic de tot la aspectul lor tot vei schimba, dar in timp.
Ronnie_Coleman
Postat pe 25 Septembrie 2010 10:29
bucura te ca ii ai sanatosi, ca sunt fermi sau nu, are mai putina importanta. Bucura te d eei asa cum sunt si cel care te iubeste cu adevaraat sigur nu va fi neplacut impresionat ca nu ai sinii fermni !
negrul_de_serviciu
Postat pe 14 Octombrie 2010 17:55
De la: Cecy_S, la data 2010-09-24 11:06:19Atunci inseamna ca ramane varianta exercitiilor....ma gandesc ca atata timp cat barbatii pot sa aiba niste pectorali impecabili si femeile pot sa aduca ceva fermitate in zona aceea. Numai ca nu stiu exact ce exercitii trebuiesc facute...


www.matrixgym.ro
herakle
Postat pe 21 Octombrie 2010 11:58
De la: Cecy_S, la data 2010-09-23 22:58:03Salutare! Am si eu o problema si ma gandeam daca ma puteti ajuta cu niste sfaturi. Am sani de marime medie, insa nu sunt foarte fermi...adica stau un pic lasati cand nu port sutien si as vrea sa stiu ce tip de exerctii sunt recomandate pentru a le da fermitate. Am inteles ca exista si creme de acest gen, dar nu stiu nici o denumire. Exclud varianta silicoanelor si de aceea am nevoie de ceva care sa nu includa bisturiul. Multumesc!

ai incercat cu gips?
battleofwits
Postat pe 21 Octombrie 2010 12:03
Salutare! In legatura cu cremele minune cum spunea si stem_29, sunt povesti. Nicio crema nu face minuni. Poate doar pt moment hidrateaza fb bine epiderma dandu-ti senzatia de fermitate. Eu te sfatuiesc sa apelezi la exercitii fizice pe care le poti face acasa. Pe langa flotarile de care mentiona cineva mai sus, poti face impins din culcat cu gangtere sau poti apela la saculeti cu nisip/ sticle de 0,5 tot cu nisip, mai sunt cateva exercitii cu banda elastica, cu minge. Sunt foarte multe variante. Trebuie doar sa o alegi pe cea mai potrivita pentru tine. Exercitiile mereu au dat si vor da rezultate. Mult succes!
Spiridusha_89
Postat pe 21 Decembrie 2010 08:48
De la: Spiridusha_89, la data 2010-12-21 08:48:10Salutare! In legatura cu cremele minune cum spunea si stem_29, sunt povesti. Nicio crema nu face minuni. Poate doar pt moment hidrateaza fb bine epiderma dandu-ti senzatia de fermitate. Eu te sfatuiesc sa apelezi la exercitii fizice pe care le poti face acasa. Pe langa flotarile de care mentiona cineva mai sus, poti face impins din culcat cu gangtere sau poti apela la saculeti cu nisip/ sticle de 0,5 tot cu nisip, mai sunt cateva exercitii cu banda elastica, cu minge. Sunt foarte multe variante. Trebuie doar sa o alegi pe cea mai potrivita pentru tine. Exercitiile mereu au dat si vor da rezultate. Mult succes!

da, eu am zis de flotari. le am ales deoarece sunt mai la indemana. fireste ca rezultate mult mai bune va avea intr o sala de forta unde poate utiliza gantere si haltera pt impins din orizontal , declinat si inclinat pt toate cele 3 portiuni ale pectoralului + fluturarile cu gantere sau la aparatul peck dek. doar ca nu va ajunge sa obtina minuni...dar va imbunatati usor aspectul.
Ronnie_Coleman
Postat pe 21 Decembrie 2010 16:34
Am gasit cateva sfaturi si exercitii pentru tonifierea sanilor fara sa ajungi la bisturiu. Nu garantez ca functioneaza dar poti incerca: http://cum-sa-slabesti.savy.ro/exercitii-pentru-sani-mai-fermi/
Laura_82
Postat pe 31 Decembrie 2010 17:47
Nevasta mea , trebuia sa petreaca ore intregi la sala , era inclusa in "fisa postului" , in prealabil a incercat si ea diferite produse de marire si de fermitate ptr sani , dar nu au dat rezultate serioase , Insa exercitiile de la sala au fost vizibile , chiar si dupa o sarcina continuand exercitiile pe acasa a mentinut fermitatea sanilor .
Alex_Bodea
Postat pe 5 Ianuarie 2011 11:25
Roxana Ionescu (MAMA NATURA ) A SLABIT 15KG cu produsul FYT FORM SYRUP!

Compania Canadian Farmaceuticals a lansat pe piata romaneasca un produs cu o eficienta maxima,
Fyt Form syrup este un produs revolutionar,100% natural , siropul Fyt Form este primul produs de slabit care disloca grasimea si o elimina din organism pe cale naturala.



Fyt form syrup este cel mai evoluat produs de slabit din lume iar cel mai important avantaj al acestui tratament il reprezinta durabilitatea efectelor!

INTRA PE : http://www.fytformsyrup.ro

Publicitate
Postat pe 13 Ianuarie 2011 21:56
Dispari....
kudika226898
Postat pe 15 Ianuarie 2011 16:59
De la: kudika226898, la data 2011-01-15 16:59:35Dispari....


scorpyoW
Postat pe 15 Ianuarie 2011 17:02
Trebuie sa iti alegi insa si cu mare grija sutienul. Produsele neprofesioniste, cu sarme si materiale dubioase iti pot afecta grav atat pielea cat si fermitatea sanilor. Incerca sutiene de calitate, de la firme recunoscute pentru seriozitatea lor (ex Triumph, etc.)
Laura_Baldini
Postat pe 19 Ianuarie 2011 17:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum imi fac prietena sa slabeasca? caci imi vine sa o bat!!! 49 De la: yeah123 27 Iulie 2014 19:00
care este mai bun:fitnessul sau aerobic.tae -bo? 25 De la: simona_ely 11 August 2013 09:07
sport de placere 19 De la: office_salinasusesi_ro 18 Iunie 2010 21:46
Sala Fitnes la Unirii 2 De la: faith74 23 Octombrie 2011 14:25
relax and tone. 28 De la: kudika_alinutza 20 Decembrie 2011 15:23