Setari Cookie-uri

Pro DISTRACTIE,EXPLORARE,SOCIALIZARE!

Buna!
Doresc sa fac un sondaj pentru a afla ce rata de succes ar avea un proiect pe care as vrea sa l initiez.
As dori sa organizam prin intermediul forumului diverse iesiri,cam o data pe saptamana. Iesirile ar fi in Bucuresti si ar avea scop principal cunoasterea Bucurestiului dar si socializatul. Ca exemple ar fi iesiri la muzee, piese de teatru, in parcuri,la ceainarii, case memoriale,tenis..orice idee ar fi bine primita atat timp cat ar fi dorita de un numar mai mare de persoane. Nu as vrea sa fie nimic scump,ceva sa se incadreze de obicei in maxim 20 de lei. Nu vreau sa fie gen matrimoniale,sa vina persoane care au chef de agatat. Doar o ocazie de a cunoaste oameni noi si de a experimenta mai multe feluri de distractie. Fara sa vreau sa discriminez, ar fi de preferat sa fie persoane intre 18 si 30 de ani,avand in vedere ca eu am 23 si cred ca e important sa fim pe lungimi de unda apropiate pentru a ne putea distra.Cred ca ar fi necesar ca un numar minim de 5 persoane sa fie doritoare pentru fiecare iesire pentru a o putea duce la implinire. Locatiile le am alege tot prin sondaj si ne am intelege (sper) intr un final,prin intermediul forumului sau al altor metode preferate de voi (conferinte pe mess,telefon etc.). Efortul ar fi unul impartit. Nu as fi eu singura care s ar ocupa de treburile organizatorice.
Asa ca va rog sa va dati cu parerea si sa mi spuneti care din voi ati fi interesati daca s ar organiza asemenea iesiri.
Astept curioasa reactia voastra!
Larisa
serenika_b
Postat pe 4 Aprilie 2010 21:29
Observ cu mirare si dezamagire ca nu prezinta interes ideea mea.
serenika_b
Postat pe 8 Aprilie 2010 00:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Acai Berry 0 De la: 2 Martie 2010 20:12
buna:-* 4 De la: office_salinasusesi_ro 18 Iunie 2010 21:15
Unde gresesc? 6 De la: ani 17 Iunie 2010 08:32
Spondiloza si kinetoterapie 2 De la: kudika_985661 27 Aprilie 2015 13:11
kinetoterapia 12 De la: office_salinasusesi_ro 21 Aprilie 2010 11:08